Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa loši su igrači po mom mišljenju a igrom slučaja su crni, ne vidim u čemu je problem? Opet spinuješ i klevećeš, izgleda da je ovde sve dozvoljeno. Meni su loši i Boaće i Donald i Kanga, loš mi je bio i Mouče, ali mi sad nemamo stranaca belaca da su loši.

    Kafu je jako slab takodje...

    To ko je koje boje sam potencirao jer si ti prvi spomenuo da sam ja rasista. Nemoj te jeftine spinove, možeš ti to bolje.

    Boaći mi je najgori kao i Kanga i priča da su loši je potekla od mene i onda mi je neko iz čista mira spočitavao da sam rasista.

    Ne, već su loši igrači.

    Ako sam rasista kako volim Bena i kako nikada nisam rekao ružnu reč za njega?

    Te Gebels fore da ponavljate laži o meni su urodile plodom da su neki počeli stvarno da veruju u to, a to nije lepo.

    Baš sam veliki rasista, kukao da dovedemo Djovanija Sia. Ne volim hajpovane loše strance. Tačka.
    Last edited by Cassius Clay; 05-10-18, 23:17.

    Comment





    • Ovo je pojačanje, a Ričmond Boaće je mazanje očiju. Čaušić je ok opcija za bekapa i preplaćen je, Marin je vrh pojačanje.

      Ti meni pričaš da sam rasista kome su Ibrahim Gaj i Aval Isah bili omiljeni igrači. Baš je počelo to da me vredja.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Hajde vadi, ili popij ban/opomenu/javnu sramotu, šta god, za klevetanje.

        Ti ćeš da nas karakterišeš da nam je prodata cigla? Ti si najobičnija sramota i internet ratnim, stidi se.

        Vredjaš i Radnički i da bih ja postigao golove za njih, aludiraš na nešto konstantno, molim te sidji nam sa grbače, nama koji pratimo ligu i cenimo domaće igrače.

        To što ubaciš koju reč engleskog i što izdvojiš pola sata za jedan post, mene nećeš prevariti, niti si obrazovan niti pratiš našu ligu.

        Hajde ćao.
        Eno izvadio sam, pise lepo rasisticka izjava iza reci: Nisam rasista.

        Nisam ja rasista ako kažem da su stranci koji su mahom crnci loši igrači.
        Ovo je rasisticka izjava 1/1. Ostaje, doduse, mogucnost da prosto nisi znao da se izrazis. Ne bi me cudilo.

        Naravno da je Radnicki bio guran prosle sezone. Sta hoces da kazes, da ima vas koji stavite prste u usi i pevate "la la la la la" kad cijete stvari koje vam se ne dopadaju? Ili mazohisticki uzivate u kriminalu, korupciji i nepotizmu koji drmaju domacim fudbalom?

        Naravno da vam je prodata cigla, a prodata vam je jer i sami zelite da verujete u ono sto vas ubedjuju, u "zvezdinu decu" i "zvezdine ratnike", a jedan Omic ne valja. Jedan Pavkov je sila za Boakyea samo jer je iz Srbije, to je to razmisljanje.

        Jos malo pa da krenemo sa ubedjivanjem kako je Filip Covic najbolji plej lige tako sto vadimo statistiku iz FMPa. Jedino sto je Covicu bilo teze da dodje do tih brojki jer mu nisu svirali bacanja na svakom mrkom pogledu.

        Evo, nije me mrzelo da bacim pogled na neki clanak koji govori o tome:

        Pavkov se tako izjednačio sa Aleksandrom Pešićem na vrhu liste strelaca, pošto je sa ova dva današnja komada golgeterski konto podigao do brojke od 19 pogodaka. Doduše, sa čak osam golova postignutih sa bele tačke, naspram Pešićeva dva.
        Sta je bilo Urose, tesko bi ti bilo da matiras superligaskog golmana sa penala?
        Last edited by blond; 05-10-18, 23:24.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Ti mene dečko vredjaš shvataš li to? Zašto praviš od mene nešto što nisam? Svi koji me poznaju ovde, znaju kada nešto jesam, ja kažem, makar bio i sam na ovom forumu, imao sam svoj stav o Alenu Omiću i javno ga izneo, misliš li da bih ja krio nešto? Ne pravdam se tebi nego ovom narodu ovde da ne pomisle svašta,

          Ti želiš očigledno svadju a ja preko interneta ne umem da se svadjam. Nemam snage zaista.

          Jeste, mi smo budale pratimo nameštenu ligu, da, srpski igrači su najgori na svetu, tudje govno je sladje od naše četničke gibanice. Ok razumeli smo. Kad prestaje tvoje maltretiranje? Sve si u pravu.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Ti mene dečko vredjaš shvataš li to?
            Prvo, nisam ja za tebe decko. Ne vidim cime sam te uvredio?

            Zašto praviš od mene nešto što nisam? Svi koji me poznaju ovde, znaju kada nešto jesam, ja kažem, makar bio i sam na ovom forumu, imao sam svoj stav o Alenu Omiću i javno ga izneo, misliš li da bih ja krio nešto? Ne pravdam se tebi nego ovom narodu ovde da ne pomisle svašta,
            Kako ja od tebe pravim ono sto nisi? Samo citiram tvoje postove i tumacim ih, nista vise.

            Ti želiš očigledno svadju a ja preko interneta ne umem da se svadjam. Nemam snage zaista.
            Zasto bih zeleo svadju? Samo jer me nerviraju stavovi da se stranci ovde glorifikuju, a jadni domaci pljuju kad stignu?

            Jeste, mi smo budale pratimo nameštenu ligu, da, srpski igrači su najgori na svetu, tudje govno je sladje od naše četničke gibanice. Ok razumeli smo. Kad prestaje tvoje maltretiranje? Sve si u pravu.
            Znaci, ja nemam prava da smatram da nije sve u nasoj ligi ok, da su Causic i Simic losiji igraci sa manjim plafonom od Ebija i Cafua, da je glupost sto smo ih uopste dovodili da ne igraju LS? I ti mi na to ubacis da su srpski igraci najgori na svetu, da ste vi budale i da je strano sladje iako to nisam napisao niti tvrdio?

            Zasto ucitavas?

            Evo, ja sam spreman da priznam da je rec rasizam preterana i ne mislim da je proteziranje domacih rasizam, a sta cemo sa tim sto si ti meni ucitao tri stvari koje nigde nisam napisao?
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Ovaj poraz je dobar da se malo spustimo na zemlju i nastavimo da radimo.
              Psg je prosle sezone dobio Seltik 7:1 a ukupno 12-1.
              Anderleht 9-0 u oba meca.
              Samo je razlika sto su za 30% bolji u odnosu na proslu sezonu. Druga formacija,novi trener, bolji balans, po meni jedan od glavnih favorita za osvajanje LS.

              Comment


              • blond & Uroš

                Nije loše voditi polemiku, to inače forum manje-više zahteva, ali treba imati meru u iznošenju pretpostavki, a pre svega optužbi.

                Oko rasizma, pošto je to reč koja obeležavana neki način, ovu polemiku, da iznesem moj stav. Iznosim svoj stav jer se od mene očekuje da reagujem na takvo što, jer reklo bi se da sam zadužen za red i zakon ovde, odnosno održavanje reda i primenu forumskih pravila.

                Red reči u Uroševoj rečenici je nedvosmislen i na prvi pogled odiše rasizmom, ali njegova generalizacija tamnoputih igrača u našoj ligi ne bi mogla da se podvede u tu kategoriju. Da je rekao da su oni loši igrači zato što su tamnoputi, tj. "crnci", to bi bio čist primer rasizma, ovako...to nije.

                Malo bih vam sugerisao da "spustite loptu na zemlju" i malo pažljivije iznosite impresije o sagovorniku. Stavovi su stavovi, ali kad pređete na ad hominem varijantu, rizikujete isključenje iz rasprave na određeni vremenski period.
                Last edited by Constantin; 06-10-18, 09:05.
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Joveljić-Pavkov ?!
                  Miloje se "otreznio" ?!

                  Comment


                  • Šta sudi ovaj sudija? Nemoj bezveze navlačiti gnev na Zvezdu smradu sudijski

                    Comment


                    • Hvala Bogu da smo promašili penal. Mutave sudije navlače na Zvezdu da bi je diskreditovale.

                      Comment


                      • Mislim da nikada nisam gledao losijeg desnog beka od ovog takozvanog gardiste Stojkovica
                        Dal je realno da covek kada centrira on doda golmanu u ruke...pa jbt sta koji qrac radis na treninzima...
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • Jovelja u pravi čas! .. i dalje smo nešto zbunjeni na sredini, u oba pravca!

                          Comment


                          • Bravo

                            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Forma je prolazna klasa je večna. Ne igra se za Nemačku reprezentaciju slučajno i na dobrog menadžera kao kod Kokeze i Toleta. Kao sto napisah više puta Marin mora da bude glavni igrač ovog tima i da igra na prednjem veznom a za levo krilo neka se Terza snadje posto je prodao igrača u Avgustu. Ebisilio može umesto Krsticica mada danas nije puno pokazao ali koliko redovno igra nije ovo danas bilo toliko loše od njega.

                              No sve to je manji problem mi smo opet danas očajno izgledali. Imamo najbolje igrače u poslednjih 20 godina a igramo krš fudbal, jebeno neverovatno.

                              Comment


                              • Uf, porodismo pobedu u zaustavnim vremenima.. Miloje, Miloje, baš nas mučiš.
                                Kao što napisah, sredina pogubljena (ne računajući Marina) a bekovi očajni što me baš zabrinjava, jer su u konstantnom padu forme već duže vreme.
                                Penal bio, neverovatna glupost igrača Zemuna, dobro je što ga Ebi promaši, biće manje kme_kme po komšiluku..

                                Jovelja ZLATNO dete, ima neku ludačku statistiku u seniorskoj konkurenciji, na 8 utakmica 6 golova, a možda i 9 (7) .. nisam siguran. Ne znam što ga izvede Miloje na poluvremenu, i ostavi nas sa ništavilom Pavkova ?!

                                Najvažnije je da smo zadržali razliku (+7) i nadam se da ćemo se doštimovati u pauzi koja sledi zbog Lige nacija.

                                Breaking news: couch M nije počeo izjavu sa Pa dobro.. već sa Pa, čestitao bih igračima Zemuna bla_bla..

                                Comment

                                Working...
                                X