Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neće Brajkula tako....Pričaš o skupom timu i već si "izgubio" još u Beogradu, bolje da ne ideš tamo. Skupio si 20-ak dobrih igrača, ali šta vredi kad ima 2-3 jake utakmice po sezoni. Treniraš protiv Surdulice i Recka...i na kraju prođeš kao oni. Mora jaka, regionalna liga, sa jakim utakmicama.
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Nije to loša ideja i do toga mora doći. Samo da svako zadrži mesta. Ili da se prošire malo. Sa Rumunima i Madjarima.

      Ja bih lično najviše voleo sa Slovacima još ali nije realno. Madjarska, Srbija, Rumunija da igraju zatvorenu ligu, licence Zvezdi i Partizanu + 3 mesta kroz kvalifikacije, isto tako i za Madjare i Rumune i guraj.

      I pod hitno ako želimo da napredujemo, tražiti perspektivnog trenera sa sistemom igre, dobrog taktičara.

      Vladan je upgrade u odnosu na Guzonju, fizički su igrači spremni, disciplinovani, ali ovo nije dovoljno.

      Comment


      • Neka mi postavi neko napad u kome smo imali više od 5 dodavanja. Je l to sramota?

        Comment


        • Cim je Ebicilio usao odmah asistencija, ali igraju raznorazni igraci sa srpskim pasosem jer moraju da se prodaju. Ovo je skandal sto se radi i sto ovi Simici, Pavkovi, Causici moraju da igraju a sluze samo da se posade u odbrani i smetaju pa ih mozda i pogodi lopta.

          Ovde je 10:1 bio realan rezultat ali se Mbape sprdao kao da mu se nije ni igrala utakmica. Presao bi i preko toga, ali da Cafu sedi na klupi, da Ebi uopste skoro ni ne igra, a igra Causic, e preko toga ne mogu.

          Napoli je dobio Liverpool tako da ce sad i oni biti motivisani, ali Milojevicu daj vise skupo placene igrace koji treba da igraju, taj Causic nije ni trebalo da bude doveden, sta ce mu on?
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Originally posted by blond View Post
            Cim je Ebicilio usao odmah asistencija, ali igraju raznorazni igraci sa srpskim pasosem jer moraju da se prodaju. Ovo je skandal sto se radi i sto ovi Simici, Pavkovi, Causici moraju da igraju a sluze samo da se posade u odbrani i smetaju pa ih mozda i pogodi lopta.

            Ovde je 10:1 bio realan rezultat ali se Mbape sprdao kao da mu se nije ni igrala utakmica. Presao bi i preko toga, ali da Cafu sedi na klupi, da Ebi uopste skoro ni ne igra, a igra Causic, e preko toga ne mogu.

            Napoli je dobio Liverpool tako da ce sad i oni biti motivisani, ali Milojevicu daj vise skupo placene igrace koji treba da igraju, taj Causic nije ni trebalo da bude doveden, sta ce mu on?
            Pavkova previše potcenjujete....
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              I Ebisilio i Simić moraju da igraju i Marin. Simić odličan u pp. I Ben mora da igra nzm samo gde. Ali ova trojica su solidni. Simić je najbolji igrač uz Marka Marina.
              Ben moze da igra samo iza spica.
              Ebisilio umjesto Causica jer nikako ne stima ova zamisao sa Causicem.
              Jovancic umjesto Jovicica
              Ja sam pisao da je glupo da pocinjemo sa Benom kao najisturenijem jer necemo moci povezati 3 normalnadodavanja
              Last edited by many men; 03-10-18, 22:44.

              Comment


              • Originally posted by Constantin View Post
                Pavkova previše potcenjujete....
                Klasicno domace drvo, nije za ove meceve. Kao ni Causic/Simic.

                Originally posted by many men View Post
                Ben moze da igra samo iza spica.
                Ebisilio umjesto Causica jer nikako ne stima ova zamisao sa Causicem.
                Jovancic umjesto Jovicica
                Prvih 11 po onome sto imamo bi moralo da bude: Borjan - Rodic, Degenek, Savic, Stojkovic - Jovicic, Krsticic - Marin, Ebi, Ben - Boakye, a na klupi da budu: Popovic, Gobeljic, Babic, Jovancic, Cafu i dvojica domacih igraca u vezi/napadu.

                Kakva je logika placati skupe strance da bi Milojevic igrao sa domacih 11 ili sa 10+1? Neki od dovedenih igraca su cist visak, a za nas je bolje da to ne budu stranci jer su oni skuplji.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Originally posted by blond View Post
                  Klasicno domace drvo, nije za ove meceve. Kao ni Causic/Simic.
                  Ključna reč
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Pavkov je dobar igrac i sigurno je najmanji krivac za poraz ili losu igru.
                    Procitani smo, protiv nas igraju visok presing, ostave prostor Jovicicu, markiraju Krsticica i onda ide pas unazad i ispucavanje...
                    Umjesto da Miloje to promijeni on forsira Causica, pa dobijamo kompletan ugodjaj.
                    Partizan koji se raspada ove sezone, dominira u derbiju

                    Comment


                    • Originally posted by Constantin View Post
                      Ključna reč
                      Nije on los igrac za nasu ligu, ali je Boakye bolji. Ljudi su odusevljeni sa njim jer nisu ocekivali nista od njega. Ja njega pratim jos od Vojvodine i kad je bio na pozajmici u 2.ligi i ta prica jeste zivotna bajka. Svaka njemu cast, ali ne vidim sta on moze da doprinese na ovom nivou?
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Originally posted by Constantin View Post
                        Pavkova previše potcenjujete....
                        Ja sam ti pričao i tebi i svima i bio sam neshvaćen ovde. Nisam ja rasista ako kažem da su stranci koji su mahom crnci loši igrači.

                        To je svojevrstan svetski fenomen, u Srbiji, glorifikovanja svega što je inostrano, a u sportu svega što je crno. Domaći igrači su diskriminisani.

                        Da li bi taj Boaći dao onoliko golova koliko Pavkov u Radničkom?

                        Ne bi za tri života.

                        Pavkov je odličan igrač, Veljko Simić je odličan igrač, Nemanja Nikolić iz Partizana je isto vrhunski igrač, ja sam Pavkova prvi osporavao. Dečko se pokazao kao borben, solidan finišer, a ledjima je jači od tog Boaćija.

                        Treba dovoditi strance kao Marin kada već imamo novca, ali ni Kafu nije garancija.

                        Ko zna koliko Veljka Simića luta terenima superlige kao neki Nemanja Milunović što je lutao pa je postao najbolji srpski štoper ere pre Blekija a nema menadžera da to i dokaže.

                        Domaći igrač - pa više zapravo pričam o domaćoj ligi. Taj Jovančić se pokazao kao mudaš, kao dečko sa boljom tehnikom od Donalda, dakle može se ubosti i dobar domaći igrač.


                        Ja sam i za strance i za domaće igrače ali ne mogu glorifikovati Boaćija ni zbog čega. Pešić ima bolji skor golova od njega, a razlika u evropskim golovima je 2 za Boaćija. Ben ima više od obojice zajedno.

                        Ne može sada Boaći samo jer je Ričmond Boaći biti Bog a Pavkov nula.

                        Ben je odličaan stranac, Marin je odličan stranac, Borjan je odličan stranac, Kafu i Ebesilio imaju fore da se pokažu.

                        Meleg šta radi na klupi? Stojiljković? Jevtović?

                        Kako navijači Mančestera seru po Murinju kada ne daje šansu igračima?

                        Gde je Meleg? Zaboravio da igra fudbal? Ne igra odbranu, šta?
                        Guši ih sa previše defanzivnih zadataka, ok, tvoj stil igre, pa što si ih dovodio?

                        Hajde da razbijamo mitove ako želimo napred, a ako ne želimo daj onda da vičemo Boćko Miloje zauvek. Kao što smo vikali Radonja. Ja sam mislio da je Milojević drugačiji od Radonjića ali isti tip alibi ziheraša. Ja to ne volim.

                        Taj je gubio i derbije 5 na 3 i Cibonu sa dva igrača.
                        Last edited by Cassius Clay; 04-10-18, 00:33.

                        Comment


                        • Zašto jedan Dejan Meleg ne igra i ko je dozvolio takav luksuz da on bude treća opcija? Ko plaća to? Zašto onda nije uloženo u jednog bekapa sveukupns suma novca Ebesilia i Melega, a nekog klinca staviti kao treću opciju?

                          Mnogo smo se mi opustili, to je recept za Voždovac od pre 2 godine.

                          Stanje je alarmantno, derbi je slika i prilika za sve. Ove ostale sprdačine neću da komentarišem, punjenja ovih ostalih što ih se pola sklanja da pokaže dobru volju a pola nema pojma.

                          Comment


                          • Sparta Prag - ispala od Spartaka ove, prošle od nas - kurac od tima.
                            Krasnodar nas razbio u prvoj, mi iz dve šanse dali dva gola + njima nepriznat gol.

                            Na oranici na Marakani ih dobili na svemirski gol Kange. Krasnodar objetivno bolji tim.

                            Arsenal - sprdnja, 30% snage
                            Bate - prosek tim - tada za nas wow, ali sada sa ovog aspekta, ništa posebno,
                            Keln - drugoligaš, dobro odigrano.

                            CSKA takodje odigrano dobro

                            Spartaks i Suduva, lagano, Trnava jedva, Salzburg- sreća.

                            Procenat šuteva u gol i iskorišćenih šansi je neverovatan.

                            Sa takvim načinom igre mogli smo da igramo kada nismo imali ovakve igrače,, sada ne. Neće opet dati Kanga projektil ili ugurati neko dva gola Salzburgu.

                            Tako da, ako već imamo momentum, moramo da nadjemo novog trenera, stranca, i da idemo nivo više. Mislim da možemo to.


                            Mora ovo na nivo više, Bard je u pravu. Miloja da bace u djubre nikla bi zlatna piramida.
                            Taličan je Zvezdi, radnik je, vredan je, disciplinovani su igrači, ja nisam pobornik lepe igre, ja sam pobornik togs da se igra u oba pravca makar to bilo 7-8 kontranapada iz kojih će padati golovi.

                            Hvala njemu puno, i neka bude trener još, neka uči, možda je do toga, ali ako se ovako nastavi bez promene, možda za godinu, godinu i po bi dobro legao upgrade.
                            Last edited by Cassius Clay; 04-10-18, 00:47.

                            Comment


                            • Originally posted by many men View Post
                              Procitani smo, protiv nas igraju visok presing, ostave prostor Jovicicu, markiraju Krsticica i onda ide pas unazad i ispucavanje...
                              Umjesto da Miloje to promijeni on forsira Causica, pa dobijamo kompletan ugodjaj.
                              Partizan koji se raspada ove sezone, dominira u derbiju
                              Pročitao nas još Salzburg, pa Napoli, a onda i Batica, a ovo večeras je bila kulminacija! Nadam se da Miloje to uviđa, i da će se nešto menjati..

                              Comment


                              • Od Trnave je sve pocelo, prvo su nas prebili pa dobro namucili, a to treba mi da radimo
                                PSG je sa druge planete i nije tragedija sto su nas razbili, vise mi smeta sto nismo gotovo ni jedan vazdusni duel dobili na sredini.
                                Sporo se oslobadjamo lopte, lose krecemo, a onda ovi iskusniji pokusavaju sami da naprave nesto, ne kapirajuci da su oko njih 3 protivnicka igraca.
                                Odgledah sad neku reportazu, i da bude veca ironija mi smo odlicno prosli, i imali puno srece jer su mogli da nam daju jos 7-8 komada

                                Comment

                                Working...
                                X