Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da sutra "napadamo" prinčeve u sastavu:

    Borjan,
    Stojković, Savić, Degenek, Rodić,
    Jovičić, Krstičić,
    Čaušić,
    Simić, Marin,
    Ben.

    Comment


    • Au koliko retardirano, kakvo paćeničko razmišljanje. Ne gleda mi se uopšte. Daj druže igraj kako igraš inače, kakvi su ovo ziheraški sastavi. Ti njih u vezi nećeš pobediti da ostane još 10 veznjaka, guraj to u napad da imaju za čim da se okreću.

      Morao je Ben umesto Čaušića a Kafu umesto Bena napadača

      Comment


      • Vladan Milojević je bio taktički perfektan protiv jednog Napolija i jednog Carla Ancelottija. Uspeo je da neutrališe sve zupčanike u mašini Napolija koji melje u Seriji A.

        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Da, to se radi u prvoj utakmici i radi se na domaćem terenu gde imaš veće izglede. Ovde ako im se skroz povučeš primićeš 5 komada. Ne smeta mi formacija koliko Čaušić, Ben je mogao da odigra to, kad je mogao da se vraća po Insinjea, mogao bi i da se vraća sada.

          Comment


          • Znaci bunkerica teška sto i jeste očekivano i realno. Jedino mi nije jasno čime su Čaušić i Simić zaslužili mesto u timu sutra
            Opet spora krila, opet Marin na strani u defanzivnoj formaciji, ne znam zašto ne igra Srnic desno umesto Simića ali ajde da verujem Milojevicu da je ovo najbolje sto imamo spremno za sutra.

            Comment


            • Prva opcija u napadu mora biti cetvorougao Boaci(ST) - Ben(RW/RM) - Ebi(AM) - Marin(LW/LM), sad kad ne igra Boaci, prva izmena je Kafu. Causic moze samo sa klupe da startuje ili da udje umesto Jovicica/Krsticica, sto nije realno. Pavkov ako bude igrao ja menjam kanal.

              Nadam se da ce oni igrati 100% pa da vidimo gde smo trenutno, na gostovanju protiv TOP 5 ekipe sveta.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Za nas je najbolje da Pavkov igra naprijed, jer necemo moci da povezemo 3 krstena dodavanja.
                Bice puno ispucavanja od strane nasih odbrambenih igraca pa tu pomenuti moze biti od koristi.
                Nasa najveca sansa su prekidi...

                Stojkovic, Savic, Degenek, Rodic - Jovancic, Krsticic, Marin (Lm), Simic (Rm), Ben (Am), Pavkov.

                Comment


                • Uzdržite se večeras od rasprava na ličnom nivou i uvreda koje idu uz to, jer to što ćemo večeras igrati će biti naš maksimum ili blizu maksimuma, a to je predaleko od kvaliteta Katarana.

                  Comment


                  • Za 15 min uvertira, počinju mlade snage vs. mladi parižani .. nema prenosa na raspaloj Areni!

                    Poluvreme 1:1 _ Joveljić u zaustavnom vremenu!
                    Last edited by salelesa; 03-10-18, 13:54.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Ja bih Stojiljkovića, svakako je bolji igrač od Boaćea.
                      E sad si momacki lupio

                      Comment


                      • Misljenja sam da je u Parizu trebalo probati ofanizvnijim veznim redom sa Ebisiliom, koji sasvim dobro moze da odradi i defanzivne zadatke, a ujedno zna da stane na loptu i da pravovremeni pas napred uz sut iz drugog plana.
                        Ovo ce biti igra iz duplog bloka protiv individualno fenomenalne ekipe, koja igra na gol vise i izlazi u najjacem ofanzivnom sastavu.

                        Sa Benom u spicu gubi se ikakva ideja dugih lopti, o cemu sam i pisao, uz to da ce on konkretnije odradjivati def zadatke od klasicnog spica...
                        Bice jako tesko, realno ne treba ocekivati bilo sta pozitivno u ovoj konstelaciji snaga ekipa i toga da necemo mnogo "probati da igramo" fudbal.
                        Hrabro nek izadju, pobiju se protiv jaceg i bice sta biti mora.

                        Comment


                        • Ebecilio jeste legitimna opcija, ali treba imati u vidu zahteve utakmice, odnosno koga ima naspram sebe.
                          Vladan Milojević je protiv Napolija pokazao da zna da prepozna ključnog igrača protivnika, da ga neutralizuje, i da tako otvori vrata svom timu da dođe do pozitivnog rezultata.

                          Marco Veratti je taj oko koga se vrti sve u Parizu, on mora biti zatvoren i mora biti onemogućena njegova slobodna distribucija i slobodan protok lopte. Ako u tome uspe, Vladan Milojević je večeras završio pola posla.

                          E sada se postavlja pitanje kako onemogućiti Marca Verattija? Veratti-Rabiot će biti tandem na sredini terena, Neymar ispred, na poziciji desetke, krila Mbappe i Di Maria, centarfor Cavani.
                          Protiv tandema Veratti-Rabiot se bori pre svega radom, a to mogu da pruže, Goran Čaušić, Veljko Simić ili Ben.
                          Goran Čaušić u top formi je kao nacrtan za ovu ulogu, videćemo šta će odlučiti Vladan Milojević.
                          Last edited by La Jugoslavia; 03-10-18, 14:45.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Omladinci izgubili 1:2, primili smo drugi gol u 80-om minutu!

                            Comment


                            • Veceras ova neka postava borjan, zule, savic, degenek, babic, rodic, jovicic, jovancic, krsticic, gobelja i srnic...mi centar preci necemo, tako da nam spic i ne treba

                              Comment


                              • Jel su potvrdjeni sastavi za veceras? Joveljic sa ovim golovima u omladinskoj ligi sampiona dize sebi cenu opasno.

                                Comment

                                Working...
                                X