Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Constantin View Post
    ' Oćeš Stokovića na "penaltiku"
    Šta je ovo crni konstantine, kakvo je ovo lažiranje? Tvojih ruku delo?

    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Ma dilemu imaju samo grobari koji su se ponadali da mogu da dobiju Zvezdu i umanje zal za svim neuspesima u Evropi i prvenstvu ove sezone. Bili su blizi povedi, nisu iskoristili i stigla kazna, njima je ovaj i naredni mec najvaznije sto ce odigrati do kraja sezone i imali su vise snage i zelje. Zvezda iscedjena, Liga sampiona je ipak neki novi nivo.

      Comment


      • U Zvezdu ocigledno postoji kriza "srednjeg reda". Ova buka oko derbija i gafovi Partizana vec sutra ce postati ruzna proslost derbija, svakog cuda tri dana dosta, ali ovaj utisak o krizi srednjeg reda Zvezde ostaje.

        Comment


        • „Nismo mi igrali slabo u prvom poluvremenu, nego nismo igrali uopšte fudbal. Mnogo smo pokušavali dugim loptama. Baš je to loše izgledalo“, napomenuo je Marko Marin

          Jbt dodje mi da kukam da se grof vrati, samo da ne gledam ove balone

          Comment


          • Originally posted by Czbg9 View Post
            „Nismo mi igrali slabo u prvom poluvremenu, nego nismo igrali uopšte fudbal. Mnogo smo pokušavali dugim loptama. Baš je to loše izgledalo“, napomenuo je Marko Marin

            Jbt dodje mi da kukam da se grof vrati, samo da ne gledam ove balone
            Ajde, ajde ovo me podseca kao na KK od pre par sezona, ogroman broj utakmica pa se desi losa igra i kiks.

            Comment


            • Najlošija utakmica koju je Zvezda odigrala od kada je Miloje na klupi.

              Baš smo zatajili juče, ali slušam zanimljiv komentar u kafiću malopre na pauzi jednog Grobara koji komentariše svoj tim ( reklo bi se da je čovek realan ) u smislu "bem ti ja one naše kad nisu mogli da dobiju Zvezdu koja ništa nije odigrala, do mog da su nešto odigrali".

              Ima smisla. Mada nisu oni tema već mi, sledeći derbi na Marakani sve izuzev 2:0 i preko za nas je za osudu.

              Comment


              • I samo da kazem mnogo je lepo biti Zvezdas u ovim vremenima, naravno lepo je biti Zvezdas uvek ali sada kad je tolika hajka na nas klub nekako cegevarski. Juce pre prenosa Arena sat vremena prica o Partizanu kao njihova tv da je.

                Comment


                • Pa ja sam gledao 45min pre pocetka i oni gosti sto su bili su nas nahvalili, niko nije pomisljao da partizan moze bod da uzme...nzm sta je tu toliko grobarski bilo na areni...domacini su jbg, normalno je da njih malo vise guraju

                  Comment


                  • Ta arena ima potencijal da lepo prenosi utakmice, ali im je izbor komentatora očajan, dno dna, ali bukvalno.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Borjan, zule, savic, degenek, rodic, jovicic, jovancic, ebisilio, marin, srnic i boaci...pa da igraju pravi cigani fudbal, a ne ove primadone

                      Comment


                      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                        Šta je ovo crni konstantine, kakvo je ovo lažiranje? Tvojih ruku delo?

                        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                        Ma da..ovo sam za 3 minuta napravio...čisto da pokažem čoveku da nikakve linije, obrasci i zamrznute fotografije ne može da razreše situaciju.

                        Spoiler
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Ахахахха, остала сенка на гол линији.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                            Ахахахха, остала сенка на гол линији.
                            Mrzelo me da se jebavam...inače mož' se napravi k'o novo
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Neverovatno mi je da su mnogi iznenadjeni našom groznom igrom od sinoc a igrali smo potpuno isto kao i protiv Trnave, Salzburga i Napolija. Još jedan dokaz koliko uspeh može da zaslepi i pomuti rasudjivanje ljudima. Bez igre i pasa, bunarenje na špica, duge lopte jako i nikome, prekidi i naravno sreća koja nas prati od početka sezone. Sto bi rekao Marko Marin sinoc to nije fudbal! Mi ne možemo da iznesemo loptu preko pola kada nas napadnu na našoj polovini. Jedino nam odgovara kada Surdulica i sl stanu na svoju polovinu i brane se. Tada odbrana i dva zadnja vezna, gle čuda lagano iznose loptu. Za ovakvu postavku igre nam i ne treba bolje od Pavkova jer on samo u ovakvom sistemu tj nepostojanju istog može da odskače.

                              A vidim da je Miloje mnogima kriv a meni nije jasno kako smo,prošle prošle godine sa individualno slabijom ekipom igrali fudbal, imali posed, organizaciju, lagano iznosili loptu, imali prodore sa krila...

                              Mnogo da ne kažem previše para je ušlo u klub i lesinari su to osetili. Puno igrača, interesa, uticaja ko mora da igra i kada, ko je dobio koliko love od ulaska u LŠ a ko nije, ko ima koliku platu a ko je koliko dugo u klubu....itd. To u našem srpskom sistemu bez vlasnika i gazde ne bi mogli Murinjo i Gvardiola da iskontrolišu. Normalno da atmosfera među igračima nije kakva je bila i kakva nam treba da ostvarimo ambicije.

                              Nadam se, mada nisam optimista da ćemo se vratiti osnovama i formirati prvih 11 igrača i 5 zamena. Njima dodati još max 5 igrača za rotaciju u malim JSL mecevima o ostalima reci da potraže novu sredinu ili da se strpe do proleća. Moramo prvo definisati tim, pa krenuti sa pravljenjem igre najbolje za taj tim i profil igrača a ne svaku utakmicu menjati postavku, igrače.... ovako vezati 10 mečeva pa ćemo već izgledati ozbiljnije od ovoga. Ako hoćemo sledeće godine opet LŠ ili LE na zimu se moramo rešiti viškova i definisati prvih 11 za sledeću sezonu +/- 2 igrača i njih uigravati celo prolece. Pa jedan Sari kaže danas da će mu trebati 12 meseci da dođje do nivoa gde je Liverpool danas a ima timcinu i igrače svetskog kvaliteta. Moramo se vratiti na zemlju, opijeni slavom koracamo pravo nazad u provaliju iz koje smo se jedva iscupali.
                              Last edited by SiniM; 24-09-18, 16:59.

                              Comment


                              • UTAKMICA VISOKOG RIZIKA POD ZNAKOM PITANJA

                                Za danas, 24. septembra 2018. godine, u 12.00 sati, bila je zakazana komferencija za novinare FK Napredak, a uoči zaostale utakmice 5. kola Super lige Srbije između kruševljana i Crvene zvezde zakazane za sredu 26.09.2018. godine. Susret sa novinarskim ekipama je otkazan nakon sastanka na kome su prisustvovali predstavnici: MUP-a RS, Žandarmerije, Gradske uprave Kruševac, Komunalne policije, Tužilaštva i Pravobranilaštva, Agencije za obezbeđenje „Alfagard“, Tiketajna, FK Napredak i delegata utakmice Dragana Stojiljkovića, a redakciji TV Jefimija je prosleđeno saopštenje u kome se navodi da je doneta odluka da se komesaru za bezbednost Fudbalskog saveza Srbije i direktoru takmičenja Superlige Srbije predoče veliki bezbednosni rizici utakmice u Kruševcu, a zatim dodaje:

                                „Rizici se ogledaju u tome što su sve saobraćajnice, koje vode prema stadionu Mladost u Kruševcu, u fazi rekonstrukcije i nisu prohodne za saobraćaj, osim Šumadijske, koja je jedina u funkciji. Iz tog razloga, u narednim satima očekujemo da nam zvanično stigne obaveštenje o mogučnosti odigravanja zaostale utakmice 5. kola Napredak-Crvena zvezda.

                                U toku dana bićete obavešteni o tome da li će se utakmica odigrati ili ne.“
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X