Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što se Stojketa tiče, klasika ložana.

    Comment


    • Sad lepo da uigramo taj bunker za psz, ne daj Boze 2-3 pasa da spojimo, odmah ih oterati iz kluba!

      Comment


      • mnogo smo bolji tim i to nas je malo i uspavalo, bice ovo ok , i prosle sezone su uzeli bod kuci pa smo im na Marakani pokazali ko je bolji. Treba strpljenja Causic protiv Napolija sjajan sad ga odmah terate, polako ljudi. Sledeci put ih ugaziti i gotovo, uci Miloje iz gresaka , idemo dalje.

        Comment


        • Ko bre sjajan protiv napolija? Causic je tu usrao sve sto je mogao, najgori igrac i na toj utakmici ubedljivo

          Comment


          • Ovaj mec je pogonsko gorivo, ideoloska matrica koja ce drzati u zivotu Ilijeva. Svesni su oni i iluzija nemaju da mogu da uzmu titulu ali znaju da im se blizi kraj u upravi. Samo zato mi je zao sto ih nismo dobili. Ipak ne mozes portiv prirode, sportskih ciklusa, praznjenja... Mozemo mi da navijamo ali ipak neke fizicke zakonomernosti postoje i te zakonomernosti ne mogu da se menjaju. Mene licno interesuje kada ce Kafu uci u formu i sta ce na kraju biti sa njim. Mi kao klub u 21. veku nikad nismo bili na ovom nivou takmicenja i naravno da postoji bojazan da li ce se uspeti sa igracima. Zao mi je takodje velikog broja menadzera koji su bili u lozama i zeleli da vide nase igrace, ali nije se imalo sta videti.

            Comment


            • @Vladimir Niko ne tera Causica, samo je totalno glupo forsirati ga a tek je dosao, a imas igraca za tu poziciju. Ebijev problem je ogranicenje stranaca, pored toga problem mu je Kafu. Ocigledno je da Ebi trpi zbog Kafua, ali Kafu je odlicno obrazlozenje zasto Causic igra iako nije za startnih 11 trenutno. Jednostavno tek je dosao i treba mu vremena, u takvim situacijama neka udje sa klupe pola sata a ne kao da je rodjeni brat Vujadina Savica

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Pored milion fotoreportera, je li se našao neko ko je uslikao situaciju gde se nedvosmisleno može reći da je lopta prešla crtu?
                ne znam kako ide postavljanje slika -

                http://www.mozzartsport.com/cache/im...7e368ff25a.jpg

                Comment


                • Touchdown!


                  Last edited by salelesa; 23-09-18, 22:32.

                  Comment


                  • Originally posted by radostan dan View Post
                    ne znam kako ide postavljanje slika -

                    http://www.mozzartsport.com/cache/im...7e368ff25a.jpg
                    Ovo ništa ne pokazuje...šta ti vidiš na slici ?
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by radostan dan View Post
                      ne znam kako ide postavljanje slika -

                      http://www.mozzartsport.com/cache/im...7e368ff25a.jpg
                      Ma to je sranje sa Arene. Da li je moguće da ni jedan jedini fotoreporter nije bio blizu gol linije??? Ne mogu da verujem.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • zar nije dovoljno? recite da se šalite?

                        Comment


                        • Meni je dovoljno, ali bih voleo jasan snimak koji se ne može pobijati uglom snimanja.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Ma to je sranje sa Arene. Da li je moguće da ni jedan jedini fotoreporter nije bio blizu gol linije??? Ne mogu da verujem.
                            Da, pravo pitanje i ja ipak mislim da neko ima bar fotku, ali "mudro ćuti". Pogotovu što u tim situacijima reporteri "okinu" niz od (zavisi od aparata) 5-15 snimaka, rafalno. Posle biraju najbolji.

                            A ovom kolegi da pokažemo, ovako na brzaka šta slika, ovakvog tipa može :



                            ' Oćeš Stokovića na "penaltiku"
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Ja se iskreno nadam da ce ovaj nas trener uigravati i neke napadacke akcije, a ne samo kako da odbrani gol...antek nam slede utakmice sa azdajama, znaci jos uigravanja bunkera...sreca pa je derbi posle pauze, valjda ce na pripremama uigrati neku akciju, imamo takav ofanzivni potencijal da je greota zapostaviti napad, a trenercic ga opasno zapostavlja...

                                Comment

                                Working...
                                X