Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je Stojkovic ovako pricao posle utakmice zamislite sta ce Zeljko Pantic...

    Comment


    • Ko je Stojkovic?

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Ko je Stojkovic?
        Nije Piksi a nije ni zvezdin desni bek

        Comment


        • Milojevic kako zna i ume da izbaci ove svoje bunker kombinacije iz glave, smucio mi se

          Comment


          • Pavkov koji ne može da izgubi vazdušni duel ne igra ovakve utakmice? Jevtović? Meleg? Ebicilio? To su momci koji nisu trčali utorak veče 12km a imaju žešći motiv da se dokažu, poginuli bi.

            Totalno promašena postava, iscedjeni igrači, koji igraju od juna meseca. Promašio sam i ja ali ja nisam trener.

            Daj tom Melegu da igra čoveče Božiji, poginuo bi na utakmici. Meleg, Jevtović, Simić, Pavkov, ej pa znaš koji je to motiv da se dokažu da udju u prvu postavu i to baš protiv Partizana.

            Comment


            • Početak drugog nije doneo ništa bolje, linije su nam bile i suviše razdvojene, a onda nas je gol vratio u život, te mi nije jasna naša nezainteresovanost za pobedu i +8 ?! Taman smo došli do neke igre, nekog potoka u napadu što su komšije zamiJetile, pa su mu ga dali po TOTALNOJ OPSTRUKCIJI igre..

              Ali naše *edenje govana u završnici .. ne razumem, potpis na Czbg9 postove!

              Comment


              • Normalno da treba kritikovati Milojevića i sve igrače. Ima 3 tima, ne zanima me scenario u kome mu igraju umorni igrači i u kome mu igrači ulaze nezainteresovano u najvažniji meč sezone - prvi derbi i to na JNA.

                Da su pobedili, ostali živi ne bi. Kad krene avangardna mašinerija, ovako će se zaboraviti za 10 dana.

                Taj Pavkov ljudi ne može duel da izgubi sa Pongračićem, gladan, gladan! Gladan je i taj Meleg sigurno. Simić standardno gladan. Srnić! Njega ne bi atmosfera pojela.

                Ovo je specifična utakmica ovde kvalitet ne igra nikakvu ulogu ako je jedan tim na 120% a drugi ulazi u utakmicu kao protiv Surdulice.

                Comment


                • Čaušić već drugu utakmicu kriminalan.

                  Generalno sramna partija, komšije su za dva kolja ispod kvalitetom i naguzili su nas danas kao da igramo protiv Liverpula ne možemo centar da pređemo.

                  Kako smo igrali ja nam ne bi priznao onaj gol, pederski da uzmemo bod, šansu nismo napravili.

                  Kafua ne bih čekao, ekspresno bi ga vratio u Bordo, jebi ti ono, bolji Srnić.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Čaušić već drugu utakmicu kriminalan.
                    Kakav drugačiji može biti menadžerski isprdak?
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Danas je takodje odigran veliki derbi Holandije. PSV je za 45 minuta dao Ajaksu 3 gola i zavrsio posao. Rayumna je frustracija Partizanovih igraca, navijaca, partizanove javnosti, jesnotavno neko im je srusio sneska u trenutku. Sto se golmana Partizana tice i njega razumem. Jednostavno Zvezda na gol nije sutnula, mreza se nije zatresla a Partizan je primio gol. Zvezdi se mreza zatresla i kad je pogodjena precka pa opet smo primili samo jedan gol. Samo je pitanje cije drzavljanstvo bi da uzme Stojkovic? Tursko? Zvezdi je potreban mir i fokus. Ovo je nov tim koji treba da se uigra. Samo je neracionalno ocekivati od odredjenih igraca da preskacu par stepenika od jednom. Mislim da je to jasno i Milojevicu i da ce malo da spusti loptu. Naravno da zeli da istrpi Kafua zato sto je ovaj dosta placen i potreban nam je ekstra kvalitet na krilu ali ne treba preterivati, imamo sirok roster. Da je igrao drugi tim Zvezde kako neko prizeljkuje Partizan bi nas spakovao kao PSV Ajaksa danas.
                      Bravo za Milojevicev stav na konferenciji za stampu. To sto Zvezda nije igrala dobro iz nekoliko razloga ne znaci da mozete gol da ponistavate i da pravite pricu oko uslovno nesrecno primljenog gola Partizana. Ali gol nije nesrecno primljen! Gol je plod uigrane pomocne igre koju su momci uigravali celo leto i ja im cestitam na tome. Tako je bre!

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Kakav drugačiji može biti menadžerski isprdak?
                        NIje menadzerski isprdak. Jednostavno trend je pokusaj ribrendinga igraca iz Zvezdine skole koji su iz raznih razloga tamo daleko, daleko od nas. Ribrending je viseslojan proces koji ne uspeva uvek i sa svakim. Ali svakako je fino videti napor sportskog sektora, treba pohvaliti ideju, ali ne treba taj isti sportski sektor, strucni stab da manijakalno forsiraju nesto na dnevnom nedeljnom nivou ako to u ovom trenutku nije dobro. Imamo kvalitetnijeg Ebisilija od Causica trenutno i to je to.

                        Comment


                        • Mrkela Mitar !!!!

                          Comment


                          • Koga briga šta je Kekina pudlica rekla, pa kad je pobegao od Keke ovaj mu slao Bogdanova u Italiji. Pustite tu pudlicu bez časti i obraza, ne treba ni da se spominje na temi.

                            Sad će Jirka na zimu doći da pokrije tu desnu stranu.

                            Comment


                            • Gle, ovaj Čaušić je kurac na biciklu. Spor + ne zna. Nema šanse da ovo nije menađerska™ kombinacija, čovek je bukvalno savki put kad nastupi igrač više za protivnika. Zamenjen je večeras samo zato što se Milojević usrao da će izgubiti. Da je kojim slučajem bilo nerešno, dileja bi igrala svih 90 minuta.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Pored milion fotoreportera, je li se našao neko ko je uslikao situaciju gde se nedvosmisleno može reći da je lopta prešla crtu?
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X