Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • - Играмо вечити дерби и сви добро знамо шта значе такве утакмице. Без обзира што се ради о првенству и што је улог три бода, дерби је увек више од тога, меч који носи посебан значај. Понављам, првенство нам је приоритет, и ова утакмица нам је можда и најважнија у сезони, тако је гледамо и тако се и спремамо - рекао је Милојевић.
    Утакмица са Наполијем је завршена, нама је најбитнији сада Партизан. Нема простора за психички или физички замор, код фудбалера као професионалаца је исто као код специјалаца који морају да игноришу бол.
    Očekivano, ide se punim arsenalom na Partizan, a namere nisu ni malo prijateljske. Prekomerna upotreba sile, pa koliko ovi jadnici prekoputa izdrže.
    Kao što kaže sale, samo četiri stranca, neki uobičajeno idiotski propisi ograničavaju Zvezdu.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Originally posted by salelesa View Post
      Jedan stranac "visi" sutra jer je broj ograničen na 4
      Borjan, Kanada
      Supić, Bosna i Hercegovina
      Degenek, Australija
      Sumaila, Gana
      Stojković, Crna Gora
      Ebecilio, Holandija
      Marin, Nemačka
      Ben, Komorska ostrva
      Cafu, Brazil
      Boakye, Gana

      10 stranaca.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Netacan odgovor.

        Pokusaj ponovo.

        Comment


        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
          Borjan, Kanada
          Supić, Bosna i Hercegovina
          Degenek, Australija
          Sumaila, Gana
          Stojković, Crna Gora
          Ebecilio, Holandija
          Marin, Nemačka
          Ben, Komorska ostrva
          Cafu, Brazil
          Boakye, Gana

          10 stranaca.
          Auuu

          Sumaila, Ben, Kafu, Marin, Boaci i Ebisilio... Ostali imaju nas pasos, jer su rodjeni u Srbiji, recimo
          Ili kao exYu imaju automatsko pravo na nase drzavljanstvo
          Last edited by mad for red; 22-09-18, 19:17.

          Comment


          • Smisao ograničenja broja stranaca je da naši igrači i naša reprezentacija imaju prioritet u našoj ligi, da se naši mladi igrači brže razvijali i da bi bili od koristi našim klubovima i našoj reprezentaciji.
            Logično je da svi koji igraju za strane reprezentacije potpadnu pod ograničenje, u suprotnom ono postaje besmisleno, što naravno i jeste slučaj, jer je u startu naopako i besmisleno zamišljeno od strane potpunih diletanata.

            U svakom slučaju besmisleno ograničenje, pravo iz kamenog doba.
            Bar osam stranaca treba da imaju realnu šansu da se nađu u timu sutra.

            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Kojih 8 kad ih imamo 5?

              Sumaila ne racunam posto je doveden zbog pranja para i lopovluka, a ne zbog kvaliteta!

              Smisao ogranicenja broja stranaca da se poveca cena domacem drvoredu, recimo iz Subotice
              Last edited by mad for red; 22-09-18, 20:28.

              Comment


              • Suska se da je Ebi van protokola sutra...Marin levo, Kafu desno, Ricmond u spicu, Ben iza...najavljuje se i Jovancic u paru sa Krletom...stoperski par Babic-Degenek...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • 4DC88D78-FFA0-4173-A693-3A874A73CBA9.jpg
                  Last edited by Cassius Clay; 23-09-18, 09:31.

                  Comment


                  • Ja se nadam ovoj postavi:
                    Borjan, zule, savic, degenek, rodic, jovancic, krsticic, marin, ebisilio, kafu i ricmond

                    Comment


                    • Da ne bude da te napadam, pročitao sam na još par mesta da Ben ne treba da igra. Po meni smo mi, navijači Crvene Zvezde, uz možda navijače Reala, najveća govna na kugli zemaljskoj. I ja sam govno.

                      Kanga glupi dobije crveni protiv Ludogoreca, usere ga u tim utakmicama 2-3 gola - legenda!

                      Ben bude najbolji strelac kvalifikacija, ljudina je za njega, najbolji naš igrač, asistencija Radonjiću u Trnavi, bukvalno nas skoro sam uveo u LŠ

                      ali Ben ne treba da igra.

                      Opet Czbg9 ovo nije samo prema tebi dosta ljudi je pisalo po netu da Ben ne treba da igra.

                      Samo ću reći da smo govna. I ja sam isto govno. Prosto je tako. Kako nas nazvati drugačije? Poštujem mišljenja navijača ali moje je mišljenje da smo uz madrisiste najveća govna. A za oba kluba navijam.

                      Comment


                      • Toliki skauti u lozi veceras, verovatno par klubova gleda Bena, a on da ne igra. Steta je iz tog ugla sto Savic nece igrati. Praznik fudbala na Balkanu, steta sto je velika razlika u kvalitetu, ali derbi ne igra kvalitet nego srce u junaka.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Da ne bude da te napadam, pročitao sam na još par mesta da Ben ne treba da igra. Po meni smo mi, navijači Crvene Zvezde, uz možda navijače Reala, najveća govna na kugli zemaljskoj. I ja sam govno.

                          Kanga glupi dobije crveni protiv Ludogoreca, usere ga u tim utakmicama 2-3 gola - legenda!

                          Ben bude najbolji strelac kvalifikacija, ljudina je za njega, najbolji naš igrač, asistencija Radonjiću u Trnavi, bukvalno nas skoro sam uveo u LŠ

                          ali Ben ne treba da igra.

                          Opet Czbg9 ovo nije samo prema tebi dosta ljudi je pisalo po netu da Ben ne treba da igra.

                          Samo ću reći da smo govna. I ja sam isto govno. Prosto je tako. Kako nas nazvati drugačije? Poštujem mišljenja navijača ali moje je mišljenje da smo uz madrisiste najveća govna. A za oba kluba navijam.
                          Ma ben je vrh igrac, samo sam procitao negde da ga jos muci posekotina koju je zadobio protiv kameruna cini mi se...uostalom umoran je verujem, a kafu i ebisilio su svezi, nisu nista losiji od njega, sa druge strane voleo bih marina da vidim na amc-u, a ebija na levom krilu, moze i ricmond da odmara pa kafu u spic, a desno ben ili obrnuto...kako god...ja obozavam bena, uz marina nas najbolji igrac verovatno

                          Comment


                          • Pa čim je najavljen onda je odmoran, ne bih voleo da vidim nikoga ispred Bena jer su on i Marin već zabijali na armijskom pašnjaku, znaju se i oni moraju igrati.

                            Voleo bih Stojiljka umesto Boaćija ali to sam samo ja.

                            Comment


                            • Dajte neke linkove za večeras ili gde može da se gleda, trenutno nemam Arenu, nisam kući, a nemam ni kodi na iOS. Treba mi neki link da može na telefonu da šljaka.

                              Comment


                              • Jesi probao mobdro aplikaciju?

                                Comment

                                Working...
                                X