Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Po X-ti put, ne skači na ljude (lupate, nemate pojma, smešni postovi etc.) ako se ne slažeš sa njima..

    Napiši *ebeno NE SLAŽEM se, a karakterizacije & generalizacije iscooliraj. Znam da si glavni pit-bul foruma, ali "lajanje" 'n' "režanje" ostavi za pričaonicu, a ovde komuniciraj normalno sa ciganskom bratiJom, čak i sa purly košarkaškim kolegama .. ako može ?!

    Comment


    • U pravu si, može. Nznm ni što odgovaram ljudima koji nisu pogledali 3 meča Zvezde, kamoli jedan Napolija. U pravu si 100%.

      Ja da tako pišem na KK nebulozne stvari, j bi mi dalje od majke. Zato oni ovde analiziraju, ne čuh nijednu analizu posle Spartaksa i Suduve.

      A da, tad smo bili glibav fudbalski klub i nikoga nije bolelo uvo da gleda.

      Sad ušli u LŠ i



      Kad kaže gde si bio to da mu poručiš... gde ste bili braćo moja

      Licemerno u najmanju ruku, mene bi bilo blam da komentarišem. Kad sam pratio košarku pratio sam i ABA i EL i kad su nas punili 40 i kad smo mi punili, a ne samo kad je došla EL.
      Last edited by Constantin; 22-09-18, 00:10.

      Comment


      • Ili pratiš non stop, i komentarišeš ili pratiš kada hoćeš ali ne javljaš se sa komentarima. Ne zato što ja to branim niti mogu, nego ono kao dostojanstvo.

        Ako te bilo briga juna meseca, jula, avgusta, i od 29.og avgusta si ušao na hajlajts, otkud ti 18. septembra sa opširnim analizama?

        Braćo ciganska, ili se klub prati ili ne prati.

        Zamislite da vam ja sada drobim o KK ne znam ni ko igra. Pogledam jednu utakmicu i udjem gore i pišem svašta i indirektno vredjam vas koji pratite redovno jer sam ušao i pišem na osnovu jedne pogledane utakmice kako je npr Pero Antić trebao da da 40 poena itd.

        Comment


        • Uroše...možda si zaboravio, ali rekli smo Anđuse, Pantiće i ostale nećemo "kačiti"....zbog respekta sagovornika iz drugog-trećeg-četvrtog tabora.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Originally posted by SiniM View Post
            Izvini bez loše namere ali moram da pitam da li si ti pratio FK CZ prošle sezone? Donald je bio kapiten i to u svim utakmicama grupnoj fazi LE. Na prolece nije igrao jer je odbio da produži ugovor a bilo je “brilijantnih ideja” da se to isto uradi i sa ltl ali na sreću nije. Nama je Drincic učinio veliki uslugu prošle godine jer bez njega Krsticic ne bi bio doveden. Jovičić bi Donalda mogao da izbaci iz tima samo ako bi mu ćale bio trener i nikako drugačije. Tu postoji ozbiljna razlika u klasi.

            Najveći problem je rupa na levom krilu lepo objasnio LaJugoslavia i odatle idu sva dalja krpljenja i pomeranja po pozicijama koja ćemo gledati ove jeseni.
            Da.
            Jovicic krvario i krpio rupe na sredini.
            Bio standardan do povrede u paru sa Donaldom, pa opet standardardan u paru sa Krsticicem u drugom dijelu sezone.
            Igranje Jovicica nema veze sa klasom, nego sa taktikom.
            Gatuzo je bio najveca neznalica u istoriji fudbala, pa je bio nezamjenljiv u Milanu koji je harao Evropom.

            Svaka cast i jednom i drugom, ali nama trebaju bolji igraci ako mislimo da pobjedjujemo u LS.
            Lepo je Dzajic rekao, da ce mecevi u LS pokazati sta nam fali i gdje skripi.
            Protiv Napolija je odbrana polozila ispit, a zakazala sredina.
            Boaci je bio odsjecen, a mozda nije ni trebao da pocne jer mu treba jos vremena...

            Comment


            • Marina je greh zakucati uz liniju, njemu treba slobode u prostoru...na svom deebiju on je bio i levo i desno i igrao po sredini, nudio se i trazio loptu. Nije za njega da uz aut liniju čeka da dobijje loptu, za njega je kreacija i sloboda u igri.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Nama je falio Ebisilio umesto Causica na sredini, da stane na loptu, podeli pas, nesto odigra sa Marinom i Benom.
                Krsticic je igrao zadnjeg veznog od izlaska Jovicica, tako da je kreacije svakako falilo

                Ovo je odlicno iskustvo za nas tim, vec protiv PSG ce biti mentalno lakse odigrati...

                Niko ovu Zvezdu nece lako dobiti

                Comment


                • @ Ganac
                  Upravo to, najkvalitetniji igrač nam je igrao krilo gde je bio potpuno odsecen a bili smo bez kreacije u vezi i tu smo najviše nadigrani. Marin (ili Ebisilio) je morao biti u vezi umesto Causica a na krilima su morali biti brži i defanzivno sposobni igrači. Moramo naci načina da zadržimo loptu u posedu malo duže jer protiv psg i lpool sa 32% poseda možemo da se nadamo samo da neće ići preko 3-4 komada.

                  Comment


                  • Pariz je u problemu, sa nulom je zakucan za dno i treba se spremiti za njihov napad svim silama. 4-2-3-1:
                    Bufon
                    Dani Alveš-Markinjos-Tijago Silva (kpn)-Bernat
                    Verati-Rabio
                    Embape-Neimar-Di Marija
                    Kavani

                    Odgovor Zvezde će biti jedini logičan, zatvorenija varijanta, bez Boakjea u špicu. 4-5-1:
                    Borjan
                    Stojković-Savić (kpn)-Degenek-Rodić
                    Veljko Simić-Čaušić-Jovičić-Krstičić-Marin
                    Ben

                    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Zbog cega bi igrali bez spica protiv bilo koga? Ben je najbolji iza spica. Zvezda ako zeli remi morace verovatno dva gola da da u Parizu. Bez spica je to nemoguce. Simic je takodje apsolutno u tim zatvorenim varijantama igrac manje, to je pokazao u Salcburgu. Nego lagano, utakmicu po utakmicu, sledeca je veciti derbi.

                      Comment


                      • Partizan

                        Nazad standard, Jovančić, Krstičić, Simić levo, Marin ofanzivni, Kafu desno, napred Ben.

                        Brzi igrači i dobri tehničari, napad iz poslednje linije, nema potrebe za špicem i targetom centarforom, ispucavanjims da se traži.

                        Da mi odigramo Kaljehon, Insinje, Mertens napred, kratki pasovi i brze završnice bez davljenja, utrčavanja i udariti ih na brzinu i na to što ne znaju da li je Kafu špic, Ben, da li će Marin da utrči ili Simić.

                        Može i Ebicilio umesto Simića jer je bolji finišer, ali ne znam kako ide oko broja stranaca.

                        Treba ih izdominirati sa loptom u nogama, nema potrebe za centarforom i bunarenjem.

                        Last edited by Cassius Clay; 22-09-18, 15:47.

                        Comment


                        • Mi sebi ne želimo da priznamo jednu stvar. Mi smo manje više bez špica ušli u LŠ. Kako igramo odbranu, timski, tako igramo i napad. Boaći je presebičan bio i nije on taj kalibar da tako brzo odigra, a sidraš nam ne treba protiv njih, jer ćemo imati terensku dominaciju.

                          Njihovi štoperi neće moći da isprate tako dobre tehničare i ubacivanja.

                          Comment


                          • Gomila gluposti, naravno.
                            Utakmica sa Napolijem je bila još u utorak, apsolutno najjači tim istrčava na JNA sutra, ne postoji ni jedan razlog da bilo koja od najvećih zvezda preskoči Partizan.

                            Sve su utakmice megabitne ove jeseni, Napoli kući, Pariz u gostima, pa Liverpul u gostima itd, ali sutrašnji derbi sa Partizanom je nešto sasvim posebno.
                            Čitav klub, svi u klubu, od Terzića i Mrkele do Milojevića i Kosanovića imaju samo jednu stvar na umu, da postave jasne granice, da udare pečat koji će ostati duboko urezan u svesti svih koji budu posmatrali sutrašnju utakmicu

                            Kucnuo je čas da se osvete za šest uzastopnih titula, za podređenost pod sankcijama sa Tumbakovićem.
                            Ako Cafu, Boakye, Ben i Marin daju deset, tražiće se sa svih strana jedanaesti, takav će mentalitet sutra da vlada.

                            Kakve crne kombinacije ili odmaranja najboljih na derbiju, kakva gomila gluposti i mentalne balege može ovde da se pročita, šta sve neki ljudi lupaju, treba da se zabrinu za svoje mentalno zdravlje.

                            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • A koga bih ja odmarao? Meni je ovo najjačih 11. Ne može Čaušić da odigra toliko dobro DM kao Jovančić. Simić je u paklenoj formi, kao i Ben, Marin klasa, Kafu klasa.

                              Boaći je došao iz neke kineske lige, a njegov bilans u evropskim utakmicama je da vam osvežim sećanje svima,

                              Mnogo gori nego Benov u Zvezdi!!!! Ben je najbolji strelac kvalifikacija.

                              On je dao Sparti, dao je Kelnu i to je to.

                              Comment


                              • Jedan stranac "visi" sutra jer je broj ograničen na 4! .. moramo nacionalizovati nekog od njih.

                                Ono jes' da smo ušli u CL takoreći bez špica, ali ono u kvalama bila boranija, a ovo sad u grupama ale i zveri, svemirski fudbal!

                                Comment

                                Working...
                                X