Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Čaušić nije igrao 10ku ravno 4-5-6 godina. On igra izmedju defanzivnog veznog i centralnog. Bolje onda Ebecilio da igra ako se traži takva uloga. Ali ja bih započeo Marin-Ben- Kafu gde će se rotirati non stop i zadavati glavobolje igračima Napolija.
    Krstičić na 10-ku. Tako bih ja, ne kažem da sam u pravu, ali bih tako krenu.

    Comment


    • Ja se nadam-
      Causic, Krsticic

      Ispred njih-
      Ben, Ebesilio, Marin

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Zna i Kosan, Terzu već drže u neizvesnosti. Menjam pobedu nad Napolijem i Liverpulom za 6-0 u derbiju, žmureći. Ovo je samo zagrijavanje za derbi, ipak je to utakmica sezone i uvek će biti.
        Po 2:0 u sva 3 meca[emoji6]

        Uki, jel sve okej? Par dana ne pominjes Utd? Sta ce to biti?

        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • U svetu postoji jedno carstvo..



          Reminder: u 16h igraju naša deca vs. Napuljska deca!
          Last edited by salelesa; 18-09-18, 12:50.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Zna i Kosan, Terzu već drže u neizvesnosti. Menjam pobedu nad Napolijem i Liverpulom za 6-0 u derbiju, žmureći. Ovo je samo zagrijavanje za derbi, ipak je to utakmica sezone i uvek će biti.
            Derbi je derbi, nijedna utakmica ne izaziva emocije kao ta

            Comment


            • Velika šteta što je poremećena desna strana koja je prošle sezone dominirala u Evropi, RB Filip Stojković-RW Slavoljub Srnić. Nadavao se Srnić ključnih golova (Keln sam zapamtio i njegov doprinos protiv Krasnodara i BATEa), ali je bitnija bila singerica mašina, kako je on delovao sa Stojkovićem, sinergija jedna ogromna.
              Vidim sada Milojević luta, u Salcburgu prvo igrao Veljko Simić desno, u 37. minutu stavio Nemanju Milića tamo, a onda je uleteo centrašut upravo sa te strane. Takav dozvoljen centaršut protiv BATEa je koštao Rikardinja karijere u Zvezdi.

              Čudi me Milojević, 100% su to neke nefudbalske stvari u pitanju, van njegovih moći, inače sigurno ne bi dirao nešto što je napravio ko zna kada, još u Čukaričkom, nešto što mu je tamo donelo i rezultat i Kup i Evropu.
              Prošle sezone su mu Srnić i Stojković doneli nokaut fazu Lige Evrope, ali je od decembra bila primetna promena, neko je zapeo da izgura Srnića iz tima, neke zakulisne radnje su na delu.

              Šteta, jer trpi tim i to dosta.
              Last edited by La Jugoslavia; 18-09-18, 13:41.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • SD Crvena Zvezda na tviteru tvitovalo je izgled sala crvena zvezda - napoli.

                Comment


                • Od koliko su otvorene kapije?

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    Od koliko su otvorene kapije?
                    18h!

                    Comment


                    • Dve pobede Zvezde protiv italijanskih klubova u Evropi.
                      2002. 2-0 u Veroni protiv Kjeva
                      2005. 3-1 na Marakani protiv Rome

                      2016. Sasuolo, ispadanje
                      2006. Milan, ispadanje
                      2002. Lacio, ispadanje
                      1992. Sampdorija, ispadanje
                      1988. Milan, ispadanje
                      1983. Verona, ispadanje
                      1981. Inter, ispadanje
                      1957. Fiorentina, ispadanje
                      Koska i mrka kapa u najavi.

                      Pld 19 W 2 D 7 L 10 GF 14 GA 24
                      Last edited by La Jugoslavia; 18-09-18, 14:40.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • .. ne mrači Jugoviću, sivi tiću!

                        Comment


                        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                          Velika šteta što je poremećena desna strana koja je prošle sezone dominirala u Evropi, RB Filip Stojković-RW Slavoljub Srnić. Nadavao se Srnić ključnih golova (Keln sam zapamtio i njegov doprinos protiv Krasnodara i BATEa), ali je bitnija bila singerica mašina, kako je on delovao sa Stojkovićem, sinergija jedna ogromna.
                          Vidim sada Milojević luta, u Salcburgu prvo igrao Veljko Simić desno, u 37. minutu stavio Nemanju Milića tamo, a onda je uleteo centrašut upravo sa te strane. Takav dozvoljen centaršut protiv BATEa je koštao Rikardinja karijere u Zvezdi.

                          Čudi me Milojević, 100% su to neke nefudbalske stvari u pitanju, van njegovih moći, inače sigurno ne bi dirao nešto što je napravio ko zna kada, još u Čukaričkom, nešto što mu je tamo donelo i rezultat i Kup i Evropu.
                          Prošle sezone su mu Srnić i Stojković doneli nokaut fazu Lige Evrope, ali je od decembra bila primetna promena, neko je zapeo da izgura Srnića iz tima, neke zakulisne radnje su na delu.

                          Šteta, jer trpi tim i to dosta.
                          Ja stvarno ne znam kako ti vidis Srnica u danasnjih 11, tj. kako bi ga video. Pa svi koji igraju "preko pola" su bolji igraci od njega, i ovako je guzva.

                          Comment


                          • Srnic nema konkurenciju, takav se vise ne radja

                            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by Miki28 View Post
                              Srnic nema konkurenciju, takav se vise ne radja

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Dobar je Srna za desnog beka, mada gledam ove omladince sad, imaće konkunreciju.

                                Jovelja, Terzić i ova desetkica se sprdaju sa fudbalom, gaze ove kao plitak potok. Fale Ilići da osvojimo.

                                Comment

                                Working...
                                X