Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Aj, komsije, nek`je sa srecom danas.
    Fala komšo, trebaće nam i sreće pored volje i znanja.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Najavljen izuzetno ofanzivan tim (4-2-3-1):

      82 Borjan
      30 Stojković - 90 Savić (kpn) - 5 Degenek - 23 Rodić
      3 Jovičić - 7 Krstičić
      22 Cafú - 31 Ben - 17 Marin
      99 Boakye

      Miloje planira napad iz svih oružja, odlično je što je Cafú u timu, jer Napoli igra sa rezervnim levim bekom, Mário Rui igra ove sezone umesto povređenog standardnog Faouzi Ghoulama.
      Veoma komplikovana utakmica, bilo bi još teže da je ostao Sarri, Ancelotti je Zvezdina šansa, pogotovo ako da starom znancu Maksimoviću da istrči protiv Boakyea i Bena. Ovi će da ga pojedu na terenu, ako kojom srećom bude u timu Napolija.

      Najveći problem za Zvezdu, sem svetskog kvaliteta zvezda iz Napolija, je što vole da drže loptu, što im je usađen Sarrijev dril da dave protivnika, a to može biti mučno za gledanje, ako Zvezda bude ograničena na jedan napad u pola sata.
      Last edited by La Jugoslavia; 18-09-18, 09:14.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Gde je Uros? Postavlja koreografiju na Marakani dva dana pa se ne javlja ili?

        Comment


        • Krenuli, neko pivo usput, zastava i dres tu, srce hoce da iskoci, 91 lebdi u glavi, novi tim isto mesto isti klub, najveci i najlepsi.

          Comment


          • Originally posted by La Jugoslavia View Post
            Najavljen izuzetno ofanzivan tim (4-2-3-1):

            82 Borjan
            30 Stojković - 90 Savić (kpn) - 5 Degenek - 23 Rodić
            3 Jovičić - 7 Krstičić
            22 Cafú - 31 Ben - 17 Marin
            99 Boakye

            Miloje planira napad iz svih oružja, odlično je što je Cafú u timu, jer Napoli igra sa rezervnim levim bekom, Mário Rui igra ove sezone umesto povređenog standardnog Faouzi Ghoulama.
            Veoma komplikovana utakmica, bilo bi još teže da je ostao Sarri, Ancelotti je Zvezdina šansa, pogotovo ako da starom znancu Maksimoviću da istrči protiv Boakyea i Bena. Ovi će da ga pojedu na terenu, ako kojom srećom bude u timu Napolija.

            Najveći problem za Zvezdu, sem svetskog kvaliteta zvezda iz Napolija, je što vole da drže loptu, što im je usađen Sarrijev dril da dave protivnika, a to može biti mučno za gledanje, ako Zvezda bude ograničena na jedan napad u pola sata.
            Odakle ti info da je Mario Rui loš bek ? Ja pratim Seriju A konstantno i diskutabilno je ko je od pomenute dvojice kvalitetniji.

            Da budem iskren meni Kafu ne uliva poverenje sa formom iako imam izrazito visoko mišljenje o njemu bazirano na onom iživljavanju dok je igrao za Bugare, pre bih gurnuo Krstičiča ili Čaušića na 10, a Bena na bok. Mobilan i drčan vezni red Bakula- Čaušić-Krstičić koji igra u oba smera, prvenstven iz razloga jer i Napoli ima tri jaka vezna igrača sličnih karakteristika Zelinski-Hamšik-Alan.

            Tako bih ja odgovorio Karlu da sam Miloje.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Mario Rui
              Napoli's Faouzi Ghoulam has hinted at a comeback sooner rather than later.

              The 27-year-old has yet to return to action since he tore his anterior cruciate ligament in a Uefa Champions League encounter against Manchester City last November.

              Despite returning ahead of schedule in January, the former Saint Etienne left-back suffered a relapse, fracturing his kneecap during a session in February.
              Znam da im je Gulam bio broj jedan na levom beku, ali sam ispustio da ne igra standardno još od novembra. Znači Mario Rui isto odličan? E jbg mrka kapa, onda jedino napasti Maksimovića, ako im bude igrao, ne vidim drugu slabu tačku.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Odakle ti info da je Mario Rui loš bek ? Ja pratim Seriju A konstantno i diskutabilno je ko je od pomenute dvojice kvalitetniji.

                Da budem iskren meni Kafu ne uliva poverenje sa formom iako imam izrazito visoko mišljenje o njemu bazirano na onom iživljavanju dok je igrao za Bugare, pre bih gurnuo Krstičiča ili Čaušića na 10, a Bena na bok. Mobilan i drčan vezni red Bakula- Čaušić-Krstičić koji igra u oba smera, prvenstven iz razloga jer i Napoli ima tri jaka vezna igrača sličnih karakteristika Zelinski-Hamšik-Alan.

                Tako bih ja odgovorio Karlu da sam Miloje.
                Tako će vjerovatno i biti. Očekujem da zaigraju Čaušić, Marin i Boaći, došli su da ovo igraju. Uz njih Jovičić, Krstičić, Ben i to je to.

                Comment


                • Bilo bi jako glupo da zaigramo tako. Napoli bi se sjurio više unapred, a Ben nije pola igrača na krilu kao na ofanzivnom.

                  Napad 4-2-3-1, odbrana 4-5-1 svi ispod lopte i to je to. Ne vidim razloga gurati tri veznjaka i prilagodjavati se bilo kome.

                  Comment


                  • Čaušić nije igrao 10ku ravno 4-5-6 godina. On igra izmedju defanzivnog veznog i centralnog. Bolje onda Ebecilio da igra ako se traži takva uloga. Ali ja bih započeo Marin-Ben- Kafu gde će se rotirati non stop i zadavati glavobolje igračima Napolija.

                    Comment


                    • Ako se budemo branili i igrali drugu formaciju primićemo 3-4 komada. Neko je slagao ovaj narod da je Napoli slab i da je realno makar X. Nije to realno, ali imamo šanse.

                      Comment


                      • Ima li neki relevantan izvor ko pocinje veceras?

                        Comment


                        • A sa kim igra KK? Šalim se. Gde si Antona stari pratioče fudbala. Od kada pratiš od CSKA ili od Salzburga? Ne znamo, videćemo večeras. Nemoj misliti da te provociram, budi siguran da te provociram i to iz čista mira. Valja se malo.

                          Ja tipujem večeras 0-0 ili 1-1.

                          Comment


                          • Originally posted by Antona View Post
                            Ima li neki relevantan izvor ko pocinje veceras?
                            Only Miloje & God him self!

                            Comment


                            • Zna i Kosan, Terzu već drže u neizvesnosti. Menjam pobedu nad Napolijem i Liverpulom za 6-0 u derbiju, žmureći. Ovo je samo zagrijavanje za derbi, ipak je to utakmica sezone i uvek će biti.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                6-0 u derbiju
                                Posle 50 godina

                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X