Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @LaYug
    Slažem se sa veznim redom ali samo sto se fudbalskog talenta tiče. Veljko Simić da je imao prirodan razvojni put ko zna gde bi bio danas ali samo talenat nije dovoljan za ovaj nivo fudbala. Sa druge strane ja mislim da mi nismo videli više od 60% Ebijevih mogucnosti ali moram da priznam da nisam siguran da će on moći ikada više da pokaže taj svoj puni kapacitet ali eto nadam se da ce u ovakvoj konkurenciji za mesto u timu dati sve od sebe.
    Najbolja opcija na “poziciji Kange” bi bio Marin ali onda ostaje rupa na levom krilu o kojoj smo juče pričali. Videćemo ko će kako u ovakvoj žestokoj konkurenciji preživeti naredna dva prelazna roka ali ovo sto mi imamo u vezi danas je najbolje još od atomske navale
    Last edited by SiniM; 16-09-18, 20:25.

    Comment


    • Atomska navala, kakva je to legenda fudbala.
      7 Prosinečki, desna polutka-8 Savićević, leva polutka
      10 Stojković, desno krilo-11 Mrkela, levo krilo
      9 Pančev, centarfor

      Neka analogija danas bi bila:
      31 Ben, desna polutka-17 Marin, leva polutka
      22 Cafu, desno krilo-11 Ebecilio, levo krilo
      99 Boakye, centarfor

      Moćno i premoćno [emoji106]

      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
        Atomska navala, kakva je to legenda fudbala.
        7 Prosinečki, desna polutka-8 Savićević, leva polutka
        10 Stojković, desno krilo-11 Mrkela, levo krilo
        9 Pančev, centarfor

        Neka analogija danas bi bila:
        31 Ben, desna polutka-17 Marin, leva polutka
        22 Cafu, desno krilo-11 Ebecilio, levo krilo
        99 Boakye, centarfor

        Moćno i premoćno [emoji106]

        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
        Ne buni decu sa "polutkama" ....
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Originally posted by Constantin View Post
          Ne buni decu sa "polutkama" ....
          A nije francuska obrada....pa jbg ja nešto kontam da su polutke znale pre svega da igraju fudbal a ovi sada DM, CM samo snaga.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Polutke su bile motor i mozak tima. Osmica i desetka.

            Comment


            • Il regista, il trequartista, inside forward, polutka, to je to.

              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                Il regista, il trequartista, inside forward, polutka, to je to.

                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                AKo to nema da piše u FM....prop'o si, džaba ti
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Polutke su bile motor i mozak tima. Osmica i desetka.
                  8 Cvijetin Blagojević-10 Nedeljko Milosavljević
                  Legendarna desna (8) i leva (10) polutka Zvezde iz tima koga je Ambasador Branko Stanković izdrilovao da prođe do finala Kupa UEFA 1979.
                  Danas su polutke Nenad Krstičić, pre svih, istinski Milojev gazda, a sada su tu i Marko Marin i Goran Čaušić, a i Ben i Ebecilio se pojavljuju tu, kao i Veljko Simić, pa čak i Meleg.

                  Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                    @SinM

                    Neki reper je revanš u Salcburgu. Milojević je krenuo sa 4-2-3-1 i bilo je ozbiljno nasilje, podavili su nas kao piliće u ovoj formaciji:
                    Jovičić-Krstičić CM
                    Veljko Simić RW-Ben AM/SS-Radonjić LW
                    Nemanja Milić ST
                    Krajem poluvremena je postalo nepodnošljivo, okrenuta je formacija na 4-3-3/4-5-1, izveden je Veljko Simić, Nemanja Milić rotiran desno, Ben u špic, Jovančić zgusnuo na sredini terena:
                    Jovančić-Jovičić-Krstičić CM
                    Nemanja Milić RW-Radonjić LW
                    Ben ST

                    Ovo je ozbiljna pouka bila, mora neka kompaktnost, sigurnost i zgusnutost da se postigne na sredini terena inače sledi gaženje kao u Salcburgu.
                    Nadam se da je Milojević naučio lekciju, Napoli je preozbiljna priča, Allan-Zielinski-Hamsik na sredini terena lako može da zagospodari i treba imati spreman odgovor na to.
                    Pisao sam već, Krstičić-Čaušić-Veljko Simić je kombinacija koja ima sve, trče kao kerovi i grizu kada treba, a grade na pravi način i sposobni su da ujedu ako se otvori prilika.

                    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                    Mislim da se Miloje odlucio za 1 postavu prije ovog meca sa Radnikom. Ako se pogleda sastav, po malo bode oci da je Marin igrao 90 min kao i Causic a opet Pavkov, Jovancic, Jovicic, Ben, nisu odigrali ni minut.
                    Isto tako Boaci je zamenjen kao i Kafu pa vjerujem da su oba u konkurenciju za startere.
                    Po meni Jovancic pocinje sigurno a mozda i Pavkov, sigurni su jos Ben i Krsticic.
                    Mozda 4-3-2-1 Jovicic, Jovancic, Krsticic- Ebisilio, Ben -Pavkov/ Boace
                    4-2-3-1 Jovancic, Krsticic-Kafu, Ben, Ebisilio/Simic-Boce

                    Comment


                    • Samo bez Ebisilija, molim.

                      Comment


                      • Baš je neizvesno šta će Miloje da izabere, mogu da se prave milioni permutacija i kombinacija sa ovako velikim i kvalitetnim kadrom.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                          Baš je neizvesno šta će Miloje da izabere, mogu da se prave milioni permutacija i kombinacija sa ovako velikim i kvalitetnim kadrom.
                          U tome ja vidim posebnu draž, pitanje svih pitanja da li će ikada uspeti i jedna trener da udovolji svakom navijaču?
                          Kada iimaš na raspolaganju veliki broj kvalitetnih igrača nastaje problem koga (izostaviti), kada nemaš...opet nastaje problem koga staviti...a uvek je problem kako udovoljiti navijačkom puku.
                          Želim da na Rajka dolaze timovi sa respektom, kao nekada slavni Milan sa sve holandskim vedetama a opet nesiguran u ishod.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Čudno da si to pomenuo, baš sam razmišljao o analogiji.

                            Milan 1988, svetsko čudo, sa najatraktivnijim i najskupljim triom u istoriji fudbala, Rijkaard-Gullit-van Basten, dolazi na Marakanu i jedva ostaje živ protiv Piksija, Ambasadora Branka Stankovića (čovek je apsolutno sve u našem fudbalu i kao igrač i kao trener) i Dejana Savićevića.



                            Pari Sen Žermen 2018, svetsko čudo, sa najatraktivnijim i najskupljim triom u istoriji fudbala, Mbappe-Cavani-Neymar, dolazi na Marakanu i ne bih se kladio da će lako protiv Bena, Marina i granitnog trenera Milojevića.



                            Još jedna analogija.
                            Sezona posle Kelna (1990/1991) nije bila loša
                            Sada je opet sezona posle Kelna
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Originally posted by La Jugoslavia View Post

                              Milan 1988, svetsko čudo, sa najatraktivnijim i najskupljim triom u istoriji fudbala, Rijkaard-Gullit-van Basten, dolazi na Marakanu i jedva ostaje živ protiv Piksija, Ambasadora Branka Stankovića (čovek je apsolutno sve u našem fudbalu i kao igrač i kao trener) i Dejana Savićevića.
                              Jedva ostasmo živi i mi na Severu drugi dan, kada je ušao svako i sa kartom i bez karte! I izvukoše se milanezi, majke im ga 'olandske!

                              Comment


                              • Nisam bio ali sam čuo priču sa juga. Kad je Dejo dao gol po magli niko ništa nije video, samo se čula potmula tutnjava sa severa.
                                Sudija je prekinuo utakmicu i spasio čuveni Milan.

                                Sutradan je bilo svega, od pomenutih ulazaka bez karte, preko nepriznatog gola (bar metar prešla pre nego je Maza izbacio), klinička smrt Donadonija, penali za antologiju, prva bakljada na stadionu, ali od novina, stadion je izgledao kao buktinja.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X