Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Constantin View Post
    Drugi puta zatraži na vreme

    http://livetv.sx/enx/allupcomingsports/1/

    ...ovo uvek radi, nema blokade...
    Pa ovo šljaka i na tElefon, svaka čas'

    Odgledao sad reprizu .. Marine, dobro došao!
    Neću da talasam previše, jer sa igračem više, u "nikad boljoj" JSL atmosferi, protiv slabašnog protivnika, bila je realno "trening" tekma. Ali, ako se po jutru dan poznaje, biće sretno 'n' berićetno..
    E sad, slatke muke, ko da ustupi mesto našem najboljem igraču, mr. El Fardou Ben Mohamed-u ?! Ja bih ostavio Ebija, a žrtvovao Fuku, jbg baš težak i nezahvalan izbor, as I said, slatke muke.. Malo mi sumnjivo ovih Marinovih svih 90. min, možda ON počne sa klupe u utorak, pa lagano u 55_60-om min uJiđe.

    Brat Ričmond, šta reći _ Uroše, neka ti "one" kofe pored fotelje, pa pomalo .. zaslužio si!

    Vrhunac lepe fudbalske večeri su Đoković bro's tačnije Marko Marley Đoković, servisiran by PepeGmaz™ ..

    Comment


    • Marko Marin otac.

      Ja ne znam šta vi vidite kod tog Ebisilja, imao je jedan pas za 90 minuta. Više imali i Čaušić i Krstičić koji su iza njega i koji se dosta više troše na odbranu.

      Comment


      • Krstičić-Čaušić-Veljko Simić, sredina terena,
        Ben-Boakye-Marin, navala.
        Sve je jasno kao dan.

        Uslovi promenjeni za Jovičića, ne može da živi na ovom nivou, duboko je on ispod tehnički i na svaki drugi način. Već ga je Milojević častio klupom u par navrata, vidi čovek da su mu potrebna kvalitetnija rešenja, a sada ih sa Goranom Čaušićem ima na pretek.

        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Mnogo znaci pravi napadac koji je fit i ne treba ga cekati...Odgledah na miru snimak, cetiri prismena fudbalera gore, uz podrsku dvojca u centrali, koji kad krenu da ukrstaju protivnik prosto ne zna gde je supalj, fantasticno smo otvarali prostor i stvarali situacije 1 na 1 i 2 na 2, jos kad se tome doda individualni kvalitet ovih momaka, sve osim lagane setnje kroz prvenstvo bi bilo pravo malo cudo...Kako kaze gospodin Milojevic "sta reci za Boacija, kao da nije ni odlazio"....#trpajrichmonde

          PS: Jos nam nedostaje najbolji igrac iz prethodnog perioda...zadovoljstvo je gledati ovakvu Zvezdu.
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Marko Marin otac.

            Ja ne znam šta vi vidite kod tog Ebisilja, imao je jedan pas za 90 minuta. Više imali i Čaušić i Krstičić koji su iza njega i koji se dosta više troše na odbranu.
            Hahaha znao sam. Pa ne vidimo ništa specijalno, ali očigledno za razliku od Melega koji je meni bio pik broj jedan, dečko ne glumi umšljenka i trudi se.

            Brzo se oslobadja lopte, nije sebičan, nije nadrndan dok igra, jak je na lopti i ne guši. Vraća se... A kakav je dribler moglo je da se vidi na levom krilu kad je zaplesao kao Brazilac.

            Ja i dalje mislim da on treba da igra levo krilo kao na početku karijere bar da proba u ligi, mnogo je brutalan finišer i najgore mu je da igra ofanzivnog veznjaka. Pre bih ga stavio na CM onda.

            Simić standardno dobar.

            Ali Marko Marin... Kako igra smireno, kako se nudi, klasa na golo oko.

            Comment


            • Uh rodjace, ebisilio je pokidao juce...bukvalno je bio box to box igrac, pokupio je svaku loptu skoro, odigrao dosta duplih pasova, ima o 2 opasna suta ka golu...izbacio ricmonda kad je golman dobio crveni, asistirao 1, odigrao bar po 2 dupla pasa sa kafuom i marinom...zver od igraca, onaj dribling necu ni da pominjem

              Comment


              • Treba svakako pomenuti i prisustvo Novaka Djokovica na utakmici...veliki sa velikima...

                DnKJTcuW0AAZQA4.jpg
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Ukoliko Causic moze da igra ono sto igra Jovicic ja nemam dilemu da ce Causic od starta biti i protiv Napolija. Dakle zadnji vezni Causic ispred njega Krsticic u sredini Ben, krila Kafu i Marin spic Boaci. Jos bi bilo bolje da Ebi moze zadnjeg veznog ali to vec nisam bas nacisto kolko je to pametno. U svakom slucaju imamo 13 igraca koji su za 11 plus par kvalitetnih zamena koji su ipak da krenu sa klupe.

                  Comment


                  • Mislim da će protiv Napolija poceti Bakula a ne Čausić pre svega sto je dugo tu i sto Miloje tačno zna šta i koliko od njega može da ocekuje ali ako Čausic bude igrao ovako u kontinuitetu nemam dilemu da će mu uzeti mesto.
                    Protiv Napolija mi je nepoznanica ko će na prednjeg veznog i levo krilo a sto se tiče ostalih pozicija mislim da Miloje neće eksperimentisati. Očekujem ovaj tim:
                    Borjan
                    Žule, Savic, Degenek, Rodić
                    Jovičić, Krstičić, Ebisilio
                    Ben, Boćko, Marin

                    Comment


                    • I ja bih pre bena video po krilu nego kafua...ne zato sto je ovaj los, vec jer se ben vise vraca pozadi...o ebisiliju necu da trosim reci, lik je jovicic sa tehnikom...potrebni su nam dobri igraci u oba pravca...a mnogo je i kafu i marin po krilima...nisu oni bas defanzivno dobri, mekani su obojica

                      Comment


                      • Cool, vidim imamo konsenzus oko sastava u utorak.. a onda "tankujemo" derby sa Čaušem, Kafuom i Simićem!

                        Comment


                        • Derbi komotno milic i pavkov da odigraju

                          Comment


                          • Originally posted by Czbg9 View Post
                            Derbi komotno milic i pavkov da odigraju
                            Pavkov je najmanje dva puta dao gol Partizanu....Jednom na JNA, jednom na Čairu....koliko se sećam.
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • @SinM

                              Neki reper je revanš u Salcburgu. Milojević je krenuo sa 4-2-3-1 i bilo je ozbiljno nasilje, podavili su nas kao piliće u ovoj formaciji:
                              Jovičić-Krstičić CM
                              Veljko Simić RW-Ben AM/SS-Radonjić LW
                              Nemanja Milić ST
                              Krajem poluvremena je postalo nepodnošljivo, okrenuta je formacija na 4-3-3/4-5-1, izveden je Veljko Simić, Nemanja Milić rotiran desno, Ben u špic, Jovančić zgusnuo na sredini terena:
                              Jovančić-Jovičić-Krstičić CM
                              Nemanja Milić RW-Radonjić LW
                              Ben ST

                              Ovo je ozbiljna pouka bila, mora neka kompaktnost, sigurnost i zgusnutost da se postigne na sredini terena inače sledi gaženje kao u Salcburgu.
                              Nadam se da je Milojević naučio lekciju, Napoli je preozbiljna priča, Allan-Zielinski-Hamsik na sredini terena lako može da zagospodari i treba imati spreman odgovor na to.
                              Pisao sam već, Krstičić-Čaušić-Veljko Simić je kombinacija koja ima sve, trče kao kerovi i grizu kada treba, a grade na pravi način i sposobni su da ujedu ako se otvori prilika.

                              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • La Jugoslavia - U nijednoj kombinaciji ne vidim Simica u utorak u startnih 11. Ako Ebi moze da igra zadnjeg veznog onda Ebi i Krsticic, ako zgusnuto pridodati i Causica. Mada mi sa foruma smo amateri. Ne pratimo treninge tako da Milojevic jedino zna kako ce.

                                Comment

                                Working...
                                X