Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Da l će Melegu dati malo da pipka ove godine ?
    Jok.
    Slepo crevo prelaznog roka, došao je odmah da popuni Kangu i Pešića, ali je od tada situacija izmakla kontroli, niko nije planirao i Cafua i Marina i Ebecilija i Bena i Boakyea.
    Prosto nema mesta.

    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Sat pred mec, stadion sablasno prazan.Donji deo severa ne vidim jer hocu u prodavnicu, pa nisam jos usao, ali ostalo je uzas. Gornji deo severa dvoje ljudi, istok 0 (bukvalno) zapad 30ak. Na blagajnama po 1 covek u redu. Tesim se da je jos rano. Nadam se da ce se napuniti, stvarno je sramota da 3 dana pred LS koju smo cekali cetvrt veka, nema nikoga.

      Comment


      • Borjan,
        Stojković, Savić, Degenek, Rodić,
        Krstičić, Čaušić,
        Kafu, Ebi, Marin,
        Boaći!

        Comment


        • Sastav je stvarno bruka dobar..
          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • Dobro je da su pojacanja na terenu da odigraju bar malo pred Napoli.

            Comment


            • Au Miloje rešio da proba sva raspoloživa oružja. Bravo! Ajde da vidimo kako će sve to da izgleda veceras, iskreno jedva čekam. Ovome sam se nadao.

              Comment


              • Lep aplauz na istoku za Bocka na prozivu.

                Comment


                • Marko Marin srpski Leo Mesi. Kakva je ovo klasa jebem ti život, vidi se posle svakog dodira.

                  Comment


                  • Stojković mora da stane na nju pa da centrira. Očajan je ofanzivno.

                    Comment


                    • Puni bre!!!

                      Comment


                      • Kakva klasa ljudi moji. On i Ben u timu, Kafu će se tek naći, Boaći... Ovo je da se usereš. Kakav je Marin brutalan igrač, kao Leo Mesi za siromašne.

                        Comment


                        • Možemo da igramo baš opak fudbal, mnogo je tu klasnih igrača.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Kakvi su doktori Boaci i Marin, ovaj prvi gol, asistencija petom i iznudio crveni golmanu za poluvreme.Ovaj drugi gol i magija na terenu. Kakav upgrade, bravo, samo tako celu sezonu.

                            Comment


                            • "Nije nista poseban ovaj Boaci. Takvih ima po Africi za 500 dolara" Milan Zivadinovic Bard

                              Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

                              Comment


                              • Jeste ali vidi se da su Marin pa Ben i Krsta, brutala. Kafu je igračina isto nego dok se malo snadje, ni Ben prvu polusezonu ovde nije bio dobar kao što je sada.

                                Ovo je brutala.

                                Comment

                                Working...
                                X