Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Pa vidis da se sutra potpisuje, cucemo sve na konferenciji. ;)



    Tebi da kazem? Pa, ti bi me prvi poslao u kurac i rekao da lazem i da od toga nema nista.





    Btw, ako niste citali u vezi stadiona, istok i zapad bi trebali da budu na 2 sprata, a dobili bismo u svoje vlasnistvo i neke propratne objekte.
    ziva istina

    Comment


    • Sto se stadiona tice - masonski projekat je u pitanju ;) ceo kompleks izgleda kao "OKO" kad se gleda odozgo i oznacava prkos Bogu...
      Inace, od ovoga ionako naravno nema nista...jos jedan u nizu pokusaja da se pred izbore narod odobrovolji...

      Comment


      • Originally posted by fudbalinho View Post
        Sto se stadiona tice - masonski projekat je u pitanju ;) ceo kompleks izgleda kao "OKO" kad se gleda odozgo i oznacava prkos Bogu...
        Inace, od ovoga ionako naravno nema nista...jos jedan u nizu pokusaja da se pred izbore narod odobrovolji...
        Bas me briga sve i da ga otvore satanistickim obredom. Ako si u pravu i masoni ovo rade, tim bolje bice pre gotovo.
        A sada bez zezanja, ova kineska firma je ozbiljna i izgradila je/gradi nekoliko stadiona sirom sveta, sada su najveci problem dozvole i urbanisticki plan, ali s obzirom da ce posle ovih izbora gradolnacelnik i veci deo vlasti u Beogradu biti Zvezdasi ko god da pobedi, kontam da ce se izgurati pa makar i na silu. Velike su tu pare, ogroman projekat. Nije sarena laza, to kazem kao neko ko ima informacije iz visih krugova ;)
        Last edited by Nebojsa; 27-04-12, 11:08.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Bas me briga sve i da ga otvore satanistickim obredom. Ako si u pravu i masoni ovo rade, tim bolje bice pre gotovo.
          A sada bez zezanja, ova kineska firma je ozbiljna i izgradila je/gradi nekoliko stadiona sirom sveta, sada su najveci problem dozvole i urbanisticki plan, ali s obzirom da ce posle ovih izbora gradolnacelnik i veci deo vlasti u Beogradu biti Zvezdasi ko god da pobedi, kontam da ce se izgurati pa makar i na silu. Velike su tu pare, ogroman projekat. Nije sarena laza, to kazem kao neko ko ima informacije iz visih krugova ;)
          Treba 350 dana da bi se dobila dozvola za gradnju, sto se tice tog pitanja zadnji smo u Evropi.
          Ali kada su ovako veliki novci u pitanju dobice se dozvola za 10 dana.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Treba 350 dana da bi se dobila dozvola za gradnju, sto se tice tog pitanja zadnji smo u Evropi.
            Ali kada su ovako veliki novci u pitanju dobice se dozvola za 10 dana.
            Kancelarija za brze odgovore

            Što kaže Shone, sigurno će sledeći gradonačelnik biti zvezdaš...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Treba 350 dana da bi se dobila dozvola za gradnju, sto se tice tog pitanja zadnji smo u Evropi.
              Ali kada su ovako veliki novci u pitanju dobice se dozvola za 10 dana.
              Prosecno vreme u Novom Sadu je oko 300 dana, pa neki dobijaju za 15. Ovde je vreme rastegljiva stvar. Plus rekao je Skundric da se vec radi na dokumentaciji. Bice to sve ok, samo da se nadju pare koje fale u projektu, lose je sto se sigurno nece zavrsiti na vec pomenutoj cifri, u Srbiji sve sto se gradi na kraju ispadne 20ak posto skuplje (mito, provizije, inflacija itd, vecina to ne uracuna u osnovnu cenu, kontam da nisu ni nasi).
              Last edited by Nebojsa; 27-04-12, 11:51.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • zar vi stvarno mislite da ce biti tog stadiona i onog ugovra gazproma?

                Comment


                • Originally posted by carter985 View Post
                  zar vi stvarno mislite da ce biti tog stadiona i onog ugovra gazproma?
                  Za Gasprom ne znam, za stadion znam iz prve ruke da je veoma ozbiljna prica.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Za Gasprom ne znam, za stadion znam iz prve ruke da je veoma ozbiljna prica.
                    Meni je Gasprom sigurniji. Baš je danas i pričao njihov direktor za Srbiju. Biće veća svota, samo koliko?

                    Ono, nadam se i verujem i za stadion.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Originally posted by Krle View Post
                      Meni je Gasprom sigurniji. Baš je danas i pričao njihov direktor za Srbiju. Biće veća svota, samo koliko?

                      Ono, nadam se i verujem i za stadion.
                      I ja verujem za Gasprom, samo za ovo imam neposredne informacije, zato sam i optimistican. Mene vise od same cifre zanima struktura, do sada je skoro sve sto je uslo bilo za mladje kategorije, sto je super, samo nama treba zivog kesa da ga raspodelimo po potrebama.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • ja neveruem nikom i nista, eto toliko od mene

                        Comment


                        • Smesni ste ljudi sto verujete u ovo ali ajd....nije lose malo ziveti u izluziji da bolje sutra dolazi za 10 dana...

                          Comment


                          • Originally posted by fudbalinho View Post
                            Smesni ste ljudi sto verujete u ovo ali ajd....nije lose malo ziveti u izluziji da bolje sutra dolazi za 10 dana...
                            Povećana ulaganja Gasproma u maju nemaju veze sa ishodom izbora u zemlji 6. maja. A i ne verujem da će nešto posebno biti veća ulaganja...

                            03:45

                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Originally posted by fudbalinho View Post
                              Smesni ste ljudi sto verujete u ovo ali ajd....nije lose malo ziveti u izluziji da bolje sutra dolazi za 10 dana...
                              Niko ne kaze da ce biti bolje za 10 dana, izgradnja stadiona ce trajati najmanje 4 godine u nekoliko faza, samog kompleksa jos koju godinu vise. Ne govorim napamet, malo sam se raspitao okolo. Za razliku od vas, mi nismo napravili maketu stadiona i bacili planove u fioku. Jurili smo investitore, mnogi su odbili, Kinezi su prihvatili. Najlakse je sedeti i reci da je sve protiv tebe. Lukicu se mozd prigovoriti sto stvari, ali covek se jako cima za klub i sa Skundricem radi jako dobar posao. Skundra je metuzalem, ali kakve vezd ima po svetu ne biste verovali.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Niko ne kaze da ce biti bolje za 10 dana, izgradnja stadiona ce trajati najmanje 4 godine u nekoliko faza, samog kompleksa jos koju godinu vise. Ne govorim napamet, malo sam se raspitao okolo. Za razliku od vas, mi nismo napravili maketu stadiona i bacili planove u fioku. Jurili smo investitore, mnogi su odbili, Kinezi su prihvatili. Najlakse je sedeti i reci da je sve protiv tebe. Lukicu se mozd prigovoriti sto stvari, ali covek se jako cima za klub i sa Skundricem radi jako dobar posao. Skundra je metuzalem, ali kakve vezd ima po svetu ne biste verovali.
                                Ali smešan mi Dačić jbt. Zašto je on došao danas, plus ne navija za Zvezdu. Zvali ga Škundra i Anta...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X