Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.mozzartsport.com/fudbal/v...terneta/305924

    Comment


    • Ako nekom trebaju karte za Napoli i PSG, imam kontakt osobe koja prodaje za 60e karte.
      S obzirom na cene koje se vrte po internetu, ok je ponuda po mom misljenju.

      Comment


      • Kakav klošar od čoveka moraš biti da bi se time bavio da preprodaješ karte za veći novac. To mi je kao zelenašenje. Dno dna.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Kakav klošar od čoveka moraš biti da bi se time bavio da preprodaješ karte za veći novac. To mi je kao zelenašenje. Dno dna.
          Kada sam ja bio omladinac, kao ti sada i malo mlađi, tapkaroši su pravili posao ispred bioskopa. Sada toga nema a i lova je daleko veće na fudbalu.
          a nije moralno, nije i da im trebaju kao ovi Leskovčani hebu kevu, trebaju gde god stignu er to jeste kriminal u pravom smislu reči (država je zakinuta za svoj procenat)..
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Nije meni do države nego hajde da je neki posao, nego si otišao i kupio i preprodaješ za više. Hajde to isto rade u prodavnicama ali brate, svi ti koji funkcionišu tako oderu se od rada, i moraju imati zaradu.

            Ovaj ode samo kupi kartu i preprodaje posle po većoj ceni, mnogo većoj. Ima jedan predmet iz detinjstva koji sam pored nožekara i ostalih rekvizita često vidjao, zove se teleskop. Nikad nisam bio u fazonu da se bijem,niti sam ga koristio, ali valjalo bi malo, samo malo da ih neko dohvati i teleskopira.

            Narod kakav je da je odvaja od usta, a ti na tudjoj muci zaradjuješ.

            Pa dno dna.

            Zreli za taj teleskop života mi.

            Comment


            • Tu samo jedan ugao gledanja ima, šteti se klubu i to je kraj svake priče.
              Klub koji dozvoljava da njegove iskrene navijače magarcima čine nekakve hulje/tapkaroši, koje im naplaćuju petostruke cene, srozava svoj ugled i imidž.

              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Tapkaroša je uvek bilo i biće.

                Krivično je to delo, neko reče i država trpi, ali braćo nije zelenašenje. Ovo ti je ponuda uzmi ili ostavi, ako ti se sviđa sviđa, dok zelenaši uglavnom koriste nuždu zajmoprimca i njegovo loše finansijske prilike pa ga oderu na kamati, tj. "ugovore" previsoku kamatu. Ovde nema nikakve nužde, niti finansijskih neprilike jedne ili druge strane.

                Država ( odn. njeni organi ) treba da se bavi tim stvarima, ne mi "običan" svet.

                Comment


                • A dobro jedno je pozitivno pravo države a drugo ono šta je moralno? Neko dete nema hleba da jede, neki otac ne može da objasni detetu kako neće gledati Zvezdu i zašto ga neće voditi jer ima da plati račune za sto kuraca toj jebenoj državi koja porezima i nametima ždere čoveka, a ne ume da kazni te jebene idiote. Nekome je to ceo život. Ne igra Zvezda uvek u Lš.

                  Tako da bih ja sa apetitom njih naslagao. Ono baš batine one čiste vaspitne , kamdžiju i po goloj guzici.

                  Žao mi ovog naroda siromašnog, tih siromašnih zvezdaša koji dolaze na utakmice kada pada kiša kada se igra protiv bilo koga, ti ćeš da im dižeš cenu. Pih.. Klošarijana trška, sirotinji uzimaš novac, prokleti bili.

                  Comment


                  • Uroše mnogo me potsećaš na ovu nacrtanu facu




                    Comment


                    • E jbg nisam toliko pametan da skontam to. Nešto sam osetljiv ovih dana žao mi tog zvezdaškog naroda. Mnogo mi svi gledamo samo lični interes. Uopšte se ne solidarišemo sa našom braćom koja nemaju hleba da jedu a došli bi da gledaju a te džukele bi da zarade na njima.

                      Treba da se organizujemo svi i da ih nadjemo i da ih odvedemo u stanicu.

                      Comment


                      • Kalimero brate, njegova uzrečica je "nepravda", tj. svaka treća reč.

                        Slično ko tebi, nepravda prema Delijama, Zvezdašima, Srbima.

                        Spoiler

                        Comment


                        • A to. Pa nego šta je nego nepravda. Biće bolje, borićemo se. Najlakše je biti džukela. Ako hoće nekoga da kradu upoznaću ih sa panterima, u mom rodnom kraju ili završiš faks ili padaš u Austriji i Švajcarskoj u zatvor, eventualno Holandiji, Grčkoj... Idi kradi nakit pusti ovaj narod jadni da gleda Zvezdu.

                          Živela pravda i zvezdaši i Zvezda i majka Serbia

                          Comment


                          • [emoji106]

                            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Postoji prica da je paket iz Leskovca falsifikovan. Mislim da je to ipak spin kako bi se u drugi plan gurnula cinjenica da je nekome oduzeta privatna imovina(ulaznica). Kao kad imas kucu u Crnoj Gori pa hoces da je prodas Rusu. Naravno da ce komsiluk da pocne da te ogovara jer svi bi hteli kucu na moru ili pun kofer do dva para od te kuce, ali ti sto te napadaju nisu kupci za tu robu. To sto neko ne moze da kupi robu po odredjenoj ceni ne znaci da niko ne moze. Na kraju u tom tapkanju nema emocija, tipovani su ljudi koji kupuju po toj ceni. Krug dvojke, salonci oni koji hoce da budu vidjeni. Tapkaros sigurno za toliki novac nece nuditi kartu, drugu iz zgrade, daljem rodjaku i tako dalje. Na kraju onaj koji prodaje boli uvo za druge, kao sto u privatnom zivotu nikog drugog nije briga za njega. Uvek ce biti onih koji nisu dosli do karte. Jednostavno stadion prima 55 000 a ovog puta i manje tako da nema karata za sve. Bas me interesuje sta ce pricati navijaci kada dodjemo do 50 000 sa pretplatnim ulaznicama onda oni koji ne mogu da dodju do pretplatne verovatno ce da pricaju rusi tu Marakanu kakva rekonstrukcija pravi vecu i bolju Maru na kojoj cu i ja da nadjem mesta. Marakanu na kojoj ima mesta za sve. Meni je ovo sa paketima i dalje totalno nerealno. Zamislite sve tri utakmice gledace isti gledaoci, to je bas neka vrsta elitizma i nije bas za pohvalu Zvezdi kao narodnom klubu.
                              Last edited by suptil; 12-09-18, 23:50.

                              Comment


                              • Tapkarosi su neminivnost jbg, sto kaze Balas uvek je lopova bilo, Uros je u pravu to je bas ruzno bas.

                                Comment

                                Working...
                                X