Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav je to pristup gde drugi rade isto što i ti a samo ti si kažnjen, i onda se pozivaš na neke standarde veće stoke od tebe? Jesu Srbi Hejsel izazvali? Jesu rušli po evropskim prvenstvima? Ko je kažnjen? Ok to je van stadiona. Na stadionu je isto bilo milijardu primera. Pa nikom ništa.

    I onda nam nakupe kazne za stepenice, pa nam posle lupe 3 bez publike jer smo stari osudjenici.

    Mrš bre pičkasti činovnički debilčići iz UEFA.

    Kada budu jednaki standardi prvi ću osuditi našu siromašnu decu sa severa.

    Comment


    • Ukice, s kim se macujes?
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Ni ja ne znam ali bas se razmahao

        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Odraz da sam debil ali nisam ja tema.

          Ja nikada ne krećem od sebe, uvek vidim da li je neko nepravedan prema meni. Gledam kako se neko odnosi u drugim situacijama i da li sankcioniše isto. Ako uočim da je problem u meni tek onda se regulišem.

          Odlika malih naroda je da uvek traže krivca u sebi.

          Do tada će Britanci koji su kolonizovali svet, koji su prevozili crnce u brodovima kao robove, koji su izmislili rasizam, Francuzi, Nemci, SAD biti ispred nas po vašim standardima i vi ćete se ugledati na standarde tih zločinaca imperijalističkih a uvek krivce traźiti u sebi. A oni, znaš u kome traže krivce? Isto u vama iako znaju da su oni krivi.


          I onda mi treba da gledamo na sebe?

          Jesu Srbi rasisti i jesu li izmislili rasizam? Nisu.
          Jesu Srbi imperijalisti koji su porobili nekoga? Nisu.
          Jesu Srbi u dva rata bili protiv okupatora? Jesu.

          Jesu napravili presedan sa Kosovom? Jesu! Je l nije članica UN? Nije.
          Jesu ga prihvatilu u UEFA? Jesu

          Je l se moj drugar Ganac i ostali moji drugari buniili zbog toga? Jesu boli ih patka.
          Jesu li Delije? Jesu.

          Jesu oni nepravedno kažnjeni? Jesu

          Jesu li manjina u Srbiji? Jesu.

          Većinu boli dupe za svoj narod i naciju, bitna vam je samo zabava i lopta i da li su ta gladna deca aa tribine kriva.

          Ne, vama nije bitan Vučić zlotvor, nije vam bitno ugnjetavanje UEFA i poniženje Srbije.

          Ne mešamo sport i politiku? Pomešali su je ovi iz UEFA prihvatanjem Kosova.

          Mala nacija, u pravu je Ludovan. Ovde živi 2 000 000 imbecila. I ja sam jedan od njh što se cimam. Treba da se iselim odavde, narod ne valja.
          Uroše, nisi debil. Kada neko o sebi priča u trećem licu skoro sigurno je narcis ali ne mora da znači pošto si ti nešto objašnjavao kako se ti ponašaš ili kako radiš..
          Što se tiče Srbije, srpstva prilično je degutantno pisati o tome na sportskom forumu ali da bi ti bilo lakše, šta god da je bilo do mene u svim previranjima od '91 do 2000-te profesionalno gledano ja sam dao svoj maksimum i nije me stid nikoga da pogledam u oči i nije da se busam na forumu ili u ulici, koga briga.
          Srbi nisu rasisti kao nacija (poedinaca ima svuda)..
          I Srbi kao i sve mlade nacije su u jednom periodu svoje ekspanzije imale osvajačke pretenzije. (lepo bi bilo da poslušaš nekog od istoričara o Srbima i Srbiji od prvog srpskog ustanka do stvaranja Kraljevine SHS)...
          U dva rata smo bili jako *určeviti, zato nas je u I WW to koštalo trećine (mislim da ne grešim) muške populacije od čega se ni dan danas nismo kao narod oporavili.
          Vidim da insistiraš na UEFA - mafija konceptu, ok, niko tebe ni mene ni Zvezdu ne tera da učestvujemo u takmičenjima koja organizuje i drži ta UEFA - mafija, možemo da napustimo i da ih iznapušavamo najcrnje ali ima i onih u Srbiji koji navijaju za Zvezdu i žele da vide svake godine timove jačine PSŽ i Lpool, ima onih u klubu od uprave do Jovelje koji su tu u Zvezdi isključivo jer igra najprestižnije tamičenje i mislim da ne bi imali priliku da gledamo neke majstore u dresu kluba za koji navijamo - VALJDA.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • I ti "organizovani" imaju svoje prednosti iako sam odavno prestao da idem na sever i svojih nekih pobuda koje su za ovu temu stvarno nebitne.

            Sećam se krajem devedesetih i početkom dvehiljaditih na Marakani u domaćici je bilo cirke 3000 ljudi ( do duse i sad nije ništa bolje ), od tih 3000 ljudi jedno 500 je bilo istok i zapad ostalo "organizovani"....da ne pričamo o eri Lukića itd.

            Oni su uvek tu, uvek bodre klub....tako da licemerno je to hejtovati. Sad da l štete klubu sa ovim ispadima, štete...ali nisu samo šteta klubu, daleko od toga.

            Msm glupo je ovo kukanje simpatizera na organizovane, sećam se skoro sam slušao priče "ne mogu da odem na košarku da odvedem dete zbog organizovanih, oni prave nerede, ne mogu da gledam ko će glavu da mi razbije" i tako slične fore, odu organizovani nijednom ne napinimo Pionir u EL.

            Huligana ima u svim ligama, baš svim, to je sastavni deo fudbala ( košarke nije ), bez toga fudbal ne može i to gledajte sa te strane, a u ostalom povraća mi se od pozirišne EL atmosfere gde svi sede i gledaju utakmicu i pevaju neke horske pesmice kao u NBA.

            Fudbal je druga dimenzija, strast.
            Last edited by Brajkula; 07-09-18, 14:41.

            Comment


            • Ali ubedljivo najjaci izgovor mi je ne idem na utakmicu jer se bojim da vodim dete, dodje derbi pa verovatno jedna od najopasnijih utakmica na svetu, a stadion se napuni...pa ko ce decu protiv javora da ti bije slepce jedan...

              Comment


              • Pobiju se budaletine medju sobom, pa ti odvedi dete na utakmicu.

                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Čika Sale vodi 3_4 klinca, 8-10god, nijedan moj_a svi k'o moji , zapad Marakane, oni u prvom redu na ogradi, zuje levo-desno a ja u 5_6om redu, na radaru i deca i 11 naših!

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      I ti "organizovani" imaju svoje prednosti iako sam odavno prestao da idem na sever i svojih nekih pobuda koje su za ovu temu stvarno nebitne.

                      Sećam se krajem devedesetih i početkom dvehiljaditih na Marakani u domaćici je bilo cirke 3000 ljudi ( do duse i sad nije ništa bolje ), od tih 3000 ljudi jedno 500 je bilo istok i zapad ostalo "organizovani"....da ne pričamo o eri Lukića itd.

                      Oni su uvek tu, uvek bodre klub....tako da licemerno je to hejtovati. Sad da l štete klubu sa ovim ispadima, štete...ali nisu samo šteta klubu, daleko od toga.

                      Msm glupo je ovo kukanje simpatizera na organizovane, sećam se skoro sam slušao priče "ne mogu da odem na košarku da odvedem dete zbog organizovanih, oni prave nerede, ne mogu da gledam ko će glavu da mi razbije" i tako slične fore, odu organizovani nijednom ne napinimo Pionir u EL.

                      Huligana ima u svim ligama, baš svim, to je sastavni deo fudbala ( košarke nije ), bez toga fudbal ne može i to gledajte sa te strane, a u ostalom povraća mi se od pozirišne EL atmosfere gde svi sede i gledaju utakmicu i pevaju neke horske pesmice kao u NBA.

                      Fudbal je druga dimenzija, strast.
                      Evo čovek kaže sve što mislim samo što je Brajkula uvek bio zreliji(jer je stariji) i mudriji od mene. Baš ovo od reči do reči. Baš, baš baš.

                      I posle neko dodje i pljuje po njima kao da su najgori.

                      Mačujem se izgleda sam sa sobom jer želim da naglasim da mi nismo pokrenuli političke teme već evropska medjunarodna organizacija zvana UEFA koja donosi političku odluku i prima Kosovo u članstvo.

                      Pa nemoj nam posle tražiti da ćutimo.

                      Ja sam rekao, za skandiranje Mladiću neka im rade šta hoće. Ali ne možeš ti zbog Kosova i nacionalnih pesama uzimati Srbe na zub jer se bore za svoje.

                      To nije u redu i iza UEFA odluka se krije bič koji bičuje nas robove ugnjetene.

                      Comment


                      • Urose, ti "borci za Kosovo", sto naricu na utakmicama bi, da im parkiras vojne kamione ispred severa na Rajku i kazes "Ajde u kasarnu da zaduzite uniforme i oruzje, pa da vas vodimo na Kosovo", iz istih pobegli jos na Autokomandi, ne bi kamioni ni u kruzni tok posteno usli.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Ahahaha [emoji23][emoji1787] baš tako.

                          Ma svima je jasna nepravda, šiptarski narko karteli koji su korumpirali CAS sud u Lozani koji je za terorizam šiptara na JNA i fašističke simbole, preokrenuo odluku UEFA, kaznio Srbiju, registrovao utakmicu 0-3, dao bodove šiptarima, i to im je bilo malo pa su nam dali i "poklon" -3 boda. I onda se neki idioti pitaju otkud mi u četvrtom šeširu, a huliganske grupe nam servirale Đenovu 2012, a šiptarski teroristi/šiptarski narko karteli nas izbacili 2016.

                          Druga je stvar ovde tema. Tema je da kada maloumni Henderson krene da gazi Bena čitav stadion skoči kao jedan sa krvožednim izrazom na licu.
                          Tema je da tada nema šta da traži pesmica/recitacija "Oj Kosovo, Kosovo".

                          Zvezdine utakmice su drugi tip rata, 100% fokusa mora biti ka terenu, i sudija i protivnik moraju da osete debele posledice svake radnje koja je protiv Zvezdinih interesa.

                          Nema tu mesta za nekakve huliganske grupe, unapred pripremljene recitacije i slične infantilne nebuloze.

                          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Kazite vi meni, gde ste videli zadnji put da neko utrcava na teren od navijaca, sem egzibicionista u finalima koji to rade za pare. Utrcavanje mozete da vidite na seoskim ligama na Hejslu i tako nekim mestima... NIje vazno ko na koju tribinu ide vec kakav rezon ima. Ja mogu da kazem hvala bogu da Marakana nije zakljucana zbog onog u Salcburgu. Naravno Uki ce pricati Zvezdu mrzi Uefa, Srbe mrzi ceo svet prica. Ali nije to tako.

                            Comment




                            • I to za vreme utakmice. Ovo je najsvežiji primer. I? Šta sada?

                              Comment


                              • Nije Evropa ali vi govorite to se nikada ne dešava, iznenadjen sam. Katastrofa.

                                Comment

                                Working...
                                X