Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako ne. I taj Meleg će proigrati, Jovelja dolazi...


    Cilj sledećeg roka : Milunović Bate, Gajić desni bek.

    Comment


    • Comment


      • Motajte desno burageri, ne gledajte Ivanu...

        Comment


        • Gotovo..kasno si me upozorio...zapratio
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Plašim se da ne Vujadin ne zaprati gajbi pa da ga Mirka prebije, Snežna Borjanu ne da da mrdne koliko vidim

            Inače u prilog tezi da umem da pogrešim ja sam bio protiv Borjana 100% jer je imao intervju gde je rekao da mu je idol Ivica Kralj i mislio sam da je grobar. I bio je mislim.

            Ili je bio delija, pa zbog Snežane jeo govna i opet se vratio.
            Last edited by Cassius Clay; 01-09-18, 00:16.

            Comment


            • Savić teletabis. Što je poznato.
              Ostalo ne kapiram.

              Mali je grad, sve se sazna.
              Nema mesta u ekipi za teletabise.

              Da su `91 jurili tadašnje starlete, ništa ne bi uradili.
              Binić jeste, ali on je sve stizao u svakom smislu.

              Comment


              • Originally posted by MarkoNFL View Post
                Savić teletabis. Što je poznato.
                Ostalo ne kapiram.

                Mali je grad, sve se sazna.
                Nema mesta u ekipi za teletabise.

                Da su `91 jurili tadašnje starlete, ništa ne bi uradili.
                Binić jeste, ali on je sve stizao u svakom smislu.
                On je jednom, dok je igrao u Nišu, čak stigao i na svoj centaršut....ali stvarno
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Moj verovatno omiljeni igrač iz te generacije.
                  Ne pominje se tako...
                  Ali... da nije njega bilo.
                  Dosta toga je on rešavao, kao jedan od starijih igrača.
                  Bio i ostao karakter.

                  A za centaršut, verujem.

                  Nema više takvih igrača danas...

                  Comment


                  • Koliko me nerviraju komentari za Čaušića... Šta reći, ljudi su debili. Debili glupi. Nemam drugi komentar. Kao "za koga milion, kakvo je ovo ugradjivanje"... Pa jebem vam sve na svetu, za koga je Valensija dala 2,2 miliona, za Račića koji nije počeo više od 10 utakmica, a koga ste(smo) nazivali panjem.

                    Ljudi su debili. Oni bi da prodajemo svima sa 5-10 miliona a dovodimo za 500k.

                    Milion nego šta, imaš top veznjaka na tri godine.

                    Marko Marin plata 600k.

                    Comment


                    • Na transfmarktu cena 1,8 miliona evra. Očekuje se da prodamo naše čija je cena manja za veće novce nego tu navedene, što i radimo, evo sad i doveli ispod cene, ja ne znam šta bi taj narod pogani više. Kad pročitam "samo da uprava nešto ne sjebe". Mrš!!

                      Mislim da ćemo u derbiju gledati Čaušića i Krstičića u paru, neće imati Bakula koga da hapsi pa.. Mada teško, ne menja Vladan Bakulu i Krstičića nikada skoro.

                      Baš smo premoćni toliko da bih voleo da oba tima odigraju derbi.
                      Last edited by Cassius Clay; 01-09-18, 00:50.

                      Comment


                      • Ne znam zašto čitaš te komentare.

                        P.S.
                        Ja ladno bukvalno nisam ni 1 jedini komentar pročitao.
                        Last edited by MarkoNFL; 01-09-18, 00:53.

                        Comment


                        • Ne ovde nego b92 vesti. Da napomenem. Ne znam što čitam, ljudi su nezahvalni. Sede kući i oni nekome naredjuju i kao oni sumnjaju u Terzića koji im je sa Mrkelom i Milojem ovo napravio.

                          Comment


                          • I pretpostavljao sam da je tamo.
                            Mene samo zanima vest. Da je tačna i proverena.
                            A dole u kometarima može da se proserava ko hoće, što je uglavnom i slučaj.

                            Comment


                            • Ja b92 izbegavam u sirokom luku i forum i sajt...ono tamo je sekta nevidjenih razmera...udje covek da procita nesto o fudbalu 763728 strana o delijama i pravopisu...bolest velikih razmera

                              Comment


                              • Nešto tu ne štima, to je neki mentalitet seljački sačuvaj Bože. Kad se nadglašava himna u Areni wow svi smo super, čim ne valja nešto izlaze komentari tipa uvek zvezdaš nikad delija. A kad je 2010/2011. Zvezda bila na margini, npr, taj isti bolelo ga je dupe za tu Zvezdu.

                                Sada kao oni vole tu Zvezdu i brinu se i morališu Terziću kao oni će da ga nauče koliko da troši i Delije ne valjaju. Ja sam uvek obožavao Delije. Kriminalci. Nisu svi, mali broj ih je. A normalno da će se baviti kriminalnim radnjama a ne akademskim radom što ne menja činjenicu da su svi bili Zvezdaši pre svega. Ovde nema Mutavog i tako tih pizdarija.

                                I sada svi sve znaju o Zvezdi i oni bi da se pitaju kao nešto. Ako se ovo ne daj Bože raspadne nekad, samo će dići taj prokleti nos i reći će ko još prati domaći fudbal. Ljudske gnjide.

                                MarkoNFL koliko znam nije pratio ali čovek nije ni moralisao nešto, sam je priznao da nije pratio, pratio je u neka srećnija vremena.

                                Ali najviše me nerviraju ljudi koji sad oni su neki autoritet odjednom, svi prate kao sada. Kao ne znamo da li verovati Terziću sa ovim novcem. Bežite miševi u rupe te vaše smrdljive, džeparac uzmite pa radite sa njim šta hoćete.

                                Neki kurac napadaju Terzića a manji je lopov i bitanga od Čovića 100 puta. I to je Terza krao klubove ovaj Srbe. I Ćoki samo jer je političar i deluje uljudnije taj neki b92vesti zvezdaški pokret ga bezuslovno podržava. Samo neka odjebu od kluba ti licemeri pogani.

                                Comment

                                Working...
                                X