Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Condition23 View Post
    Dobijamo bre ovo...
    Ako nastave da igraju ovako teško. Zalaganje nula.

    Comment


    • Originally posted by gagablues View Post
      Ako nastave da igraju ovako teško. Zalaganje nula.
      moracemo opet da izmenjamo 10 igraca za sledecu sezonu.. ma dok je lukic i ona bagra oko njega tu, nema nama spasa...

      Comment


      • Originally posted by gagablues View Post
        Ako nastave da igraju ovako teško. Zalaganje nula.
        Postavio je Veliki Zuti stvari na svoje mesto sad u svlacionici Gledaces drugu ekipu u nastavku
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Ajde ne lupajte,pre 15 dana kada smo pobedili partizane pricali ste kako imamo najbolji tim,svaka cast lukicu i robiju,svi ginu na terenu,a sad posle par losih tekmi odma pljuvanje.Muka mi je vise od toga.
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • Haha CONDOLE moj nesto ti ne ide danas ?

            Comment


            • Ma nema pljuvanja ovakva nam je kakva je...bolju nemamo ;) Meni ovde nista ne fali.

              @ Drogba oooo Drogba lopataru moj stari da nisi resio da predjes u ovaj nas tabor kad vec nadgledas situaciju ovde
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Originally posted by Condition23 View Post
                Ma nema pljuvanja ovakva nam je kakva je...bolju nemamo ;) Meni ovde nista ne fali.

                @ Drogba oooo Drogba lopataru moj stari da nisi resio da predjes u ovaj nas tabor kad vec nadgledas situaciju ovde
                Isto ce ti biti sledece sezone, nema kontinuiteta, ekipa bljesne na trenutke ali to za titulu nije dovoljno, moras da gazis, non stop i kad ne znas nista da dobijes, to je zvezda zaboravila a i igraci ne ostaju dovoljno u klubu da im se to usadi, onda dodju novi nenauceni na osvajanje i tako u krug.

                Comment


                • Ma jebe mi se za ove mečeve. Pokazali su da umeju kad se ima motiva za pobedom. Bitno je da se uzme kup, a uspostavljena je osnova što je vrlo bitno za naredne sezone...

                  Ionako ništa nisam očekivao ove polusezone. Ovo uradjeno dosad je super. Obe pobede nad najvećim rivalom, a i Robi je u jednom meču (Partizan) promenio taktiku.

                  Samo Borac da se bije i Partizan opet. U ova 2 meča da se pokaže želja za pobedom.
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by Bendtner View Post
                    Ajde ne lupajte,pre 15 dana kada smo pobedili partizane pricali ste kako imamo najbolji tim,svaka cast lukicu i robiju,svi ginu na terenu,a sad posle par losih tekmi odma pljuvanje.Muka mi je vise od toga.
                    Pa naravno da imamo najbolji tim..

                    Koga briga za OFK..

                    Bitno da opet bijemo komsije i da uzmemo kup...
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • sve to jeste ljudi ali nepodize se ovako samopouzdanje ekipi nego bas suprotno,ovo je trece gostovanje za redom gdje nismo napravili sansu

                      Comment


                      • Bravo Lazo..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Kasalica

                          Comment


                          • Zasto debili ne mogu onakve akcije da odigravaju tokom cele utakmice!?
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • mrtvo,mrtvo,mrtvo...mnogo sam razocaran po prvi put u ovoj polusezoni...neznam sta reci

                              Comment


                              • jos jedna u nizu sramnih utakmica!
                                gledas vesovica, mislis ne moze gore.. i onda vidis mirica...
                                a jebem mater i sudiji, partizanu produzuju po 5 minuta, a sada je bilo i 6 izmena i prekid zbog bakljade i samo 3 minuta

                                Comment

                                Working...
                                X