Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Avangarda[emoji23]

    Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Kakav je to snimak? ima li ga na yu tubetu?
      Kada na Yu tube ukucam Zvezdini igrači vređaju Partizan, izađe mi ovo:

      i ovo

      ali ako je toga bilo, ne opravdavam.
      Last edited by nebitan; 31-08-18, 14:05.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Avangarda[emoji23]

        Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
        Nije lepo prozivati me u temama u koje ne zalazim cesto.

        Malo forumasa je ovde avangarda i to nema veze sa navijackom opredeljenoscu.
        Last edited by Ricma; 31-08-18, 14:06.

        Comment


        • Originally posted by Czbg9 View Post
          20m evropa, minimum jos 3m kad rasprodamo stadion na 3 utakmice, racic 2.2m, radonja 7m, pesic 4.5m, frimpong 300k i adzic 800k...mozda sam nekoga zaboravio, ali ako sada ne spustimo dug nikada necemo...nadam se da uefa prati sta se radi sa njihovim parama koliko prati i dal su stepenice zakrcene
          Od januara 2016. je u klub, samo od transfera, ponavljam, samo od transfera, ušlo 45m€. A milionski bonusi od UEFA od prošle sezone (kvalifikacije+grupna faza+nokaut faza), a rasprodati stadioni (Ludogorec, BATE, Arsenal, Keln), a sponzori (Gazprom svake godine 4-5m€)?
          Evo za prošlu sezonu od UEFA:

          Each of the 48 clubs that feature in the group stage can expect to receive a group stage fee of €2.6m. There will also be performance bonuses of €360,000 for every win and €120,000 for every draw in the group stage. Moreover, qualification bonuses will be allotted to the teams that progress to the round of 32: the group winners can anticipate earning €600,000 apiece and the runners-up €300,000 each.

          With regard to the knockout phase, sides competing in the round of 32 will collect €500,000 each
          2,6m za grupu, 720k za dve pobede protiv BATE, 360k za tri nerešena, 300k za drugo mesto, 500k za nokaut fazu.
          Plus za kvalifikacije 215k+225k+235k.

          Sve u svemu, od UEFA za 2017/2018 >5m€

          Each of the 32 clubs that qualify for the group stage can expect to receive a group stage allocation of €15.25m
          Coefficient ranking
          The lowest-ranked team will receive one share (€1.108m).
          Ako završe poslednji imaju €1.108m od UEFA na osnovu Coefficient ranking, novouvedenog bonusa od ove sezone.

          Ako neko nakon svih ovih mamutskih prihoda i proba da spomene "dugove" to je siguran znak da se odigrava ozbiljan lopovluk.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Comment


            • Kakva je ovo pizdarija ovde kada me nema? Ja sam ovde na ovoj temi prećutni mod!
              (A onda su došli Constantin i Brajko i poslali me na hladjenje zbog umišljanja )

              Boli me . za strane klubove a svako ko to poredi i poredi baze navijača i zove nas Srbe primitvnim, treba mu udeliti par životinih istorijskih lekcija.

              U koliko država se priča engleski? Da li je taj jezik univerzalan jezik? Koliko je Komonvelt? Da li klubovi iz PL defakto igraju u najpopularnijoj ligi dostupnoj svima? Da.

              Španski se priča na više kontnenata. Za Real i Barselonu igraju najbolji fudbaleri. Već Bajern kaska i nema uopšte "fan bazu" ni prići Englezima.

              I to je normalno da ti klubovi imaju fanove iz celog sveta. Ono što je nenormalno, za mene, je da sa istim žarom navijaš za dokaći klub i bilo koji strani klub. Ja razumem da neko ne navija ni za koga i prati Liverpul itd, ali da ti bilo koji klub više voliš , pa ti nisi zvezdaš onda.

              Evo moj ortak navija za Barselonu više nego za Zvezdu i Zvezdu prati u fudbalu kao i KK navijači, samo sada kada igra jake utakmice. Ali sam mu zabranio da kupi kartu ako ima malo obraza i da zauzima mesto nekome ko je tu Zvezdu gledao svaku tekmu.

              Šteta što nije dozvoljena diskriminacija ali ja da se pitam moralo bi da se udje bar sa šalom Zvezde, a kavez bih proširio malo i neka idu ostali u kavez pa neka nose šta hoće i navijaju za koga hoće.


              Treba neki idiot da navija za Liverpul na istoku i zapadu, aha, važi, ma i na jugu, jebaće ga "običan" narod. Sedi kući ili sedi na stadion ćuti i gledaj i to je to. Nije ti ovo London, Mančester, ovo je Srbija

              Comment


              • Kakvih će tu scena biti mogu da zamislim, ako bi Šaćiri dao gol...A Klop ćecga ataviti da igra ipak je Klop Klop samo ime kaže Klop.

                Voleo bih da pobedimi 10-0 Liverpul, koga briga za Liverpul, ionako mi je splasnulo interesovanje za njih, decenijsko. Ovako ispratim nekad i nekad, a protiv Zvezde im želim poraz 10-0

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Kakvih će tu scena biti mogu da zamislim, ako bi Šaćiri dao gol...A Klop ćecga ataviti da igra ipak je Klop Klop samo ime kaže Klop.

                  Voleo bih da pobedimi 10-0 Liverpul, koga briga za Liverpul, ionako mi je splasnulo interesovanje za njih, decenijsko. Ovako ispratim nekad i nekad, a protiv Zvezde im želim poraz 10-0
                  Ne daj Boze da igra, da gol i pokaze ono prstima, i to na Marakani.. protiv PSZa ce biti mec bez publike.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Jeste da mi nije jasno kada neko iz Srbije navija za neki tamo RKC...Lpul. MUTD...Real...ali ok, svako ima pravo da izrazi svoj stav i svoje osećaje podari nekom klubu, igraču koji nisu sa ovog podneblja.
                    Nadam se da će svi ti koji planiraju da dođu na Rajka i podrže Lpul, PSŽ...proći bez problema.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by NSG View Post
                      Ne daj Boze da igra, da gol i pokaze ono prstima, i to na Marakani.. protiv PSZa ce biti mec bez publike.
                      Provokacija će biti sigurno, e sada tu su Bakula& ekipa da ga izuju i smire a tribine da ga izvižde i tu bih stavio .
                      Sve ostalo bi bilo pogrešno i moglo bi biti preskupo* za Zvezdu.


                      * kada kažem preskupo, mislim na izbacivanja iz UEFA takmičenja na neki vremenski period šzo bi za Zvezdu koja upravo ima šanse da stane na noge bilo pucanje u oba kolena i glavu...nadam se da do toga neće doći.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Provokacija će biti sigurno, e sada tu su Bakula& ekipa da ga izuju i smire a tribine da ga izvižde i tu bih stavio .
                        Sve ostalo bi bilo pogrešno i moglo bi biti preskupo* za Zvezdu.


                        * kada kažem preskupo, mislim na izbacivanja iz UEFA takmičenja na neki vremenski period šzo bi za Zvezdu koja upravo ima šanse da stane na noge bilo pucanje u oba kolena i glavu...nadam se da do toga neće doći.
                        Iskreno bih voleo da se obuzdamo ali ko garantuje da ce svih 50000 ljudi progutati knedlu u sred Beograda na provokaciju slicnu onoj sa dronom. Samo da ne dodje do toga, bolje za sve da ne igra u Beogradu, mec moze da dobije drugaciju dimenziju ako pocne od prvog minuta.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Saćiri ako da gol i na Marakani Zvezdi ima da mu dignu spomenik u Prizrenu. Narodni heroj.

                          EDIT: http://mondo.rs/a1129046/Sport/Fudba...na-zvezda.html

                          lično ne bih voleo.
                          Last edited by Brajkula; 31-08-18, 16:08.

                          Comment


                          • Kakav je taj decko bio potencijal kad ga se setim iz Werdera,upola da vrati formu ogromno pojacanje(Marin)
                            A saciri,igrao ili ne mislim da nista nece uraditi,cak bi ga mogli ovi nasi isprovocirati i navuci na neki karton,mada licno mislim da ce igrati LFC sa prvom postvaom ,jbg mnogo je zeznuta grupa,i svi racunaju da niko ne sme da kiksne bas protiv nas,jos ako LFC zabrlja u prva 2 kola sto je vrlo moguce,bice to Fiminino,Mane ,Salah na Marakani...

                            Kad bi nekako uspeli da iznenedimo Napoli u prvom mecu bilo bi fenomenalno

                            Comment


                            • Šačiri je rođen u Srbiji.
                              Nije jasan njegov status u potpunosti.
                              Nije regulisao vojnu obavezu.

                              Znači, ako ga dovode, sa aerodoroma u pratnji vojne policije na preglede i određivanje roda vojske.
                              Pa da se vidi za dalje.

                              Nama su na aerodromima zadržavali igrače, te ovom kao viza, onaj afrikanac... svega je tu bilo.

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Kakav je taj decko bio potencijal kad ga se setim iz Werdera,upola da vrati formu ogromno pojacanje(Marin)
                                A saciri,igrao ili ne mislim da nista nece uraditi,cak bi ga mogli ovi nasi isprovocirati i navuci na neki karton,mada licno mislim da ce igrati LFC sa prvom postvaom ,jbg mnogo je zeznuta grupa,i svi racunaju da niko ne sme da kiksne bas protiv nas,jos ako LFC zabrlja u prva 2 kola sto je vrlo moguce,bice to Fiminino,Mane ,Salah na Marakani...

                                Kad bi nekako uspeli da iznenedimo Napoli u prvom mecu bilo bi fenomenalno
                                Marko Marin zvani večiti talenat. Krkić, Afelaj, Volkot, Karlos Vela, Đovani dos Santos, on i tako te glave večno nešto talenti, a u stvari nikad ništa.

                                Što ne bi pa mogli da iznenadimo Napoli, ume taj Napoli da izgubi bodove u Seriji A od jedne Bolonje, Atalante, Kjeva Verone i tsl. što ne bi izgubio i od nas na Marakani.

                                Comment

                                Working...
                                X