Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pobicemo se mi na svakom mecu....
    U to sam vise nego ubedjen..mozda bude neki debakl ali jbg...samo polako..bitno da idemo samo napred..
    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • Ovo bi trebalo da bude raspored...da ufatimo Napolitance na spavanju odmah, kakva bi euforija zavladala, ne smem ni da zamislim...

      18.09. Звезда - Наполи
      03.10. ПСЖ - Звезда
      24.10. Ливерпул - Звезда
      06.11. Звезда - Ливерпул
      28.11. Наполи - Звезда
      11.12. Звезда - ПСЖ
      Last edited by ZvezdaIznadSvega; 30-08-18, 22:07.
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Comment


        • Kakav sudar titana prvo kolo Miloje vs Carlo...na kraju ce biti kako Kosan kaze...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Jesu Kosana sinoć isključili.
            Video sam kadar kako mu otvaraju ulaz na tribinu,
            međutim ovaj Krivokapić sa RTS nije ništa napomenuo.
            Cenim da nema pojma ni ko je ovaj, premda je teško nešto više znati kad iz studija prenosiš.

            Originally posted by jevta1992 View Post
            Pobicemo se mi na svakom mecu....
            U to sam vise nego ubedjen..mozda bude neki debakl ali jbg...samo polako..bitno da idemo samo napred..
            Mhm, debakl je u najavi u drugom kolu.
            Last edited by Jaqen Hghar; 30-08-18, 22:24.

            Comment


            • Jeste ga isterao sudija kad je ubacio drugu loptu na teren...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                Mhm, debakl je u najavi u drugom kolu.
                Ceniš da ćemo baš toliko da izgazimo Nejmara i ostale vagine iz PSG-a...

                Comment


                • Iskreno se nadam.

                  Comment


                  • Kupujemo Boacea na rate, a na zimu ce da se razmatraju ponude za prodaju
                    Ovi inskaderi pisu cijena oko 1,5 mil...
                    Buhahahaha Terza obrnuo igricu

                    Comment


                    • Obrn'o Terza više puta ..

                      .. nije loš ovaj raspored, prva kod kuće je i najveća šansa za ceo plen, 3 boda i skoro3 milke na, čuj mene Terzinom kontu, Zvezdinom kontu!


                      Hahaha, vidim Marselj se zeza na twiteru, nudi nam Radonju 3. Oktobra, za meč sa PŠŽ..
                      Last edited by salelesa; 31-08-18, 00:02.

                      Comment


                      • Bile su vrednosti igrača.

                        PSG - 850mil
                        Liverpul - 550mil
                        Napoli - 400mil
                        C. Zvezda - 30mil

                        Pomislio sam, gde nam nađoše 30 mil LOL

                        Drago mi je da naši igrači nisu teletabisi.
                        Pavkov juče kad je ušao, ušao je da gine! Nije bio u fazonu "E sad me uvodiš na 0:2 u 70min".
                        Dečko je ušao da izgine. I doneo je promenu.

                        Comment


                        • Jedan off topic, ali ovo moram prokomentarisati. Citam na netu komentare srpskih fanova Liverpoola kako ce praviti organizovano navijanje na Marakani. Meni licno nije normalno da Srbin u sred Beograda navija za engleski klub protiv srpskog. Kakvo je vase misljenje povodom toga?

                          Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • TV Brainwash je uzrok tome.

                            Ogromna većina ljudi u Srbiji je osuđena da gleda englesku ligu umesto naše, jer SBB ima samo strane prenose. Možeš da gledaš utakmicu Vorskla Potava - Černomorec, ali Zvezdu i Partizan u domaćoj ligi ne.

                            Fudbalsko navijanje je banalan primer na kome se vidi koja je moć televizije i kako ima moć da oblikuje masu i javno mnjenje kao da je u pitanju plastelin.

                            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                              Jedan off topic, ali ovo moram prokomentarisati. Citam na netu komentare srpskih fanova Liverpoola kako ce praviti organizovano navijanje na Marakani. Meni licno nije normalno da Srbin u sred Beograda navija za engleski klub protiv srpskog. Kakvo je vase misljenje povodom toga?

                              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                              Pa mogu jedino sa navijačima Liverpula da budu inače će biti makljaže ispred stadiona. I to ih neće napasti "vodje kriminalci" nego tako baš neki običan narod sa istoka.

                              Comment


                              • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                                Jedan off topic, ali ovo moram prokomentarisati. Citam na netu komentare srpskih fanova Liverpoola kako ce praviti organizovano navijanje na Marakani. Meni licno nije normalno da Srbin u sred Beograda navija za engleski klub protiv srpskog. Kakvo je vase misljenje povodom toga?

                                Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                                Meni je to sasvim normalno. Što bi rekao Božo Koprivica - to je stvar estetike, a ne patriotizma.

                                Čestitke svima za plasman u LŠ! Baš vas unakazio žreb, u ovog grupi bod je kao prolazak.
                                Last edited by mark !t zer0; 31-08-18, 06:27.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X