Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Bićemo drugi u grupi, utišaćemo ove što pevaju You'll Never Walk Alone i ne bi bilo prvi put...A na Enfildu muk, muk jebote...
    Neka se vade protiv drugih.

    To care !!!
    Ovo je nešto najbolje što sam pročitao mesecima unazad.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Bićemo drugi u grupi, utišaćemo ove što pevaju You'll Never Walk Alone i ne bi bilo prvi put...A na Enfildu muk, muk jebote...
      Neka se vade protiv drugih.
      Pridružujem se

      Imaće i lep doček u Beogradu

      Comment


      • Docekali Junajtedovci da orgijaju...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • U Mančinom dresu i Zvezdinom šalu
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Bice problem radovati se pored Zvezdinih navijaca, moracu na zapad da idem. Zamisli Salah zabiberi neku lepoticu, a ja moram da cutim i sedim.

            Valjda ce me razumeti ako tapsem malo, verujem da nismo toliki varvari.

            Comment


            • Nek vam je bog u pomoc.

              Comment


              • Kad izlazi raspored?
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Bez Boga ništa, uvek i u svemu.

                  Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                      Kad izlazi raspored?
                      Trebalo bi večeras.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Zvezda Napoli bratski duel. Smaraće nas svi što se ne koljemo sa Napolitancima, ali ako imam dobar info neće biti ništa. Znam sa kim ću ići na Liverpul, generalno Zvezdaši u PL najviše navijaju za Junajted i Liverpul, pa onda Čelzi i Arsenal. Već znam 15 ljudi koji će doći zbog Liverpula više i to me jako nervira, a biće i nezvezdaša koji će nama oduzimati mesta.

                        Zato kupujte karte na vreme pre Limuntusa.


                        A Pariz tek... Nije video takve šmekere od Miška Miloševića i Stevice.
                        Last edited by Cassius Clay; 30-08-18, 19:54.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Zvezda Napoli bratski duel. Smaraće nas svi što se ne koljemo sa Napolitancima, ali ako imam dobar info neće biti ništa. Znam sa kim ću ići na Liverpul, generalno Zvezdaši u PL najviše navijaju za Junajted i Liverpul, pa onda Čelzi i Arsenal. Već znam 15 ljudi koji će doći zbog Liverpula više i to me jako nervira, a biće i nezvezdaša koji će nama oduzimati mesta.

                          Zato kupujte karte na vreme pre Limuntusa.


                          A Pariz tek... Nije video takve šmekere od Miška Miloševića i Stevice.
                          Rezervisao sam 2 karte brat moj.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Zvezda Napoli bratski duel. Smaraće nas svi što se ne koljemo sa Napolitancima, ali ako imam dobar info neće biti ništa. Znam sa kim ću ići na Liverpul, generalno Zvezdaši u PL najviše navijaju za Junajted i Liverpul, pa onda Čelzi i Arsenal. Već znam 15 ljudi koji će doći zbog Liverpula više i to me jako nervira, a biće i nezvezdaša koji će nama oduzimati mesta.

                            Zato kupujte karte na vreme pre Limuntusa.


                            A Pariz tek... Nije video takve šmekere od Miška Miloševića i Stevice.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • "Zna se ko su timovi protiv kojih ćemo igrati i njihovi kvaliteti, o tome je izlišno nešto više sada pričati.
                              Biće ovo prilika za naše igrače da se dokazuju protiv najboljih i za našu publika da uživa u tim duelima.
                              Verujem da nas čekaju izuzetni mečevi u kojima se rađaju šampioni baš protiv takvih ekipa i da će ovi dueli u Ligi šampiona doneti nove heroje Zvezdi", poručio je Milojević.
                              Kakav je car Miloje.

                              Comment


                              • We should still qualify, Napoli and PSG are very beatable sides. More worried about Red Star tbh. I am not a fan of Neymar and believe he throws his toys out of the pram too often, which affects the whole team. We have unfinished business in this competition.

                                Great trip to Paris, but Naples is a bit more daunting, and Belgrade is Belgrade.


                                Malo sa Liverovog foruma.
                                Ne podcenjuju nas. Odlika velikog kluba.
                                Koji su ono bili seljani iz Salcburga, sela u Austriji.

                                Comment

                                Working...
                                X