Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 'fala Uefa _ i dalje ste mafia a Kosovo je (i dalje) Srbija..

    Comment


    • Degenek heroics rescue Red Star
      Milos Degenek provided two assists in two minutes to help Red Star Belgrade come back from 2-0 down against Red Bull Salzburg in the second leg of their UEFA Champions League play-off.
      Aussie Milos Degenek stars to book Red Star Belgrade Champions League berth
      SOCCEROO defender Milos Degenek played a starring role for Red Star Belgrade as the Serbian champions held Salzburg to a thrilling away draw to advance to the Champions League for the first time.
      The Australian defender — part of the Socceroos’ Russia World Cup squad - delivered a perfect cross for Comoros striker El Fardou Ben Nabouhane to turn in at the near post in the 65th minute and then found the hitman with a looping header after a free kick was floated in from the halfway line soon after.
      Socceroo Degenek stars as Red Star Belgrade gain Champions League spot
      Degenek played a major part in both his team's goals after Salzburg took a commanding 2-0 lead through striker Munas Dabbur.

      The Australian defender delivered a perfect cross for Comoros striker El Fardou Ben Nabouhane to turn in at the near post in the 65th minute and then found the hitman with a looping header after a free kick was floated in from the halfway line minutes later.
      Socceroos Watch: Milos Degenek the hero as Red Star Belgrade seal Champions League qualification
      Miloš Degenek ne samo što je odigrao dve savršene utakmice protiv Salcburga, ne samo što je sinoć namestio oba gola Benu, oduševio je sve nas, a oduševio je i Australijance koji pomno prate Crvenu zvezdu, otkako je Miloš došao u klub.
      Last edited by La Jugoslavia; 30-08-18, 11:21.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • 1976/77 Austria Salzburg - Roter Stern Belgrad 2:1 0:1
        Ponovila se istorija (ponovo 2-2 ukupno, ponovo Zvezda na golove u gostima ide dalje).
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • .. oli neko (Olja npr.) postaviti No1etovo slavlje od sinoć, ja nUmem!

          Comment


          • Treba napomenuti da i omladinci automatski idu u elitni deo LS, ista grupa kao i seniori...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
              Treba napomenuti da i omladinci automatski idu u elitni deo LS, ista grupa kao i seniori...
              O ovome sam razmisljao sinoc
              Nadam se samo da cemo u sledecem ciklusu kvalifikacija imati sve igrace od samog starta kvalifikacija. Postali smo bauk predsezone za svu konkurenciju. Ipak se okrece.

              Comment


              • Tačno.
                Nakon duplog ispadanja od Ludogoreca i Sasuola u leto 2016, usledila je dominacija u kvalifikacijama:
                - leto 2017: Florijana, Irtiš, Sparta, Krasnodar
                - leto 2018: Spartaks, Suduva, Trnava, Salcburg
                Osam pobeda zaredom u evropskim dvomečima, ovo je sigurno rekord, nepobedivost na leto u Evropi dve godine.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Ovaj zamajac prosto mora da se iskoristi...ogromna nam je sansa ukazana da ponovo postanemo stabilan i ozbiljan klub..nadam se da pohlepa nece prevagnuti kao mnogo puta do sad...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Gledam ove sisire, sa dosta ekipa iz treceg sesira moze da se igra. Kad bi mogla neka LE grupa u Ligi sampiona, tipa CSKA, i protugalci. Da nas pogleda zreb kad nije hteo da nam da Dinamo u zadnjem koli kvalifikacija.

                    Comment


                    • Nego sta nego skinuta,rekoh ja pred punom Mrakanom punom,a imam neki osecaj da nam dolazi jedan od Mancestera

                      Ako dolazi Mou,moze recimo Lokomotiva,MU,SaLke
                      Ako dolazi Pep moze Siti,Benfika,CSKA

                      Pa da se pobijemo za taj prolazak grupe

                      Comment


                      • Originally posted by suptil View Post
                        Gledam ove sisire, sa dosta ekipa iz treceg sesira moze da se igra. Kad bi mogla neka LE grupa u Ligi sampiona, tipa CSKA, i protugalci. Da nas pogleda zreb kad nije hteo da nam da Dinamo u zadnjem koli kvalifikacija.
                        Mora da se prođe grupa

                        Comment


                        • Cestitam fudbalerima. Veliki uspeh, mirisalo je uz svu srecu pre toga da se ne igra sa Legijom i Kiprom..+ovo..srce je odlucilo,manje kvalitet. Ben koliko sam video je najbolji, ostali se bore srcem uz solidan kvalitet..Meni je ljubimac onaj mali debeli bek...tj krupni..ima opasna muda, videh da je otisao za CG da igra, neverovatno.

                          Ova LS se mora iskoristiti na najbolji nacin, ali i dalje mislim da je SFRJ liga jedino resenje za fudbal na ovim prostorima..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by MarkoNFL View Post
                            Mora da se prođe grupa
                            Sustina je da ono sto bi mi voleli da vidimo na Marakani odudara od klupskih interesa. Klupski interes je sto vise bodova a navijacki daj ovamo PSZ da se igramo.

                            Comment


                            • - Ovo je bila utakmica moje karijere. Zahvaljujem se austrijskom golmanu Cicanu. Znam šta je pričao po Austriji. Kao igrali smo loše u Beogradu. E pa, mi odosmo u Ligu šampiona, a oni u Ligu Evrope - kaže Borjan za "Blic Sport".

                              Comment


                              • Ovo je lepa šansa da se raskrsti sa tzv. "sportskim društvom", odnosno hrpom parazita koji su nesposobni da sebi obezbede opstanak i koji su nakačeni na fudbal da od njega sisaju sredstva.
                                Nisam mogao da verujem kada sam video da ti paraziti polažu nekakva fantomska prava na sponzorstvo Gazproma. Gazprom je poznat po elitnom sponzorstvu u fudbalu, Liga šampiona, Svetsko prvenstvo, UEFA, FIFA, Zenit, Šalke, Zvezda, možda sam nekoga izostavio, ali je poenta da nema teoretske šanse da bi oni sponzorisali Zvezdu da nije fudbala.

                                Uglavnom, kao što većina ovde piše, reinvestirati kompletne enormne prihode u jačanje tima, pod broj jedan, a onda i u poboljšanje infrastrukture, renoviranje Marakane i gaženje onih nebuloznih traka oko terena koje ubijaju atmosferu.
                                Nikako ne dopustiti da desetine miliona evra ispare delom i kroz nekakva prosjačenja malih sportova u okviru tzv. "sportskog društva".

                                Sada se jasno vidi gde su pare, ko je sposoban da ostvaruje enormne profite, i kao rezultat bi trebali da imamo da fudbal bude kažnjen? Da ga poharaju raznorazni paraziti i da ostane netaknuta ona ruina od stadiona?

                                Nadam se da će odgovorni u fudbalskom klubu imati snage da zaštite svoje interese na zadovoljstvo ogromne armije navijača.
                                Last edited by La Jugoslavia; 30-08-18, 13:51.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X