Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Constantin View Post
    Čestitke i svaka čast za ovo večeras...
    Ostadoh bez plusića brate po 70/30 % .. 'fala & živeli!

    Comment


    • Sta bi sa kaznom od jednog meca jel je skinula Uefa to ili ceka zreb pa da objavi? Sve one prodaje sada koje su planirane stopiraju se, jednostavno igraci zele da igraju LS. Radonjic je na tviteru objavio da odlazi. Odgledao sad na skysport-u ponovo mec, nemac komentator. Odlican komentator, zna znanje, kad je poceo da redja Zvezdine asove bilo je lepo slusati, od Duleta Savica, Dzajica, Rajka, Sekularca itd... Najsmesniji su mi bili vecars ovi komentatori na SRF-u, svajcarci, za oktavu nize kad je Salcburg ispao Sustinski Ben 2 - Dabur 2. Igrac dvomeca Ben, njegov brat blizanac po tom pitanju Degenek.

      Comment


      • Jel moguce dovesti jos nekoga pored Bocka?
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Terza : Ko prvi stigne do tribine sa navijačima, dobija bonus od 500k evra.

          Miloje...

          Comment


          • Originally posted by jevta1992 View Post
            Jel moguce dovesti jos nekoga pored Bocka?
            Samo napadac, potvrdili su i Terzic i Mrkela...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Pričao sam da protiv jačih ekipa Zvezda mora da igra sa trojicom veznih Jovičić, Krstičić, Jovančić. Miloje je to shvatio večeras i izvadio igrača u 35. min, a to se ne radi baš često.

              Nadam se da će u LŠ uvek počinjati sa ovom trojkom u sredini, po krilima Ben i Kafu, a u špicu neki kapitalac, mada može i Boaće.

              Odlazak Radonjića će biti veliko pojačanje ako stvarno ode, više mi nije jasno jel ide ili ne. Taj dečko je teška štetočina i ako ne ode Zvezda će biti njegov talac. Ovo su sad ozbiljne ekipe, ozbiljni igrači i to što on igra neće prolaziti. Postoji i realna opasnost da će veliku lovu izgubiti na njemu ako odigra ovu grupnu fazu.

              Otišla je osovima Le Talek, Donald, Kanga i Boaći, ekipa je oslabljena, nije doveden pravi napadač, ali ostvareno je prvo istorijsko učešće u LŠ. Ponekad je bolje imati sreće nego umeti.

              Ipak naklon do poda za Miloja i saradnike. Jedina zamerka je nagomilavanje ofanzivnih igrača sličnog kvaliteta, ali to ne znamo čija je ideja. Ebesilo, Meleg, Jeftović sinoć ni na klupi, Simić izašao u 35. min.

              Treba dovoditi samo igrače koji prave razliku, kao što su Ben, nadam se i Kafu i igraš sa igračima koje već imaš i koji poznaju sistem. Srnić mu je sigurno korisniji od svih koje sam nabrojao.

              Voleo bih Lokomotivu iz prvog šešira pa da se napadne osmina finala. Ako ništa boriti se na svakom meču do kraja pa videti šta će to doneti.

              Comment


              • Originally posted by jevta1992 View Post
                Jel moguce dovesti jos nekoga pored Bocka?
                Sad je svaštanešto moguće, da dovedemo Grujića ako treba, onu crnu doktorku Marijanu & Pepe Imaza (zlu ne trebalo) .. Soraya 'n' Stanija ..
                Last edited by salelesa; 30-08-18, 01:24.

                Comment


                • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                  Samo napadac, potvrdili su i Terzic i Mrkela...
                  Iskreno nadam se da moze jos neko ime da upadne.....ima jos 2..3 dana fore...
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • Originally posted by Milito View Post
                    Pričao sam da protiv jačih ekipa Zvezda mora da igra sa trojicom veznih Jovičić, Krstičić, Jovančić. Miloje je to shvatio večeras i izvadio igrača u 35. min, a to se ne radi baš često.

                    Nadam se da će u LŠ uvek počinjati sa ovom trojkom u sredini, po krilima Ben i Kafu, a u špicu neki kapitalac, mada može i Boaće.

                    Odlazak Radonjića će biti veliko pojačanje ako stvarno ode, više mi nije jasno jel ide ili ne. Taj dečko je teška štetočina i ako ne ode Zvezda će biti njegov talac. Ovo su sad ozbiljne ekipe, ozbiljni igrači i to što on igra neće prolaziti. Postoji i realna opasnost da će veliku lovu izgubiti na njemu ako odigra ovu grupnu fazu.

                    Otišla je osovima Le Talek, Donald, Kanga i Boaći, ekipa je oslabljena, nije doveden pravi napadač, ali ostvareno je prvo istorijsko učešće u LŠ. Ponekad je bolje imati sreće nego umeti.

                    Ipak naklon do poda za Miloja i saradnike. Jedina zamerka je nagomilavanje ofanzivnih igrača sličnog kvaliteta, ali to ne znamo čija je ideja. Ebesilo, Meleg, Jeftović sinoć ni na klupi, Simić izašao u 35. min.

                    Treba dovoditi samo igrače koji prave razliku, kao što su Ben, nadam se i Kafu i igraš sa igračima koje već imaš i koji poznaju sistem. Srnić mu je sigurno korisniji od svih koje sam nabrojao.

                    Voleo bih Lokomotivu iz prvog šešira pa da se napadne osmina finala. Ako ništa boriti se na svakom meču do kraja pa videti šta će to doneti.
                    Prijatelju, aj se skrasi. Kakva cepanja imaš sa tim nickovima? Aj lepo vrati na Goku i ne filozofiraj, svaki put me ti i Mark sjebete razmišljam 10 minuta ko je to.

                    Comment


                    • Cestitke, komsije i nek`je sa srecom.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Jos ne verujem.

                        Comment


                        • Ne, ne, ne....jebite vi te ludilo grupe. Daj neku finu pa da odemo i u knok-aut.

                          Zašto da ne, pa sinoć smo izbacili ekipu koja je prole godine uz Lpul igrala najlepši fudbal i stigla čak do 1/2 Lige UEFA, dlaka im falila da preskoče Marsej do finala, ozbiljan tim i klub.

                          Originally posted by Uroš View Post
                          Prijatelju, aj se skrasi. Kakva cepanja imaš sa tim nickovima? Aj lepo vrati na Goku i ne filozofiraj, svaki put me ti i Mark sjebete razmišljam 10 minuta ko je to.
                          To se zove šizofrenija, dana si jedna ličnost, sutra druga itd. Teško je se tu odlučiti ko si zapravo
                          Last edited by Brajkula; 30-08-18, 07:05.

                          Comment


                          • Nisam verovao da ću ovo dočekati jer smo realno puka sirotinja u poređenju sa jevropskim klupskim punodžepićima.
                            Međutim Zvezda me na moju veliku sreću demantovala i još jednom pokazala da kada veruješ u sebe i imaš junačko srce onda možeš sve.
                            Bravo Zvezdo
                            sigpic

                            Comment


                            • Al se lijepo spavalo.

                              Iz drugog sesira Utd, na 60 godina Minhenske nesrece da se 2 prijateljska kluba, 2 velikana opet sretnu.

                              Ser Bobi i Seki

                              Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Ja jos ne verujem. Jbt igracemo Ligu sampiona

                                Big Ben je igrac kakvog dugo nismo imali. Kako je samo stabilan na lopti, uvek na pravom mestu, bas zna fudbala.
                                Pavkov sinoc pokidao, kakvo srce sve ti jebem. To je Zvezda!!
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X