Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pavkov je opravdao večeras što je odigrao, u ligi bi trebao dobijati malo više šanse

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Daj Boćka jbt!!! Da li ja to pišem Boćko upravo hahahahahahahah. A ono povraćao sam kad to neko napiše. U krugu porodice samo, samo jako.
      .. kofe i kofe (znaš ti čega)..

      Čekam(o) te Boaćko sa šalom i čika Tozom!!

      Comment


      • I ja mislim. Ogrešismo se o čoveka. Jeste on panj i sve to stoji, ali koristan panj. Panj je bio i Krauč, koristan. Nije panj jer ne zna, već je jebeno ogroman, rekao bih to i za Žigaru da je panjina ogromna. Tromi su mnogo i onda jbni panj


        Može i kofa govana nije loššee
        Last edited by Cassius Clay; 30-08-18, 00:08.

        Comment


        • Idealno bi bilo dva velikana i neko sa kim mozemo da se koljemo za trece mesto...ali ko god da dodje, dobrodosao, lako mu nece biti sigurno...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Nemo' Boaćka da mi zoveš panj, jerbo ću ti kapetan Mikija zvati ne sutlijaš, već krntijaš mrtvijaš sporijaš..

            Deal ??

            Comment


            • Pavkova, kog Boćka Milijaš je legenda kluba, kakav takav, legenda. Igrao je on u Zvezdi i dao mnogo!

              Comment


              • Nećemo (again) o tvom izboru legendi kluba , a za ono drugo se slažemo..

                Comment


                • Kako zaspati...i kako raditi sutra
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Nema spavanja bre .. pa čekamo 26 godina.

                    Comment


                    • I kako ne voleti ovu cigansturu...brat pogledati story...
                      https://www.instagram.com/maikzirbes33/
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Čestitke i svaka čast za ovo večeras...
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Originally posted by Constantin View Post
                          Čestitke i svaka čast za ovo večeras...
                          Hvala druze Constantine...znam da je od srca...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                            Hvala druze Constantine...znam da je od srca...
                            Isto bih voleo i komšijama večeras da čestitam.

                            Generalno, velika stvar za vas, ali i za srpski fudbal,
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • A sada malo o 90 i kusur salzburGških minuta..

                              UBILI SU NAS!! Ovo večeras su izvukli draga Fortuna, Miloje i gore pomenuti sveti trojac! Vrištao sam od 15og min kako su treneri nekada menjali igrača u 20_25 min kad si nemoćan .. 'ladno me čuo.
                              Na kraju, imaćemo i neki benefit iz ovoga, kao pokaznu vežbu pred nadolazeće zveri..

                              Borjan, pad koncentracije u dva navrata (istrčavanje van 16 i prekid izlaska na loptu kod prvog gola), od njihovih NEREALNIH & GOLEMIH 10ak šuteva u gola, realno 6x u ruke, 2 gola i 2 dobre intervencije ..
                              Bekovi opet krpili dosta pozadi, napred se nijesu viđeli, uostalom kao i većina..
                              Savić, hm .. igleda da se vratio Savić vol.1 (prvi mandat i skoro celo inostranstvo) i da je ono prošle godine (vol.2) bio jednogodišnji izuzetni izuzetak, klupa bato!
                              Degenek, magija od partije, opevah gore, uz Bena i Krleta doveo deda Mraza! Uigrati onu varijantu sa Babićem na levom štoperu i tu će carkraljdoktor na klupi da zavrne taj šraf!
                              Bakula standardno, beskrajno borben, leti po teerenu ko muva bez glave (u napadu) naš fudbalski LazaKamikaza..
                              Krle .. da se ponovim po 100x, MOTOR ovoga tima!
                              Radonja, čovek otišo' .. i pre prve, jbg .. ajd sretno tamo daleko, šteta što si u tim mafijaškim vodotokovima.
                              Simić još jednom kao starter nevidljiv (ne računajući krov) ali kao igrač koji ulazi sa klupe u nekom 60om min donosi veliku energiju i opasnost po protivnika, i tako ga treba forsirati..
                              Ben mačka, brat moj .. Krle je as I said motor, a gosn. Fardu je BLAGO ovoga tima, odma' sam ga osetio, setiće se pojedini. Tvorzo, odigraj pametno i potpisuj mačku na duuuge staze.. imamo sad love.

                              Pozicija napadača _ čekajući Ričmonda sa čika Tozom! .. kako mi ovde fali gif Cartmena koji čeka da izađe Nintendo wii.

                              .. deda Mraze, dok si još tu, poćeraj Srnića & Milića u Laponiju, pls.

                              Sutra u 18h .. Que Sera Sera.
                              Last edited by salelesa; 30-08-18, 01:17.

                              Comment


                              • Gledam sad klipove...koliko je Radonji zao sto ide...srce mu je ovde...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X