Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moze Krusevac,lep stadion,duplo i vise mi je blizi nego Bg.Oni bese nemaju reflektore? One godine kad smo igrali uvece to valjda bili montazni,secam se da se po desnoj strani nista nije videlo i da je osvetljenje bilo njesra.
    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

    Comment


    • Na Marakani bi bilo vrh ali ja cu da vidim ko bi hteo da ide od ovih mojih i skoknemo do Krusevca Od Kraljeva 50-60 km
      Naravno ako uopste bude tamo.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Mislim da se nece igrati uvece nego u toku dana svakako. Meni se ne svidja, pa bolje da se onda odrzi u NS iako se ne koristi sever, stadion Napretka prima 10 000 ljudi, a samo zainteresovanih Zvezdasa ima jedno 40 000, a Cacana ce sigurno biti bar jedno 2, 3 hiljade. Glupa ideja ali hajde.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Mislim da se nece igrati uvece nego u toku dana svakako. Meni se ne svidja, pa bolje da se onda odrzi u NS iako se ne koristi sever, stadion Napretka prima 10 000 ljudi, a samo zainteresovanih Zvezdasa ima jedno 40 000, a Cacana ce sigurno biti bar jedno 2, 3 hiljade. Glupa ideja ali hajde.
          Jbt ja i ne razmisljam o kapacitetu koji sam majmun ne ne ne ne onda nikako ne Krusevac...smesno bi bilo finale kupa sa 10 hiljada ljudi. Marakana A moze i JNA
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • To je bio razlog zasto se razmisljalo da se izmesti iz NS. Bez severa, Karadjordje moze da primi jedno 12 000 sa onim betonskim tribinama. Neka se igra i na JNA, tamo moze da stane dosta ljudi. Glupost na hajde da sacekamo da bude i zvanicno pa da pljujemo, ali ovo je najverovatniji scenario.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Sone imas ideju koliko li ce biti karte ?
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Sone imas ideju koliko li ce biti karte ?
                Pre je bilo oko 200-300 din sever i jug a 400-500 istok i zapad...
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Dzabe, uguracemo se svi pa neka proveravaju karte ako mogu

                  Zavisi gde se bude igralo, ali ne verjem da ce biti ispod 500 dinara. Bio bih jako iznenadjen da bude manje.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Realno treba da bude toliko ali prosle dve godine mislim da je bilo kao sto sam napisao... Ja bih za finale kupa jos skuplje stavio
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Tako sam i mislio kakvi crnih 200,300 dinara mogu da nabijaju cenu koliko hoce moze im se
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Velika je potraznja za kartama (jbg nas Cigana ima mnogo ), ako bude neki manji stadion kao ovaj u Krusevcu ili NS ili Kragujevcu bice branje usiju.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • E pa to da... U svakom slucaju koji god stadion bude u pitanju...bice pun
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Ako se dozvoli da se finale igra u Krusevcu to je takva sramota da nema dalje! Marakanu bismo bre napunili, i jos bi ostalo dosta ljudi bez karte koji bi hteli da udju, a oni hoce da nas gurnu bre na stadion od 10000 ljudi!? Mrs, mrs, mrs, ne prihvatiti ovo ni pod kakvim uslovima!!!
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Izgleda da Borac nije pristao da se igra na Marakani. Zato se trazi neutralni teren. I tu ulece Miskovic i malo popularizacija price sa Napredkom, sve uz pomoc Bata Djorinog uvlakaca Dragise Binica. M`rs svi.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Izgleda da Borac nije pristao da se igra na Marakani. Zato se trazi neutralni teren. I tu ulece Miskovic i malo popularizacija price sa Napredkom, sve uz pomoc Bata Djorinog uvlakaca Dragise Binica. M`rs svi.
                                Igrajte u Kragujevcu

                                Comment

                                Working...
                                X