Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Antona View Post
    Cestitam forumaskoj bratiji na ovom uspehu.
    Takodje druze, sad da mastamo o protivnicima.

    Comment


    • Hvala komšijama!

      Neka je i vama sa srećom!

      Comment


      • Sve ludaciiiiii aaaaaa.

        Comment


        • Ja sam za sada pretekao, odavno nisam bio toliko uzbuđen zbog neke utakmice. Srce nema garanciju za ovoliko stresova.
          Originally posted by bojanaBG View Post
          nisam znala da i dalje mogu ovoliko da drhtim kad igra Zvezda
          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Urose si merio pritisak

            Comment


            • Imam temperaturu, ne znam gde se nalazim. Poludeo sam. Ja sam fanatik nad fanaticima tu nema dileme, jbg.

              Comment


              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                Ja sam za sada pretekao, odavno nisam bio toliko uzbuđen zbog neke utakmice. Srce nema garanciju za ovoliko stresova.

                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                Definitivno sam mislila da sam ovo prerasla, jer ipak se secam Barija
                a sad sam gledala, pa prebacim na tenis kao da brz prodje vreme, a ono prosle citave 23 sekunde
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Ziveli ljudi Ne postujem mnogo ovde, ali sada jednostavno moram

                  Comment


                  • Bravoo Zvezdo, predugo je najveći srpski klub odsustvovao iz najvećeg takmičenja.

                    I bravo za onog smrada Pongračića iz Salzburga što je nagazio Pavkova, odatle je krenuo sve kako treba

                    Comment


                    • Ja idem da vidim šta ću sa sobom.

                      Comment


                      • Bog je tad sudbinski usmerio sve kuda treba. Mučki i sa ledja nogom u lice dok leži. Mržnja uništi čoveka, a Bog je pravedan.

                        Comment


                        • Milojeviću ugovor do 2038. Benu ugovor dok može da diše + obavezna promocija u zvezdinu zvezdu.
                          Treba ispitati situacije oko ugovora Toby Alderweirelda i Christiana Eriksena u Tottenhamu, nešto se nećkaju da produže, a baš su pojačanja po meri za Ligu šampiona.

                          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Nek vam je sa srecom ta LS,no mi nekakva djeca jebase majku nocas sa petardama i vriskom tacno cu nekom usi iscupat.Gamad mala.A Zvezdi svaka cast,navijao sam preko live score-a posto prenos nemam nidje,zamrace mi RTS zbog nekakvih prava.
                            Nadam se da ce te izvuc MU i da cete ga odrat 5 0,to mi je najveca zelja.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Definitivno sam mislila da sam ovo prerasla, jer ipak se secam Barija [emoji3]
                              a sad sam gledala, pa prebacim na tenis kao da brz prodje vreme, a ono prosle citave 23 sekunde
                              Ha ha, baš tako, 87. minut mi je trajao pola sata [emoji846]

                              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                              Last edited by La Jugoslavia; 29-08-18, 22:23.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Evo sestric me juri da kupujemo karte preko neta

                                Comment

                                Working...
                                X