Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fale ovde tačno Kafu, Milunović, Gajić i Rade Krunić, Sio, da bi tu moglo da se igra. Eto ti igrači. Jedan je naš - Kafu.

    Comment


    • Ovako staviš dvojicu na Radonjića i na Bena, koji su feć tu, i svi ostali napred.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Liga evrope je naš nivo. Bez preterivanja, to i nije loše. Da mi je neko to nudio pre prihvatio bih oberučkez

        Nažalost ne znam koliko puštamo mada znam šta misliš Olja, mislim da se ovde ne pitamo ništa.
        Ne, u smislu dozvoljavamo, ko kroz sir prolaze, pa nismo bas tolike trube.
        Iako su bolji i slazem se da nismo taj nivo za LS, al ono..ne pobedjuje uvek bolji.
        Gledam iskljucivo navijacki i hocu na Mari da vidim neke velike timove.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Isto hoću i ja naravno nego ovako na oko vidi se razlika u klasi. Iskreno.

          Comment


          • Gledaj Simića... haos.

            Comment


            • Leeleeee sta mu napravi..
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Neka udje Ebecilio umesto Milića i Kafu umesto Simića, Radonjić i Kafu neki špicevi kao , Ben po sredini, a Enecilio u sredinu da pripomogne.

                Comment


                • Teško možemo još dugo da izdržimo ovako.
                  Na kraju krajeva i zašto bi.
                  Ako se ništa ne pitamo na utakmici, nemamo šta ni da očekujemo.

                  Jedno nehotično zapažanje od početka sezone.

                  Gomilali smo neke ofanzivne igrače.
                  Te nije Cafu napadač, odnosno kasno je došao i bez fudbala pola godine, ne možemo sa Benom kao isturenim....
                  Itd, itd....
                  I najbitnija utakmica pade na Milića.
                  To je sticaj nekih okolnosti.
                  Samo kažem.
                  Zanimljivo.

                  Comment


                  • Krstičić Bakula Ebeilio, ispred Ben koji u defanzivi mora igrati centralnog veznjaka, i napred malo po bokovima Radonjić i Kafu pa ako prokine neka kontra.

                    Comment


                    • Preživismo pola sata izduvaće oni.

                      Comment


                      • Ili 5-3-2. Babić levo Degenek desno, Srnić i Rodić po krilima. jebem ti taktiku i mene i sve

                        Comment


                        • Ebisilio ni na klupi nije
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Kako nikad ne vide kome treba i kada da dodaju u kontri... piii cudo jedno
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Nisam ni video imam temperaturu jedva gledam na oči ne treba mi ovo nerviranie više ako igramo sa Milićem jebenim. Dečku svkaa čast ratnik je ali...

                              Comment


                              • Rekao bi - Zovi tajm aut, ali nema..

                                Comment

                                Working...
                                X