Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • On bi ovo morao da igra. Stvarno neretko daje golove van 16 i ima projektil. Mi smo Kanginim projektilom prošle godine ušli u LE, nemam ništa protiv da Ebecilio pocepa mrežu sada sa 30 metara malog onog našeg.

    Comment


    • Možemo mi ovde da debatujemo do sutra, treba ovako, a ne onako, ali čovek kome je posao da spremi utakmicu je dokazao i pokazao svoje vanserijske sposobnosti.
      Vladan Milojević je u ovom trenutku najveća snaga Crvene zvezde i to izuzetno hrabri pred revanš.

      Inače onaj tekst što je neko okačio je neverovatna papazjanija nabacanih naglabanja, ukratko glupost jedna velika.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Do petka mozemo dovesti napadaca , opet nesto koci.

        Comment


        • Koči to što uprava hoće da zna treba li nam špic za LŠ ili LE.
          Automatski nije ista ni količina love na raspolaganju.
          Ako udjemo u LŠ vec u sredu ce biti ozbiljan potpis.
          Ako bude LE mozda i ne dodje niko vise.

          Comment


          • Jel se otopio onaj sneg?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Jel prenosi RTS?

              Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Problem za Vladana Milojevića pred revanš meč plej-ofa za plasman u Ligu šampiona. U drugom meču protiv Salcburga neće moći da računa na napadača Nikolu Stojiljkovića.
                On se na poslednjem treningu požalio na bol u zadnjoj loži i nije se našao među putnicima u Austriju.
                Ne bi me iznenadilo da Milojević gurne napred Marka Gobeljića. Do dolaska u Zvezdu, Gobeljić je u Napretku bio centarfor, a kada je doveden za mene je bio šok kada ga je Mrkela predstavio kao desnog beka.
                Očigledna je kriza u navali, Pavkov je logična opcija, ali možda bude i neko iznenađenje servirano od strane Milojevića i njegovog tima u stručnom štabu.

                Milan Borjan, Zoran Popović, Filip Stojković, Marko Gobeljić, Vujadin Savić, Miloš Degenek, Srđan Babić, Milan Rodić, Nenad Krstičić, Branko Jovičić, Dušan Jovančić, Dejan Meleg, Lorenco Ebisilio, El Fardu Ben, Slavoljub Srnić, Nemanja Radonjić, Milan Jevtović, Veljko Simić, Nemanja Milić, Kafu i Milan Pavkov.
                Dolazak Sija u Zvezdu "koči" Ričmond Boaći?
                Kineski Đangsu sad hoće da pozajmi srpskom prvaku napadača, a zna se dobro da je on bio prvi pik trenera Vladana Milojevića
                ĐOVANI Sio bio je u nedelju pred potpisom za Crvenu zvezdu, trebalo je da dođe u Beograd sa agentima, ali nije jer posao još nije završen.
                Pregovori su nastavljeni, ali dolazak Sija mogao bi da ukoči Ričmond Boaći, koga kineski Đangsu sad hoće da pozajmi Crvenoj zvezdi, a zna se dobro da je on bio prvi pik trenera Vladana Milojevića, jer mu ne treba proces adaptacije, a u takmičarskom je ritmu.
                Zvezda čeka, odluka o napadaču očekuje se u četvrtak posle revanša sa Salcburgom.
                Last edited by La Jugoslavia; 28-08-18, 10:19.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Originally posted by Miki28 View Post
                  Jel prenosi RTS?

                  Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                  Da.
                  RTS ima prava na prenose sredom. Kada Zvezda uđe u Ligu šampiona, utakmice utorkom nećemo moći da gledamo na RTS-u, isključivo na Areni. To bi za mene bio konačan triger da kupim neki paket mts-a, da Ligu šampiona gledam ko čovek, bez paćenja sa strimovima.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Salcburg čeka 9.000 "delija": Spremni smo za brutalne Srbe

                    Austrijska policija označila je duel Salcburga i Crvene zvezde kao meč visokog rizika jer se očekuje dolazak 9.000 navijača srpskog tima.
                    Iako je prema pravilima UEFA Zvezdi sledovalo 2.800 karata, austrijski šampion je obezbedio crveno-belima svih 7.200 mesta na rasprodatoj južnoj tribini Red Bul arene.
                    Lokalna policija je pod punom pripravnošću zbog dolaska Srba, a zvaničnici ističu da su upoznati kako "Srbi drugačije slave fudbal sa južnjačkim mentalitetom".
                    Austrijanci ističu da su srpski navijači među najbrutalnijim na svetu, a naglašavaju nerede na poslednjem "večitom" derbiju u kojem je povređeno 17 huligana.

                    "Znamo da mnogi navijači neće doći samo zbog fudbala. Ipak, spremni smo na njih", rekao je portparol salcburške policije Hans Volfgruber.


                    Stoga je policija za obezbeđenje u gradu, oko i na stadionu pokrenula kompletnu logistiku sa helikopterima, policijskim psima i anti-bombaškim specijalcima.

                    Čelnici Salcburga očekuju ogromnu gužvu u gradu u sredu, posebno u starom delu gde se očekuje organizovano okupljanje navijača.

                    Salcburg i Zvezda igraju u sredu od 21h. U prvom meču u Beogradu nije bilo golova. Pobednik će u Ligu šampiona, poraženi u Ligu Evrope.



                    Koji su ološ. Pazi ovo "spremni su za nas"... Mi smo divljaci...

                    Comment


                    • Što se doziranja Joveljića tiče, daj Bože da ne prođemo sa njim kao sa Adžićem, toliko.

                      Što se napada tiče, može Milić može i Panjkov, samo ne Ben, Ben nam treba iza napadača. Pa udri.....

                      Comment


                      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                        Ne bi me iznenadilo da Milojević gurne napred Marka Gobeljića. Do dolaska u Zvezdu, Gobeljić je u Napretku bio centarfor, a kada je doveden za mene je bio šok kada ga je Mrkela predstavio kao desnog beka.
                        Očigledna je kriza u navali, Pavkov je logična opcija, ali možda bude i neko iznenađenje servirano od strane Milojevića i njegovog tima u stručnom štabu.
                        Gde je bre Gobeljic bio centarfor...u Napretku je igrao najvise u vezi ali i po desnoj strani, krilo i beka...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Gobeljić je pre igrao centarfora. Ja mislio ti sve znaš, kad ono..




                          Nije slavio gol protiv svog tima čak ni tada.
                          Last edited by Cassius Clay; 28-08-18, 11:40.

                          Comment


                          • Dakle procena je 9 000 navijaca... To mu dodje trecina kapaciteta. Bice tu i vise od 9 000. Samo da se glasno navija.

                            Comment


                            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                              Gde je bre Gobeljic bio centarfor...u Napretku je igrao najvise u vezi ali i po desnoj strani, krilo i beka...
                              Qualcomm Stadium; San Diego, Calif.
                              U.S. MNT VS. SERBIA

                              SRB: 1-Filip Manojlović; 3-Nemanja Miletić, 5-Nikola Maraš, 7-Srđan Plavšić (17-Lazar Jovanović, 81), 10-Aleksandar Paločević (9-Marko Mrkić, 64), 11-Marko Gobeljić (2-Marko Klisura, 84), 13-Nikola Ćirković, 14-Nemanja Ćalasan (4-Miloš Simonović, 55), 15-Stefan Panić, 16-Jovan Đokić (6-Marko Jevtović, 77), 18-Saša Jovanović (8-Enver Alivodić, 63)
                              Subs not used: 12-Ognjen Čančarević
                              Head coach: Slavoljub Muslin



                              Vidi se na početku kada krećemo sa centra, Gobeljić centarfor, kao i u par akcija.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Vrlo retko u nekim specijalima...ali nemoj da se zajebavamo ni u mislima sa Gobeljicem na centarforu...bolje Borjana.. Ja koliko sam gledao napredak tada, a gledao sam, vecinu utakmica ili u vezi ili uglavnom bocni napadac...
                                Last edited by ZvezdaIznadSvega; 28-08-18, 12:18.
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X