Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pazi ako udjemo u ls, lagano odmah da iskesiramo tih 2m...da se ne cicijasimo bzvz, ovako bi bilo zeznuto

    Comment


    • Ja pročita da će taj imati platu preko milion godišnje.

      Nemoj da se sprdamo, takva zarada u Srbiji je nezamisliva, klasična destrukcija svega bez obzira koliko ja voleo Zvezdu.

      EDIT: Btw. što se tiče Panjkova, nemoj da se sprdamo više, užas blagi.

      Comment


      • Plata se mora spustiti na maksimalnih 700 k jura mada je veći problem plata nego obeštećenje jer imamo milion igrača.

        Ali opet, Hajdin, Srnić, Milić, Pavkov, i eto prostora.

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Cole je stigao u Utd u sezoni 94/95, u januaru i tresao mreze ko od sale. Dao i 5 komada Ipsvicu tada.
          Slažem se, ali stoji da je Kantona vladao u sezoni 95/96, dok je Kol koji je plaćen ogroman novac za to vreme (6m funti, valjda?) posmatran kao promašena investicija. Uspeo je da se vrati i uzme Ligu šampiona.

          Ali dosta OT, Giovanni Sio je zaista superaktuelan strajker i idealno pojačanje za Ligu šampiona, u to nema nikakve sumnje.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Uki, ko te bre mrzi? Cool smo

            Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Kad je za Sumu Partizan mogao da iskesira koliko bese onda mozemo i mi za spica.

              Comment


              • Al rekao je terzic da stize zamena za ricmonda, mozda za 2 godine al stize...pre ce u srbiji biti bolje kako kaze vucic, nego sto cemo mi spica da dovedemo

                Comment


                • Mi smo doveli Braginog igrača Nikolu Stojiljkovića, koji je dao 16 golova za Bragu i igrao je vrh dok je bio u prvom planu, nije da smo doveli igrača iz Latine. Eto ti zamene. Za Pešića su zamene Pavkov i Joveljić. S tim što je Joveljić bolji igrač od obojice, samo mu fali seniorskog fudbala. Kad god igra, vidi se. Nego ga doziraju.

                  Mi smo ljuti kada dodju Fibel, Ruiz, Muče, zovemo Terzu lopovom koji se ugrađuje, što nije tražio bolje, sada kada traže bolje, sada ne valja.

                  Neće da dovode poluigrače i mačke u džaku i ja ih podržavam.
                  Last edited by Cassius Clay; 27-08-18, 16:17.

                  Comment


                  • http://redstarbelgrade.rs/uefa-ponovo-kaznila-zvezdu/


                    Koja je kazna za upad Spartinih huligana na teren, nisam ispratio?

                    Comment


                    • Ja podržavam sve kazne UEFA, kad tad će doći neki normalni ljudi u klub, koji će sabrati dva i dva i krenuće da rešavaju nagomilane probleme koji su evidentni kod organizacije utakmice.

                      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Serem se ja na smrdljivu UEFA. Jebala ih njihova pravila i pravicnost kada ne vaze isto za sve.

                        Sad cu kao da se radujem sto smo kaznjeni, jer je to dobro za nas kao, a kaznjeni smo zbog stepenica.

                        Licemeri.

                        Comment


                        • Ovo je vec preterivanje...sramotno jbt, pa cekaj najbolje da je kao u pozoristu jbt...klasicno izivljavanje...da budemo najbolji moguci kaznili bi nas jer je kisa pala tog dana

                          Comment


                          • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                            Ja podržavam sve kazne UEFA, kad tad će doći neki normalni ljudi u klub, koji će sabrati dva i dva i krenuće da rešavaju nagomilane probleme koji su evidentni kod organizacije utakmice.

                            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                            Nemam ni ja ništa protiv kazni, ali imam protiv kazni koje se primenjuju selektivno.

                            Ne mogu se oteti utisku da se naši klubovi kažnjavaju selektivno i da neki drugi zbog većih prekršaja dobijaju manje kazne ili ih uopšte ne dobijaju.

                            Ne znam po kom osnovu Sparta nije kažnjena za ono. Po toj analogiji ako je Zvezda za nešto što se desilo na tribinama dobila dva meče bez publike, za upad maskiranih huligana na teren bi verovatno bila izbačena na 10 godina iz svih UEFA takmičenja.

                            Comment


                            • Imali ili ne protiv kazni, promeniti kaznu i kaznenu politiku ne možeš ni forumom ni tribbinom.
                              Zapravo tribina i može, ako sagledaju šta je zabranjeno i to izbace iz svog repertoara (prolazi, baklje, skandiranja koja UEFA ne dozvoljava) ni kazni neće biti..
                              Na bilo koji drugi način samo se nepotrebno troši energija i fokus bez pozitivnog rezultata a čak može da proizvede još veće sankcije ako neko poželi da proveri "čija je glava tvrđa"...
                              Na nama (klub i navijači) je da sve što je u našoj moći uččinimo da ne dođe do kakvog izgreda i problema neće biti.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Klubovi iz država koje su sistemski uređene često ne dobijaju kaznu koju dobijaju klubovi iz neuređenih, a upravo je ta činjenica zaslužna što se navijači tako ponašaju jer im je to neki ventil.

                                UEFA pokušava na silu da sprovede disciplinovanje, ali zaboravlja da ljudi nisu roboti nego živa bića sa svojim problemima. Ne kažem da treba opravdavati divljačko ponašanje ili bilo šta što ugrožava bezbednost igrača ili navijača, ali kažnjavati zbog pevanja neke pesme je ili odsustvo osećaja ili tendencija.

                                Comment

                                Working...
                                X