Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I šta? preći će u Romu, oni će ga proslediti negde u 4 ligu na kaljenje i na kraju će završiti u nekoj Belgiji ili tako negde. tako je ćosić brže bolje otišao i na kraju ga vraćaju nama na pozajmicu. Nadjite nekog našeg klinca koji je tako mlad otišao i igra . Osim Ljajića koji je zahvaljujući Mihi igrao. a i bio je stariji od Jankovića. Roditelji upropaštavaju decu tako što im pune glavu da idu što pre, da bi oni mogli da žive na njihov račun. Oni su gori od menadzera , oni su ti koji upravljaju sa tom decom, misleći da su svi Ronaldo i mesi.

    Comment


    • U ovoj anketi jedan nas drugar iz svajcarske, koji studira na ciriskom univerzitetu, mora da analizira da li je moguce da jedan fudbalski klub bude motor za socijalne promene u drustvu. Logicno je da izabrao nasu Zvezdu . Tema njegovog diplomskog je "Social Entrepreneurship", sto je naziv za preduzeca koje pokusavaju da pozitivno promene, pa makar minimalno, socijalno stanje u drustvu.

      Interesantno je i za nas da vidimo zasto je Crvena Zvezda vise od kluba, zasto ima dusu i da li je sve to istina sta pricamo otkad znamo za sebe.

      NAPOMENA: Na kraju ankete morate da pritisnete "TEILNAHME BEENDEN UND ERGEBNISSE SICHERN", to ce vam stajati ispod zadnjeg pitanja. Tek tada ce vase rezultate da ucita sistem. Posle toga vam se pojavlja jos jedan folder gde stoji "EINWERFEN", to je prakticno dokaz da su vasi odgovori anonimni!

      Pomozimo nasem gastarbajterskom bratu da dokaze u tudjini da je Zvezda VELIKA!

      http://www.worktogether51.net/gc/wsl...TTBOYMQE2RDY5Q


      Ajde pomozite bratu, sve vam je objasnjeno u citatu!
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Popunite ljudi, bavim se socijalnim istrazivanjima, verujte mi mnogo je tesko prikupiti podatke i svaki input znaci, a ne treba mnogo vremena i ne znam zasto ljudi izbegavaju ovakve stvari jer su uvek anonimne.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Pomogao sam mu


          Evo i ovo deco draga
          Last edited by Condition23; 20-04-12, 00:09.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment




          • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • I Knezevic je nas! Tako je Zvezdo, kupi sve najbolje iz Srbije! Bravo Robi i Djole!
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Nadajmo se da ce biti dostojna zamena Lazi,moze da izraste u odlicnog fudbalera.
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Bolji je od Laze u kontri, e sada jedino da vidimo kakav je kada napada bunker, posto to ne verujem da je radio u karijeri. Sada jos da dovedemo Pauljevica i imacemo najbrzu desnu stranu od kada ja pratim Zvezdu. Jako mi je drago sto dolazi, mada sam ja nacuo jos pre mesec dana da je verovatno nas, ali tek sada mi prica izgleda potpuno verodostojno. Bas sam rekao Wadeu kada smo pricali o njemu da je u velikim utakmicama davao golove sto moze da nas raduje, ima herca.

                  Zamislite ovo:
                  Levo Mladja - Luka
                  Desno Pauljevic - Knezevic
                  Napad Kasalica

                  Zlo od brzine i borbenosti, bukvalno zlo.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Nije Luka za krilo,vise je on spic po onome sto sam ja uspeo da vidim.A ako ce Vesovic da igra beka,ja na Pauljevica ne bih bacao pare
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Bolji je Pauljevic od Vese, mene je odusevio kako je i protiv nas i protiv Partizana isekao levu stranu, a onda bio i najaktivniji u napadu. Moze da bude strasan igrac, svakako veci potencijal od vezare. Koliko nisam siguran da ce Knezevic moci da se snadje protiv bunkera, toliko mislim da ce ovaj iz Kule biti strasan kada mu das prostora. Samo malo da popravi centarsut, ali je i ovako bolji od Marka.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • meni se knezevci ne dojmi, vec imamo jednog takvog a to je vesovic...
                        sa druge strane pauljevica moramo dovesti pod must, naravno prethodno treba nekom uvaljati mikica

                        Comment


                        • Prica se da ce Gasprom odresiti kesu na leto
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • Odresavaju oni svake godine pa nikako da vidimo to cudo. Voleo bih ja, samo sto sam malo nepoverljiv, a i kada se to desi te pare ce biti namenske i sigurno nece biti za prelazni rok nego za nesto drugo.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by Bendtner View Post
                              Prica se da ce Gasprom odresiti kesu na leto
                              dresi oni svako malo, al nikad nista ne bude...
                              jas se radovao kao malo dete kad su dosli, al to je neka teska prevara sa tim gaspromom, ko zna koje se tu pare peru...

                              Comment


                              • go kurac od igre... a ja strucnjak odigrao 5+

                                Comment

                                Working...
                                X