Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Velika šteta što bar jedna nije ušla. Utakmica u kojoj jedna greška rešava dvomeč.

    Salcburg došao po bod, bod i uzeo.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by MarkoNFL View Post
      To je to.

      Bilo je loših stvari, bilo je dobrih.

      Potcenili su nas i tako će da nastave u revanšu, što nam extra leži.

      Ostaje taj revanš.
      Kako misliš potcenili?
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Babic - Degenek

        Comment


        • Ma sta su nas potcenili. Prosecna ekipa, tj fudbal koji trenutno igraju. Nista.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Nije uopste Zvezda lose odigrala. Odlucujuci mecevi sa jakim protivnicima se ne igraju atraktivno nego pametno, posebno ako nisi jaci igracki. Kao prosle godine u grupnoj fazi, samo sto je ovo jos bitnije a ima i revans. I imali smo 2 najbolje sanse na mecu iako smo igrali oprezno. Ja se isto plasim da je danas bilo navijaci da bi bila euforija i da odbrana ne bi odigrala ovako stalozeno, svaka im cast. Hajde pametno u revansu i ako bog da da igramo LS. Na rezultat se igra a on nije katastrofalan a da je bilo malo srece mogao je da bude fenomenalan, ali i oni nisu pravili greske i oprezno su igrali. Ne sme da se srlja, kao sto Zola kaze 1 greska moze da resi dvomec.
            Last edited by colchonero; 21-08-18, 22:01.

            Comment


            • Ma jok, nego su momci došli po bod i to su i uzeli. Igraju oni totalno drugačije kući, prilično domaćinska ekipa. Meni je baš suprotno od potcenili. Samim tim što su došli ovde po bod mi govori da su imali respekt prema Zvezdi.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Kako misliš potcenili?
                Oni su ovde došli da nam zabiju koji i reše ovde sve.

                Comment


                • Iz moje vizure, mi smo ti koji smo išli na X i to još ovaj 0:0.

                  Comment


                  • Brate mili... ko gleda ovaj fudbal...

                    Comment


                    • Ne znam po čemu si to zaključio..

                      Ekipa koja dođe da zabije nekoliko golova obično napada često. A oni su pretežno gledali da imaju posed, i da dobiju bitku na sredini. Nešto nisam video njihove bekove da su se ubili od napadačkih akcija. Više je Stojković bio u napadu.Niti su jurili ka Zvezdinom golu sa mnogo igrača.

                      Došli su da možda umuljaju jedan nekako, i da ne prime gol. Kroz posed napravili Zvezdu bezopasnom, osim prekida.

                      A ti prekidi će biti ključna stvar za Zvezdu. Samo da se lepo izvode i daće jedan tamo. Ne mogu ovi da pariraju u vazduhu.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Salzburg kad udari na tvrdo uvijek ima problem. Zbog razvoja situacije na terenu ova utakmica se morala dobiti da smo bili malo sposobniji u napadu. Stojković i Rodić su me oduševili, u najmanju ruku su ponovili prošlogodišnje partije. Cilj je ostvaren 0-0 i ulazi se aktivnim rezultatom u revanš gdje će nadam se tribine biti pola-pola, a imaće oni i veliki pritisak ako iznesemo prvih pola sata.

                        Comment


                        • Oba tima su igrala oprezno bez preterano otvorene igre ne zeleci da docekuju revans sa (vrlo) nepovoljnim rezultatom

                          Comment


                          • Mogla je da udje jedna ali dobar rezulatat.. Svidja mi se cvrstina koju imamo.
                            Nadam se da smo Radonjica prodali pre ove utakmice.. Posle svakog njegovog pokusaja driblinga usledi kontra

                            Comment


                            • Dobro, ruku na srce, Radonjić je često bio udvojen i utrojen. On je jedini nešto i pokušavao u napadu. Niko drugi osim i Stojkovića nekoliko puta, nije ni pokušavao da pređe igrača.

                              Poziciono je ovo super izgledalo. Za naš fudbal i naše lelemude od igrača, Miloje je ovo zategao samo tako.

                              Eto, jedna da je ušla, a mogla je, bio bi ovo baš dobar rezultat. Nije bilo veče..
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • I da, Stojkovic je odigrao vrhunski.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X