Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ernesto View Post
    Koliko Luka voli Zvezdu, toliko mali Krneta voli partizan.
    ma sve je u znaku partizana,sve sami grobari..usput,mnogo je partizan bolji od nas,mi smo sramotan tim koji je srecno tukao sa po 2:0 u oba meca uhh ove price o partizanu viseee,kriminalno!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Duka View Post
      ma sve je u znaku partizana,sve sami grobari..usput,mnogo je partizan bolji od nas,mi smo sramotan tim koji je srecno tukao sa po 2:0 u oba meca uhh ove price o partizanu viseee,kriminalno!
      Sta ti je? Ko ti digao pritisak?
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment




      • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Nema potrebe da ovde pricamo o Partizanu. I da, i ja sam cuo daje Krneta Grobar, ali neka bude dobar kao sto je bio Iliev tamo i ja cu biti zadovoljan ;)
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife
            Pa bio je kapiten svih mladjih kategorija do omladinaca. Mozda nije rodjen u grobarskoj familiji ali je proveo desetak godina u Partizanu.
            Nas je, opusteno Ma bitno da igraju 100% bas me briga za koga navijaju realno.

            OK, hajde dosta na ovu temu.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Mi smo za ovo parce Zemlje,znaci fudbalska institucija!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment





              • Inace..'''Mihajlovic u sredinu....'


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • http://www.mozzartsport.com/vesti/mi...-svoj-rodendan

                  ,,Zato sto nije sve u ljubavi''
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Izgleda da ide mali Fica Jankovic. Iskreno, vise me i boli kurac, jedino zao mi deteta najstrasnije, nadam se samo da nece propasti tamo.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Oticice negde,oni ga salju na pozajmicu u Holandiju,tamo normalno igra super,vrati se u taj klub koji ga je kupio,dobije priliku na 2 tekme,90% sezone presedi na klupi i vraca se u Zvezdu na pozajmicu.
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment


                      • Ako ce da ode za 3 i vise miliona,neka mu je srecan put i neka ima sto bolju karijeru
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Nece valjda propasti. Neka mu je sa srecom.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Izgleda da ide mali Fica Jankovic. Iskreno, vise me i boli kurac, jedino zao mi deteta najstrasnije, nadam se samo da nece propasti tamo.
                            Znas da ga nikad nisam gotivio...u pogledu mu se vide pare...To je sve do roditelja i zabole me ali stvarno...Nekoga da molis da igra za Zvezdu jos + klinac...ma teraj ga u k...c
                            Jebes ti one price kao ,,zvezda mi je iznad zivota san mi je da zaigram u prvom timu pred punom marakanom'' i te fore...a kad ti dodje prvi menadzer i proda ti diskusiju o astronomskom ugovoru u inostranstvu onda sve pada u vodu i trazis zvezdi pare koja je u dugovima. Cao Filipe srecno u karijeri. Meni licno on je samo veliki talenat koji maltene nista vredno pomena nije pokazao.
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Ako me pojedini momci koji igraju za Vosu 94, 95 ne lazu, a nemaju razloga, posebno sto neki navijaju za Zvezdu, Filip Jankovic nije nista specijalno i u toj generaciji ima i boljih od njega samo je on taj odabrani od strane menadzera o kojem ce da se prica i da se zaradi na njemu jer je zajedno sa kompletnom familijom podlozan tim igrama i kolektivno obozavaju pare. Radovan Pankov iz Vojvodine ga stavi u dzep kad pozeli, jednom sam licno gledao. Tako da ne bi trebalo mnogo da izgubite ako ode, posebno sto imate sasvim dobru generaciju.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Ako me pojedini momci koji igraju za Vosu 94, 95 ne lazu, a nemaju razloga, posebno sto neki navijaju za Zvezdu, Filip Jankovic nije nista specijalno i u toj generaciji ima i boljih od njega samo je on taj odabrani od strane menadzera o kojem ce da se prica i da se zaradi na njemu jer je zajedno sa kompletnom familijom podlozan tim igrama i kolektivno obozavaju pare. Radovan Pankov iz Vojvodine ga stavi u dzep kad pozeli, jednom sam licno gledao. Tako da ne bi trebalo mnogo da izgubite ako ode, posebno sto imate sasvim dobru generaciju.
                                Nisam upucen u tog Pankova i stavljanje u dzep ali 100% verujem... Nije to nista novo...jednog malo gurnu u vatru, on proda par laznjaka centrira istrci i odmah 2-3 miliona...
                                Za mene je Fica drven...mozda gresim ali ne vidim njega u zvezdinoj buducnosti.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X