Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bakula, Jovančić i Krstičić će sigurno početi. Ben i Radonjić krila, a špic Stoiljko.

    Comment


    • Nešto tipa 3:2 uopšte nije neralno tamo.
      I gubili su kući prošle sezone.

      Problem nam je kući...

      Oni igraju na tempo i tu možemo da se nosimo.

      Važno je pozadi da se Degenek... transformiše... ne znam šta... nek veže ove 2 utakmice kako valja i ne mora ništa više.
      Ali taktički je slab mnogo...

      Comment


      • A jel taj Babić tako loš pa je svima rezerva ili šta?

        Ajde Letaleku, al što Degeneku? Jel u pitanju sujeta onoga koga je doveo?

        Jel Miloje njega tražio ili su mu ga samo doveli?

        Comment


        • Iskreno nisu izgubili kuci nijedan mec kuci prosle sezone u ligi,sve ukupno 3 poraza u ligi

          Kuci nisu izgubili mislim nijedan mec ni u LE,ali nije ni isti sastav,imaju perspektivnog mladog trenera koji je prvo vodio Youth Salzburg uzeo LS za taj uzrast i 2017 preuzeo Salzburg,prvi tim

          Ne znam sto Degenek pre Babica,ali ocigledno Miloje zna

          A ne znam ni dal je bio zelja Miloja vrv jeste
          Last edited by 61563; 19-08-18, 12:18.

          Comment


          • Pišu da je Marsej pobedio Sevilju za njegov potpis.

            Čim Bouhafsi to piše, gotovo je.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Jeste 12m ide posle Salzburga,preneli i Francuzi

              Comment


              • Onda moj bag.

                Bilo je više trokiranja u tim ligama...

                Siguran si da nisu... pu...

                Trebali bi da im da im napunimo njihov domaći teren.

                Comment


                • Originally posted by MarkoNFL View Post
                  Onda moj bag.

                  Bilo je više trokiranja u tim ligama...

                  Siguran si da nisu... pu...

                  Trebali bi da im da im napunimo njihov domaći teren.
                  Nisu kuci sigurno 3 poraza samo sve skupa i ispadanje na produzetke u SF LE od Marseja,iako su mogli jer za 2 klase jaci od svih u Austriji,bili a i ove sezone su,e sad protiv nas tamo bicemo malo i mi ko domaci nadam se
                  Last edited by 61563; 19-08-18, 12:25.

                  Comment


                  • Ni meni nije jasno neigranje Babića, pa platismo skoro milionče da ga otkupimo..

                    @Dejan
                    Ne verujem da će Miloje izaći sa tri zadnja vezna, do sada nije .. Krle siguran, u tandemu sa Bakulom ili Jovančićem, verovatno Bakula pre.

                    Comment


                    • Pa Krstičić i ne mora da bude zadnji vezni, može da igra između Bena i Radonjića, da igra malo ofanzivnije, ali je sigurno bolji defanzivno od bilo kojeg AMC koji bi se tu našao. Ovo je najjači protivnik do sada, prazne tribine i trebalo bi prvo misliti kako zatvoriti sve prilaze, a Ben i Radonjić mogu iz neke kontre da ga uvaljaju.

                      Comment


                      • Probali smo sa Krsticicem iza spica kao i na levom krilu...potpuni debakl, ne moze on to da igra a da ne pricamo da tako gubimo dve pozicije...dakle, duplo golo...Meni se cini da ce biti kao Trnava prvi mec...Krsicic, Jovicic i Ebicilio...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Ma ne mora da igra polu špica. Može Bakula zadnji vezni, a Jovančić i Krstičić da budu CM. Po meni bi bilo glupo bilo koga iz ove trojke ostaviti na klupi jer gol se može dati i sa njima, a odbrana je mnogo sigurnija s obzirom na nesigurnost Degeneka.
                          Last edited by goku; 19-08-18, 12:51.

                          Comment


                          • Sto svi mislite da Cafu nece poceti u utorak?
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Vrlo moguce ,da pocne on je paklen,i mogao bi on desno i Radonjic levo da naprave bas pometnju,al gde ce Ben onda mozda na spica,ili da stavi Cafua na spica,al mislim da je mnogo opasniji kao krilo

                              Comment


                              • .. pa eventualno Jovančić da igra ispred ove dvojice, ali verovatno će pre Ebi da počne, jer je pokazao i defanzivne kvalitete + što ima haubicu u nOge.

                                Mislim da je jedina nedoumica u špicu, a da je ostalo jasno..

                                Borjan,
                                Žule, Savić, Degenek, Rodić,
                                Krle, Bakula,
                                Ben, Ebi, Radonja,
                                Stojiljković (Pavkov)

                                edit: eto rešenja .. Fuka u špicu!
                                Last edited by salelesa; 19-08-18, 12:56.

                                Comment

                                Working...
                                X