Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Samo da ne dodje Boaći, to mi je glavna preokupacija sada. To bi mi upropastilo ceo prelazni rok. Koliko je jaka ta kineska liga kada samo gledaju gde da ga utope i koliko je golova dao?
    Sva sreca pa se ti ne pitas tamo gde strucni ljudi rade......Te procene igraca, kakva je liga i koliko golova je dao su toliko diletantnske da mi je mrsko i da objasnjavam...Evo ja sam do skoro boravio u Kini i prilicno sam upoznat kako to kod njih funkcionise...elem, ono sto je poenta je da se igraci ne ponasaju isto u razlicitim sistemima i sa razlicitim trenerima...Ricmond je bio uzdanica MIlojevicu, poznaje sistem rada do tancina i period prilagodjavanja ne bi ni postojao...instant kvalitet...
    Last edited by ZvezdaIznadSvega; 18-08-18, 23:17.
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Ričmond je sranje igrač i Zvezdi treba bolji napadač. Ne znam kako funkcioniše, kontao sam da treba da daje golove. On je jedino davao na ovim pašnjacima gde svi Zvezdini napadači imaju golova i golova. dao je gol Kelnu i odigrao protiv Sparte odlično, iste ove koju je Spartak izbacio, pojačane vašim Kangom. Baš tom.

      Kad se to oduzme, loš igrač. Verovatno igrač koji je promašio najizgledniju 1 na 1 šansu u poslednjih par godina, a imao je i one protiv Arsenala, pa i Batea, Krasnodara.

      Hajpuje se igrač koji je bio potencijal, koji se nigde nije dokazao, sem u Zvezdi u ligi.

      Samo jer je bio član tipa Juventusa.

      Pa bio je i Bojan Krkić klasa pa je nestao, a ne jedan Ričmond Boaće.

      On je Mrkelina želja, Milojević je doveo Stojiljkovića.

      Nestorovski pa da zatvaramo prelazni rok.

      Comment


      • Najjača je ona mantra - Pešić promašio protiv CSKa e da je bio Boaće. Ovako smo imali bar neku šansu da damo gol, da je bio Ričmond to je za njega specijalitet na jakim utakmicama, da promaši čistu šansu.

        Dao je Partizanu ali dao je i Hugo Vieira, i to tri komada, ne zna se koji je lepši.

        Samo da smo se oslobodili Kange i Boaćea, Ben, Ebecilio, mnogo školovaniji igrači i bolji za gledanje. Samo još Ebi da digne formu, a Ben je perverzija. Koliko volim tog čoveka, zgotivii sam ga još na pregledima kada se smejao kao lud na brašno. Vidi se da je pozitivac. Ebi isto, kako se sada radovao kao da je on igrao. Donald je ljudina isto bio, Boaće je odličan tip, non stop se zahvaljuje Bogu što mi je jako simpatično, nije dečko kriv što ga precene, Kangu ne podnosim ni na, ni van terena - sebičnjak nevidjenih razmera.
        Last edited by Cassius Clay; 19-08-18, 00:18.

        Comment


        • Nemam ja sta prijatelju sa tobom o fudbalu da rasparavljam...Na tom nivou sam bio negde u 5-om osnovne Na toliko banalan nacin analizirari igrace, na osnovu argumenta "promasio sansu protiv Arsenala" je prosto smesno...

          Sto se Nesrorovskog tice, ne vidim kako mozemo da ga dovedemo, on kosta otprilike kao i Radonjic...
          Last edited by ZvezdaIznadSvega; 19-08-18, 06:49.
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Ne brini, ja znam da ne znam bolje od tebe, nego iskazujem svoje mišljenje. Koliko znam ovo je tebi struka, bilo bi glupo da mislim da znam bolje.

            Samo ja lično nisam za Boaćea a biće kako Miloje odluči.

            Comment


            • Ni meni se ne sviđa pijačna atmosfeta u klubu pred najvažnuju utakmicu sezone.

              Ko na pijaci. Ovaj ide ovamo, onamo, ovaj stiže, jok stiže onaj... ko na pijaci....
              Neozbiljno.

              Ko spremačice da vode klub

              Sada je vreme kada bi trebalo da je mir I tišina. I da je fokus na Salcburgu.

              Ko zna gde je Radonjić glavom, kad dolazi do njega Marsej, Lion, itd...

              Boaći je ideja uprave, ima logike sa sportske strane.
              Sa neke realne da ga puste Kinezi, mislim da nema šanse.

              Ali mi pričamo o tome.

              Ovi iz Salcburga izveli 2. postavu, dobili, jasno. Spremaju se za nas u miru i tišini.

              Comment


              • Posle prvog meca i poyitivnog rezultata za nas, da se napravi podtema, kako cete proslaviti ulazaka u Ligu sampiona U ulici kod mene sprema se korteo uz neku pirotehniku i jednu dobru kameru. Kako ce biti kod vas ;) Ajde da opustimo malo atmosferu.

                Comment


                • Pijacnu atmosferu stvaraju toaletoidi i nazovi novinarcici ... sa druge strane, mozda je ovo spinovanje javnosti dobro, da se skine pritisak i misli navijaca usmere na druge price.

                  Milojevic i strucni stab, rade na pripremi utakmice sa Salc, bez sumnje

                  Comment


                  • Oni ne bi pisali da ne cure informacije.

                    Još da ne pričam da novinari u Srbiji ne postoje.

                    Radonjića zovu svi živi čestitaju, on čovek možda već razmšlja dal apartman ili kuća u Marseju.

                    Napadači razmišljaju, evo Boaćija... klupa znači...

                    Ali to ti je kad je neko bio u Partizanu, pa je sad eto u Zvezdi neki faktor...

                    Comment


                    • Red Star Belgrade winger Nemanja Radonjic to join Marseille for €12m,to bi bilo to,sto se Radonje tice

                      Inace sudice nam Orsato, Italijan u prvom mecu

                      Comment


                      • Putuj igumane...

                        Strašan posao je klub napravio sa njim. Voleo bih da grešim, al eto njega opet za 2-3 godine da oživljava karijeru.

                        Comment


                        • Uz pravog trenera, koji bi ga prebacio na levog beka... Bog da ga vidi.

                          To kada pričamo o jakim ligama.

                          No da se vratim... Kako li će Degenek proći sa Deburom... naš igrač, nam je opasnost po nas...

                          Comment


                          • Po meni treba da igraju tako da Dabur nikako ne primi loptu, da ga odseku maksimalno koliko je moguce,ako primi tesko ce Degenek sam nesto sa njim

                            Morace sredina Jovicic/Krsticic ili ko god bude igrao da uradi strasan posao

                            Comment


                            • Salcburg igra fudbal. Što nam je posle onih mesara vrh.

                              Problem je što igraju na Dabura, o kome pišem kao lud.

                              Januzović je tu nam... naravno, biće kao Arnautović "Žao mi je"

                              Comment


                              • Igra i njima cemo lakse gol dati pogotovo tamo,zato bi meni i 0-0 ovde bilo ok

                                Al samo da ne primimo vise,nego sto damo.

                                Junuzovic se brzo dobro uklopio ,imaju malog Wolfa 19g juce je igrao,al mislim da nece protiv nas,jer ono ima iskusnijih,pogotovo u prvom mecu,al svideo mi se plavusan zna da igra i ulazi u sanse cesto, AMC je

                                Organizovani su i disciplinovani jako,pozadi takodje,vratio im se DR,levi im je kapiten,stoper Hrvat im je da kazem najtanje mesto pozadi drugi Ramaljo Brazilac vec nije,naprotiv

                                Comment

                                Working...
                                X