Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam da li je Kafu bolji od Radonjića, ali znam da je ova lova koja se dobija za njega astronomska. Kapiram kad veliki klubovi dovode igrače za 1-2 miliona, nije veliki rizik, nek jedan od njih eksplodira i zaradili su višestruko, ali davati dvocifren iznos za takvog igrača je hrabar potez.

    Radonjić ima jedan svetski kvalitet, eksplozivnost, u dva koraka može svakog obići, ali odbrane se u jakim ligama igraju kolektivno, a tu nastaje problem jer on ima lošu selekciju driblinga i dodavanja. Ima lošu i kontrolu lopte. Taj koga kupuje verovatno misli da to sve može da se ispravi jer ne bi davali 12-14 m. On i nije više tako mlad 22.g.

    On sigurno ne može odmah da igra u jakoj ligi, ali ako uspeju da mu otklone te slabosti on je igrač za 50 m.

    Ima još jedan problem, a to je glava, tako da je bolje za Zvezdu da ga što što pre prodaju jer bi sledeće godine mogli ostati bez ičega.
    Last edited by goku; 18-08-18, 15:14.

    Comment


    • Au, Dejan. Ne poznajem nikoga da se zove Dejan a često je ime. Pazi zoveš se Dejan. I imaš livadu na avataru. Dejan iz Novog Sada.

      Kafu je bolji od Radonjića, ako izbacimo pristrasnost.

      Comment


      • Voleo bih da je Kafu bolji, to bi bila velika stvar za Zvezdu.

        Nije to samo livada, ima i neki manastir.[emoji4]

        Comment


        • Salzburg,izveo drugi tim danas za sad 0-0 kuci poluvreme sa Hartbergom

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Au, Dejan. Ne poznajem nikoga da se zove Dejan a često je ime. Pazi zoveš se Dejan. I imaš livadu na avataru. Dejan iz Novog Sada.

            Kafu je bolji od Radonjića, ako izbacimo pristrasnost.
            Staro srpsko ime latinskog porekla i znaci Od Boga dat.
            Inace, ja se zovem Dejan.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Koga zabole

              Da li je Kafu bolji igrac od Radonjica za ovaj tim, videcemo, uskoro.. Verujem da su se, osim standardnog ugradjivanja i dovodjenja "menadzerskih igraca, vodili idejom da se dovedu kvalitetne 'rezerve', zbog igara na dva fronta, da ne dodjemo u situaciju kao prethodne sezone. Rizik se isplatio, imamao dosta kvalitetan igracki kadar za bitke na dva fronta.
              Last edited by Ja Civi; 18-08-18, 19:09.

              Comment


              • Ma, ne ložim se previše na tog Fuka, jer je prolazna zabava .. plata vel'ka, a otkupna klauzula 100 milionamilijardi evAra..

                Comment


                • Info za putnike namernike.. karte u Salzburgu su od 4-44€, ciganija je na jugu, u sektorima 26_27_28, ali kapiram da će biti krcato našima i u svim sektorima pored..

                  Comment


                  • Izgleda Boaći opet aktivan, koja saga, ne znam šta će nam Ričmond Boaći koga ne možemo otkupti posle. Promašeja investicija.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Izgleda Boaći opet aktivan, koja saga, ne znam šta će nam Ričmond Boaći koga ne možemo otkupti posle. Promašeja investicija.
                      Slicno bi bilo i sa ovim Makedoncem iz Palerma.

                      Comment


                      • S tim što je on dva puta bolji igrač od Boaćea.

                        Comment


                        • Ako nam treba instant resenje na spicu, Boaci je najbolja opcija...smem da potpisem da Miloje tako razmislja...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Baš glupo da je u centru pažnje prodaja, da igrač odlazi u Francusku na dogovor a čeka te najvažnija utakmica u sezoni. Cijena se njemu neće spustiti za 10 dana sigurno, a ne bi ni do zime jer kroz grupe cijena ne pada. Urošev Boaći je svašta isfulao u toj grupi pa se nešto ne sjećam da nas je koštalo što je utopljen zimus. Jedino ako se Zvezda baš ništa ne pita onda razumijem, a trebalo bi da se pita, ide tu bar 50% u klub koji ga je podigao.

                            Comment


                            • Samo da ne dodje Boaći, to mi je glavna preokupacija sada. To bi mi upropastilo ceo prelazni rok. Koliko je jaka ta kineska liga kada samo gledaju gde da ga utope i koliko je golova dao?

                              Comment


                              • Ja sam ovdi jedan od većih ljubitelja Ričmondovog lika i dela, ali, obzirom da su tu na pozajmici, već Stojiljko i Fuka, ne znam koliko nam je pametno "gomilati" igrače koji "nisu naši" .. ne radimo planski, na duže staze, najbolji igrači odlaze posle godinu dana, kao što je otišao gorepomenuti Boaćko a evo sad i Radonja.

                                Comment

                                Working...
                                X