Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da ne dolaz izbori , zvezda nikada ne bi pobedio ovaj drim tim partizana. zar neko uopste moze da razmislja o pobedi nekih levaka protiv evropsko priznatih igraca koje nose crno beli dres. igraca sa koji su visegodisna nosili dres evropskih velikana.
    Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

    madden balkanska liga

    Comment


    • au ...sta ga ti napisa i osta ziv...stvarno veliki igraci i jos veci klubovi gdje su ostavili stvarno opasno dobar utisak...auuuu

      Comment


      • Ja bih licno vise od svega voleo da se igra u Novom Sadu, al' dobro, kako se sve vrti oko para...
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Once again, Robi...



          - Verujte, trener nam je dva dana pre derbija ispričao kako će teći utakmica. Do detalja! I nigde nije pogrešio. Onda je jasno da su njegove zasluge za pobedu najveće - kaže Dimitrijević.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment




          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Zavoleo sam te kao dete,radovao sam se svakom tvom golu,na ulici sam igrao fudbal u dresu sa tvojim imenom,bilo je to tako davno,a kao da je juce bilo. Odrastao sam uz tvoje golove,uz sampionsku Zvezdu,plakao kao dete posle kada smo postali sampioni Evrope i Sveta. Kada si se vratio KUCI imao sam osecaj da nikada nisi ni odlazio jer sam te svo vreme nosio u srcu. Vise nisam dete,ali i danas se ponosim sa tobom,vise neigram fudbal na ulici,to danas radi moj sin i nema dres Vidica,Stankovica,Mesija,Ronalda nego ima dres sa tvojim imenom,dres u kojem je sinoc i spavao. Hvala ti Robi za prelepo i najsrecnije detinjstvo i u moje i u ime svih delija,hvala ti za svaki sekund koje si proveo u nasoj Zvezdi kada nam je bilo najlepse u nasoj istoriji,a najvise ti hvala sto si se vratio kada su svi bezali,sto si mogao da imas 10 puta vise a dosao si KUCI.sto nisi okrenuo ledja kada su nas svi pljuvali,ostao si da se boris za svoju,za nasu Zvezdu,jednostavno hvala ti za svaki sekund sada kada nam je najteze!!! Tvoje radovanje posle Lazovicevog gola,nema cenu,gledao sam taj snimak…Ni sam ne znam koliko puta,to je Zvezdasko srce i srce coveka koji zivi za Zvezdu! Sekularac,savic,Mitic,Dzajic,Mihajlovic,savicevic, Pancev,vidic,Stankovic….. I da ne naabrajam jer ih ima previse i svako to ime je u nasem srcu,ali tvoje ime ima posebno mesto,a znas zasto? Zato sto mnogi vole Zvezdu,ali im nije trenutak da se vrate,TI SI SE VRATIO I AKO SI ZNAO DA JE NAJGORI TRENUTAK,mnogi vole Zvezdu,ali u drugim zemljama imaju porodice i deca im idu skolu i nije tako jednostavno vratiti se,TI SI SE VRATIO,DOVEO PORODICU I UPISAO DECU U BG U SKOLU,mnogi vole Zvezdu,ali nece da dodju jer vise vole fotelje u FSS,A TI,TI VOLIS SAMO ZVEZDIN GRB!!!!!!!!!!!!!! Tebi robi neka Bog da zdravlja,a mom sinu neka Bog da da sa tobom ima srecno detinjstvo bas kao sto sam ja imao!! Ponosni smo sto te imamo i sta god da se desi NEDAMO TE!!!!!!!!
              LJudi zaplakao sam dok sam ovo cito kakav strasan post

              Comment


              • Pred derbi...

                Spoiler





                Foto dana... Mali debeli Bugarin Azis. Komedija.

                Spoiler
                Last edited by Ernesto; 13-04-12, 05:38.
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Robi zivotinja
                  Sad mi zao sto nisam isao a imao sam karte
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Pogrešio si naravno.

                    Robi kaže inspirisao ga Novak, a koliko ima sličnosti...



                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • http://www.redstarbelgrade.info/fudb...vans-kupa.html
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment






                      • Hocemo jos!
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • a vrh vrh vrh! joss ocemo,jos


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Boban Bajković, Nikola Mikić, Jovan Krneta, Duško Tošić, Filip Mladenović, Srđan Mijailović, Miloš Dimitrijević, Luka Milivojević, Marko Mirić, Luka Milunović i Kristijan Borha. Danas bez Evandra i Lazovica..Evandro otputovao za Brazil,rodila mu se cerka i ovim putem mu cestitam,nek je ziva i zdrava 100 godina Lazovic se pozalio na zadnju lozu...Super sto ce Krneta danas zaigrati zajedno sa Tosicem,Krneta je odlican ej,odlican!Koliko igraca imamo sto u svakom trenutku mogu da budu prava zamjena!To dugo nismo imali


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Koliko Luka voli Zvezdu, toliko mali Krneta voli partizan.
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • opet jedna losa utakmica...steta posle onakve partije protiv grobara opet sami sebi rusimo samopouzdanje...ali bice bolje isuvise mlada ekipa da bi bila dovoljno iskusna i zrela ali i to ce doci na svoje
                                Last edited by Nebojsa; 14-04-12, 20:56.

                                Comment

                                Working...
                                X