Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Constantin View Post
    Odloženo protiv "Čarapana" ???

    [SIZE=4][SIZE=5]
    Neverovatno je da se ovakve stvari i dalje rade i dozvoljavaju. Tipičan mentalitet za ovu sredinu.

    Comment


    • Ne vidim sta je problem? Kao sto je neko napomenuo, strucnom stabu i igracima je potreban mir i vreme da se dobro pripreme za utakmice sezone...Eventualni plasman Zvezde je u interesu srpskog fudbala i ako su se obe ekipe slozile a komesar za takmicenje odobrio...sve ok...Nije ovo PL da ce ta utakmica imati neki uticaj na regularnost takmicenja, uostalom sezona je tek pocela...Ne bih imao nista protiv da i komsije odloze svoj mec pred utakmice plejofa...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Radi se o tome da ne treba ispadati iz ritma u kojem si već dva meseca, igrača ima dovoljo, čak i previše. Preveliki fokus zna biti i loš, opterete se igrači psihički. Mogao se spremati meč sa Salcburgom, a odigrati sa Napretkom i sa drugim timom bez ikakve pripreme za taj meč. Dominacija u domaćem takmičenju je evidentna.

        Igrači koji su u prvom planu bi išli kao podrška ovim drugima među kojima ima ozbiljnih imene i ne verujem da su baš zadovoljni što ne igraju. Druženje, klopa u nekom restoranu, malo da se svi rasterete, a onda 4 dana fokus na Salcburg, ni premalo, ni previše.

        Ne sviđa mi se što je promenjena rutina koja je bila dobra, ne mislim uopšte na regularnost.

        Comment


        • Šarlatanska liga, neozbiljno do maksimuma. Na šta bi to ličilo kada bi se odlagale utakmice po evropskim ligama zato što Totenhem, Real, Liverpul, Mančester ili neko sličan igra utakmicu u sredu?

          Da je naša liga ozbiljno takmičenje ovakve glupe ideje nikome ne bi ni padale na pamet.

          edit

          Ovo treba da se zakotrlja na Marakani:

          Last edited by La Jugoslavia; 15-08-18, 14:35.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Originally posted by La Jugoslavia View Post
            Šarlatanska liga, neozbiljno do maksimuma. Na šta bi to ličilo kada bi se odlagale utakmice po evropskim ligama zato što Totenhem, Real, Liverpul, Mančester ili neko sličan igra utakmicu u sredu?

            Da je naša liga ozbiljno takmičenje ovakve glupe ideje nikome ne bi ni padale na pamet.
            Garant će polovina da te potseti sada na odloženu utakmicu Partizana i NApretka zbog utakmice protiv Videotona...i igranka ide dalje.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Ekipa koja ima ozbiljne ambicije da igrs u LŠ ne bi trebala da odlaže mečeve protiv polu amaterskih ekipa.

              Ovakve stvari ligu još više čine neozbiljnom.

              Comment


              • Originally posted by dekinjo View Post
                Ekipa koja ima ozbiljne ambicije da igrs u LŠ ne bi trebala da odlaže mečeve protiv polu amaterskih ekipa.

                Ovakve stvari ligu još više čine neozbiljnom.
                Možda se u Zvezdi neko uplašio tradicije...u poslednje vreme..
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by dekinjo View Post
                  Ekipa koja ima ozbiljne ambicije da igrs u LŠ ne bi trebala da odlaže mečeve protiv polu amaterskih ekipa.

                  Ovakve stvari ligu još više čine neozbiljnom.
                  Ti onda nemoj gledati. Poluamatersku ligu igramo, neozbiljni smo, može nam se. Ovo je isto kao kada ljudi kukaju za reality show. Menjaj kanal. Vikend i oko vikenda PL, La Liga i uživancija.

                  Comment


                  • Nema potrebe da se nerviraš, ovo je samo moje mišljenje, možda im ovo pomogne da uđu LŠ.

                    Naravno da je velika većina lige polu amaterska jer igraju za 500 jura mesečno.

                    Comment


                    • Originally posted by dekinjo View Post
                      Nema potrebe da se nerviraš, ovo je samo moje mišljenje, možda im ovo pomogne da uđu LŠ.

                      Naravno da je velika većina lige polu amaterska jer igraju za 500 jura mesečno.
                      To je prosečna plata...ima i manje...veruj mi. Neki na kraju ne dobiju ništa.
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Liga je takva kakva je...uostalom, nista se ne razlikuje od drzave u globalu...Sto se fokusa tice, nema pritiska na igrace, primarni cilj je ispunjen, LS je slag na tortu, sto se za Salzburg ne moze reci...veci je pritisak na njima, uzimajuci u obzir ulaganja i neuspehe u kvalifikacijama za ovo takmicenje prethodnih godina...Iz tog razloga u potpunosti podrzavam ovo odlaganje, da se ekipa relaksira i u miru pripremi za ovaj dvomec...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Strateski je interes LS, bitno je da se probije led te su ovakva odlaganja na mestu. Kada postanemo redovni ucesnici necemo odlagati meceve. Sto se tice lopte kojom ce se igrati LS, daj da udjemo tamo pa da u red star shopu budu ti LS artikli. Odavno nisam video lepsu loptu, vizuelno, ova i ona brazuka meni ubedljivo najlepse lopte. Lopta kojom se igra PL je redizajn one prve koja je takodje bila superiska. Mislim da mozemo da igramo sa Salcburgom. Spakovacemo im u revansu komada. Apsolutno svakom mozemo dati gol. Raduju me bolje partije bekova. Ebi je odmora. Voleo bih tog spica i Kafua da vidim u timu u revansu barem ako ne u utorak.

                          Comment


                          • Originally posted by dekinjo View Post
                            Nema potrebe da se nerviraš, ovo je samo moje mišljenje, možda im ovo pomogne da uđu LŠ.

                            Naravno da je velika većina lige polu amaterska jer igraju za 500 jura mesečno.
                            Ne nerviram se uopšte nego iskreno kažem. Ne volim maštanja i poredjenje naše lige sa inostranim ligama. Oni imaju više novca, mi manje, oni nemaju priliku da odlože meč, mi imamo. Umesto da se držimo naših standarda i da kažemo, super, postoji solidarnost, mi se merimo prema nekome. Nisu svuda u svetu isti uslovi da bi važila ista pravila.

                            Neke lige počinju ranije, neke kasnije, ima toliko vremena da se nadoknadi utakmica, tako da nije strašan trošak. Istoršeni su svi igrači.


                            A prost razlog je što je većina igrača igrala ili protiv Spartaka iz Subotice u nedelju veče ili sinoć, a prerano dolazi ova utakmica, i previše ima potrošnje a ne zna se ko će igrati. Bakula i Jovančić su crkli, Stojiljko i Pavkov crkli, Simić i Ben crkli, naporan je ritam, mi igramo već mesec dana, tako da postoji nebrojeno racionalnih razloga za odlaganje.

                            Putovanje izmedju ostalog. Trnava - Kruševac - Austrija. Pa ti vidi koliko je to seljački a koliko zapravo korisno.

                            Jer ne može on voditi 11 igrača koji će da igraju nego i još neke koji bi opet za koji dan morali da putuju u Austriju.

                            Tako da što se ne mora, ne mora se.

                            Comment


                            • Ovako se spremamo za prvu kući i odmaramo i da budemo pod punom spremom, a ne da 15% snage izgubljene na put u Kruševac i celo to dešavanje i priprema oduzmu možda tu nijansu koja bi prevagnula na našu stranu.

                              Comment


                              • Okay, ako se već odložilo, nadam se da mir neće, previše, da traže po splavovima. Nekada se, pred važnije tekme, išlo u karantin gde bi im u ovo današnje cyber vreme uzeo i telefone, pa biraj šta ćeš, šah, stoni tenis, stoni fudbal, plivanje & šetanje, a od kontakta sa spoljnjim svetom imaš Tempo, Sport a vremenom došao i Žurnal..

                                Comment

                                Working...
                                X