Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš
    Ono kada udješ na b92 komentare, piše Zvezda već zaradila 6 000 000, a prvih 5 komentara "nadamo se da neće otići gospodinu sa slike(Terzić na slici)", "ko nam vodi srpski fudbal"... Pa vodite ga vi gmazovi poremećeni, smetaju im Terzić i Tonćev što prave rezultate zaboga oni su nepošteni. Nezahvalnici jedni klasični, nadam se da su grobari pisali komentare.

    Dovedu ljudi 20 igrača, Meleg nam 4. plej koga smo mogli da sanjamo, i onda dodje neko i preispitujexTerzić. Marš u pm.

    Naravno da će oni uzeti deo za sebe niko nije budala, ali sve dok lavovski deo budu pametno ulagali, pa ja ću pevati.

    Malo li je svake godine LE ili LŠ.
    Zvezda zaradila preko 10 miliona, kad se uracuna nagrada za desetogodisnji koeficijent.
    Stize novi spic, a ako ostane Radonja imamo da plodimo po Evropi
    Last edited by many men; 15-08-18, 09:59.

    Comment


    • Originally posted by suptil View Post
      Nadam se da ce ovaj evropski kontinuitet omoguciti klubu da moze da priusti kvalitet igraca tipa Milunovic. Iako se neko mozda neckao, ili ne zeli otvoreno da dodje zbog proslosti, krupnim koracima Zvvezda izbija te argumente iz rukava igracima. Nadam se da ce neke hipoeke na hipotekama na stadion pasti tokom ove sezone.
      Joj Suptil šta mi radiš.

      Ti znaš da je Milun za mene najbolji srpski štoper.

      Ali ako nije hteo da dodje na početku ne može sad, na gotovu priču. Postoji nešto što se zove hemija u timu. Sledeće godine kad ga pozovemo pa neka dodje.

      Comment


      • Miloje prvih 20 minuta

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Joj Suptil šta mi radiš.

          Ti znaš da je Milun za mene najbolji srpski štoper.

          Ali ako nije hteo da dodje na početku ne može sad, na gotovu priču. Postoji nešto što se zove hemija u timu. Sledeće godine kad ga pozovemo pa neka dodje.
          Gotova je za ovu sezonu uslovno ali nije ni pocela za sledecu. Ja ne kazem da ga pokupimo do 1. septembra ali tamo kao bozicni poklon ne bi bilo lose. U tom kontekstu pisem. Generacija koja je standardizovala Evropu polako je na zalasku. Div junaci FK-a Radonjic, Krsticic, LeTalek.. cela ta pionirska generacija ce za najdalje godinu dana biti daleko od kluba. Nove verzije dugorocnije su nam pred vratima. Sledeci korak je iskorak u kontinuitetu Zvezdine dece u prvom timu kao top prospekti koji ce ostati u klubu 3, 4 godine. Tipa Joveljic. Tek kad se ta sledeca generacija proda, a prethodno ostvari rezultat i da pun doprinos petogodisnjem kontinuitetu, e tek tada postajemo tim, ekipa, klub.

          Comment


          • Ne znam kakvi smo s Rambom.

            On je menadžer. Mada trebali smo da mu damo neku funkciju u klubu, malo da ga napržimo.

            Dole u Brazilu on bi mogao na nam nađe špica za kikiriki.
            Čak i vrhunskog, jer zna koji klubovi kasne sa platama, igrač uzme ispisnicu i ćao.
            Eto... neki kao Adriano i ja sam zadovoljan

            Štoper je problem... Degenek je za amaterski fudbal ili nešto slično.
            Nije da ga ja pljujem, to je realnost.
            Ne zna osnovne taktiče stvari, nije to savladao i to se ne može ispraviti.
            Last edited by MarkoNFL; 15-08-18, 10:22.

            Comment


            • Originally posted by Uroš
              Ono kada udješ na b92 komentare, piše Zvezda već zaradila 6 000 000, a prvih 5 komentara "nadamo se da neće otići gospodinu sa slike(Terzić na slici)", "ko nam vodi srpski fudbal"... Pa vodite ga vi gmazovi poremećeni, smetaju im Terzić i Tonćev što prave rezultate zaboga oni su nepošteni. Nezahvalnici jedni klasični, nadam se da su grobari pisali komentare.

              Dovedu ljudi 20 igrača, Meleg nam 4. plej koga smo mogli da sanjamo, i onda dodje neko i preispitujexTerzić. Marš u pm.

              Naravno da će oni uzeti deo za sebe niko nije budala, ali sve dok lavovski deo budu pametno ulagali, pa ja ću pevati.

              Malo li je svake godine LE ili LŠ.
              Terzić se nije krio u Americi dve godine zato što je ukrao žvaku. Vratio se jer je dobio garancije sa vrha da neće biti osuđen.

              Sudski proces koji se vodi protiv njega je farsa, jbg. mora da se vodi jer je bežao, da nije bio budala prošlo bi i bez toga.

              Da rezimiramo, sram bilo sve koji su posumnjali u takvu jednu ljudsku veličinu.

              Comment


              • Mornin' ciganijo..

                Gledajući ovu press-icu, još jednom shvatim kakav je Miloje gospodin čo'ek, za Grofa je predsednik SANU-a! Bravo doktore!
                Štoperi stvarno neuigrani, sreća je da ih četvorka ispred i pored njih krpi koliko može, ali nije to trajno rešenje.. Vule i Babić da se uigravaju u domaćici, a knindža i Suma nek budu zlatne rezerve i nek igraju kup utakmice.
                Borjan opet spašava i rešava tuđe gluposti, duuugo nismo imali takvu sigurnost međ' stativama.
                Ostali zadoviljavajući, jedino bih izdvojio Bena koji je sinoć dominirao + ona golčina! Posle prve dve tekme u našem klubu sam video da je mačka, mamba, mamo_ebesilio.

                Sledeće nedelje, na salzburške bikove rasterećeno, pojačani Kafuom (gde li ga staviti dok neko ne ode) pa šta bude.

                I na kraju, da pohvalim dileje, napraviše balans, pa se ipak igralo 12 na 12 (sudija) .. nadam se i verujem da će tako biti i na sledećem ino gostovanju za dve nedelje.

                Comment


                • Posle sinoćnjeg plasmana Zvezde u dalje takmičenje, Terzićev CV, bar ne ovaj deo, se ne uklapa u tok diskusije. Molim Te, uzdrži se.

                  Constantin
                  Last edited by Constantin; 15-08-18, 11:08.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Mislim da je većina odvaljena od dodavanja još po jednog piva kako se ono odužilo.

                    Trebali bi da napravimo da Salcburg bude naš, domaći teren.

                    Comment


                    • Terziću niko ne spori šta je on, ali Zvezda je napredovala uz njega tako da ne vidim da su potrebni komentari da je Terza lopov. Terza nije lopov prvo, Terza je sa mafijom. Drugo, pisao sam scenario još pre godinu i više o Terzi kao Mamiću i kako će klub da poraste, isto kao što sam pisao da će Budućnost biti gurana gotovo prvi.

                      Nek se zove i da me usralo ali bih pre rekao da mi je dobar rezon u skladu sa postojećim informacijama.

                      Terzić nije svetac, ali mnogo je bolji Terzić za klub, nego sitne lopuže tipa Lukića.

                      Comment


                      • Odloženo protiv "Čarapana" ???


                        Čarapani prhvatili molbu da zbog susreta sa Salcburgom do daljnjeg pomere prvenstveni duel



                        KRUŠEVAC – Odložena je prvenstvena utakmica Superlge, između Napretka i Crvene Zvezde, koja je trebalo da se igra sutra na stadionu Mladost u 20 časova. Razlog je plasman crveno-belih u u plej-ofu Lige šampiona, tačnije zbog susreta sa austriskom ekipom Salcburg, koja se igra već u utorak na stadionu „Rajko Mitć“.

                        Prihvatil smo molbu Crvene Zvede da se sutrašnja utakmica odloži do daljnjeg zbog njenog daljeg fudbalskog takmičenja sa evropskim klubovima. Izašli smo u susret smatrajući da je interes svih klubova, i našeg fudbala uopšte, da imamo svog predstavnika u Evropi- kaže Valentina Vasić, PR menadžer Napretka.
                        Last edited by Constantin; 15-08-18, 12:30.
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Stvarno bzv, ajd što ćemo privremeno izgubiti prvo mesto na tabeli , nego će nam B tim ispasti iz ritma. Ne znam ni što smo tražili to odlaganje, mogli smo da igramo čak i sa C timom jerbo dominiramo ove godine, dok ne rasprodamo viškove, mada/premda, odavno nema logike u domaćem fudbalu (a ni fudbala ne računajući nas)

                          Comment


                          • Originally posted by salelesa View Post
                            Stvarno bzv, ajd što ćemo privremeno izgubiti prvo mesto na tabeli , nego će nam B tim ispasti iz ritma. Ne znam ni što smo tražili to odlaganje, mogli smo da igramo čak i sa C timom jerbo dominiramo ove godine, dok ne rasprodamo viškove, mada/premda, odavno nema logike u domaćem fudbalu (a ni fudbala ne računajući nas)
                            Mogli ste....ali neko vam se opasno primakao, pa za svaki slučaj
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Nije trebala sutra nego u petak da se igra.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Originally posted by NSG View Post
                                Nije trebala sutra nego u petak da se igra.
                                Ja mislim da je Arena najavljivala prenos u subotu.

                                P.S. Da, da a u vesti koju sam linkovao kaže se sutra od 20,00
                                Last edited by Constantin; 15-08-18, 13:51.
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X