Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Hvala. Iz dana u dan, iz utakmice u utakmicu, onih 30% raste


    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Prebijen čovek ko MMA da je radio.

      Comment


      • Originally posted by suptil View Post
        Samo da ne izgubimo u Beogradu pred praznim tribinama. Bice jezivo pratiti mec na praznoj Marakani kao protiv Bazela...
        Bolje i prazne tribine nego da se slusa ono narikanje sa severa i da strepimo da na totalnk ne izbace iz Evrope zbog skandiranja. Mene je vise strah id dileja sa severa nego od Salzburga.

        Sent from my C105-8 using Tapatalk

        Comment


        • Sinoć je najbolji igrač Spartaka bio onaj turčin/holanđanin koji je Spartak spasao da već u prvom poluvremenu ne ostane bez jednog centralnog beka, koji je delio žute igračima Zvezde i kada se pobune što nije sudio korner, što je žmurio nad mesarskim startovima igrača iz Trnave...ipak Ben iako su ga prebili on im je vratio baš onako kako treba, asistencijom i golom. Bilo je gluposti (nesigurnosti) nekih lopti između koje nisu znali ko će, pa kao u onom filmu aj' ti, aj ti...loptu obično uzme igrač Spartaka, tako smo i penal napravili. Kod žutog Stojiljkoviću on je prvi stigao do lopte pa golman...Žao mi je što ih nismo nakon 2:1 dokusurili a mogli smo.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Sinoć su najproblematičniji bili štoperi Savić i Degenek. Nešto nisam optimista s njima dvojicom i možda je najbolje štititi ih s tandemom Jovičić/Jovančić a Krstičića rasteretiti i da se posveti zadnjem pasu prema Radonjiću, Benu, Cafu. Ovo je u slučaju da se zabetoniramo i kontre.
            Gledajući neke utakmice zadnjih dana ne mogu se oteti utisku da smo imali 50% šanse da izvučemo prolaznog protivnika i da nas sreća nije do kraja pogledala Dinamo i Celtic/Aek su to svakako bili. Dinamo bi ovom kaznom dobro došao, kreteni sa sjevera ne bi imali priliku da nas izbace. Celtic onako baš skromna ekipica i već nakon prve se vidjelo da će teško dalje, Grci su ih rutinirali. Ovako nas čeka njemački stil igre kojem nismo baš vični kroz istoriju ali šta da se radi. Moglo je i gore, PSV je za vikend trebao dati 10 Utrechtu, napadački još kvalitetniji od Austrijanaca.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Neuigranost halfovske linije je problem. Njih dvojca moraju i u prvenstvu da igraju zajedno a ne da odmaraju. NIsam suguran da bi se bilo koja ekipa u ovoj fazi koja je igrala 3. pretkolo naigrala fudbala sa ovakvom ekipom Spartaka. Ocekujem dosta rastereceniju Zvezdu protiv Salcburga i bolju u polju. Nisam siguran koliko ce Kafu biti spreman za Salcburg, kondicija, uigranost...

                Comment


                • U kondiciji je on sigurno, prošao je pripreme u Francuskoj. Izjavio je da će biti na 100% baš u vrijeme Salzburga, operisao je umnjak pa nije mogao već protiv Subotice. Prvu utakmicu bih sad potpisao 0-0, baš onako kao s Cska. U revanšu pola naših na tribinama, što kretena što dijaspore, igrači naloženi, bilo bi baš sve otvoreno.

                  Comment


                  • Stresna utakmica za sve, igrače, upravu i stručni štab, za navijače ali cilj je ispunjen. Žao mi je što ih nismo dopunili nakon 2:1, a bili su zreli.
                    Ben igračina, prebili su ga... ali je on odgovorio na najbolji način - dao gol i asistirao. Sudija se stavio na stranu domaćina ali ni to nije pomoglo.
                    Sada sa Salcburgom za slavu i uživanje win-win situacija, razlika je samo u broju miliona na kontu. Znam da će stručni štab i igrači probati i pružiti i iznad svojih mogućnosti, kako bi zaigrali na glavnoj sceni.
                    Da li će to biti dovoljno?
                    Ne znam, ali znam da OVAJ FK (tim, uprava, stručni štab) su kupili moje poverenje, moju podršku.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Mnogo teška i stresna utakmica...

                      Ogroman uspeh!

                      Za neku analizu, ne mogu da skupim misli da fokusirano pišem.

                      Za Salcburg, mogu da kažem pošto sam pre mesec dana bio u Beču, genijalna ekskurzija za 100e sve sa putem, hranom, svime.

                      Comment


                      • To i nije strašno.

                        Idi na neku vest iz politike, ekonomije, bilo čega...

                        Botova ima... cenim oko 1000 stalno angažovanih.

                        Comment


                        • Nadam se da ce ovaj evropski kontinuitet omoguciti klubu da moze da priusti kvalitet igraca tipa Milunovic. Iako se neko mozda neckao, ili ne zeli otvoreno da dodje zbog proslosti, krupnim koracima Zvvezda izbija te argumente iz rukava igracima. Nadam se da ce neke hipoeke na hipotekama na stadion pasti tokom ove sezone.

                          Comment


                          • Cestitke, komsije i nek`vam je sa srecom.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Grobarima je lako oni nemaju stadion.

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Cestitke, komsije i nek`vam je sa srecom.
                                Fala, fala. Svako je dobrodošao na ekskurziju u Salcburg, Austrija

                                Comment

                                Working...
                                X