Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mora biti spremniji od 70%, verovatno oko 90, bar se nadam racunajuci treninge, utakmice, godine..

    Lako optimizam prebacimo u pesimizam. Nasi momci igraju mec sezone danas, sve staje u 90min, nema mesta za misli o pretpostavkama, Boaciju, Kangi, Donaldu, ko je koga utopio.. verujmo u izabranike Vladana Milojevica, coveka za kojeg znamo da ce dati sve od sebe i to preneti na igrace. Nama treba prosecna utakmica Lige Evrope prosle sezone, gol ce sam doci.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Dobro ovo je već spamovanje i namerno provociranje navijača FK Crvena Zvezda od strane LaJugoslavia kome se mesec dana objašnjava da igrači kao Boaće, Kanga, Leonard itd ne ostaju u srpskom fudbalu zbog unosnijih ponuda i plata iz inostranstva koje domaći klubovi ne mogu da isprate.

      Ja ga još jednom molim da svoja uverenja koja nisu moguća i istinita ostavi po strani.

      Boaćea i Le Taleka koji je imao poziv iz domovine nije se moglo zadržati od odlaska, zbog mnogo boljih uslova koje su im ponudili klubovi u koje su otišli.

      Svako dalje pominjanje igrača koji su navedeni u ovom kontekstu može se samo smatrati 1) zlonamernim 2) provociranjem.

      Ne objašnjava se ovo prvi put, a dotičnom ukoliko nije jasno finansijsko stanje, neka se raspita koje plate daju Zvezda i Partizan a koje Arapi, Kinezi, Francuzi, Česi i koliko su privlačnije destinacije od Srbije. Što zbog lige što zbog enormne plate.

      Comment


      • Optimista sam kad je u pitanju vecerasnji duel...Kvalitetnija smo ekipa skoro na svakoj poziciji u timu...za mene je jedina briga ta oranica koju oni nazivaju teren i koja pogoduje tom antifudbalu koji ce ekipa iz Trnave da prikaze veceras...on the bright side, i u dvomecu sa Legijom su odigrali skoro perfektan mec u gostima, kod kuce su visili do poslednjeg minuta i to sa dva igraca vise...Elem, pobeda od bar dva gola razlike...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Ja nisam tako uveren kao pred prvu utakmicu..nekako se uvukao neki nemir, imam neki strah od toga da se panika uvuče igračima u glavu ako ne krene kako treba u prvom poluvremenu i da svi jurnemo a zatim i junački "poginemo" od neke njihove kontre.

          P.S. apsolutno ne želim takav razvoj situacije i ne znam kako bih to podneo.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Najavljen isti tim kao i u Beogradu:

            Borjan
            Stojković-Savić-Degenek-Rodić
            Jovičić-Krstičić
            Ben-Ebesilio-Radonjić
            Stojiljković

            Mora se ići na Radonjića, forsirati napade preko njega, očigledno je da je u super formi. Krstičić na startu sezone igra u reprezentativnoj formi i to je ogroman plus. Borjan pomalo brine, luta i odsutan je u nekim situacijama, za Rodića važe iste ocene. Ogroman minus je izostanak Srnića iz tima, sinergija Stojković-Srnić je donosila prevagu na desnoj strani i mnogo je značila u Evropi.

            Degenek nema kvalitet, a nije jedini problem manjak inteligencije, jednostavno nema ono nešto da bude klasa pozadi, da kada se kaže Degenek, to nešto znači. Sada je Degenek sinonim za naivnost i taktičku nezrelost, a to je opasno u Evropi.
            Stojiljković ima problem što mora da bude instant rešenje, a to nikada nije lako.

            Veljko Simić i Milan Pavkov imaju mesta u ovom timu Crvene zvezde, izuzetno su korisni i efikasni, a to je ono što je potrebno večeras, dva igrača koji donose siguran učinak.
            Last edited by La Jugoslavia; 14-08-18, 10:32.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Ne iznenadjuje tim bez promena...Milojevic veruje u ovaj sastav i meni je to dovoljno...Veceras nam je potreban samo dobar Ebecilio koji je u prvom mecu odigrao slabo...treba nam taj x faktor iz sredine, neki visak, maestralan potez...Nista slovaci nece menjati, usmeravace nase napade po bokovima i izazivati centarsuteve...iz tog razloga ocekujem Pavkova kao dzokera ako stvari ne krenu po planu u prvom poluvremenu...Imamo korektnu klupu, igrace koji imaju utakmica u nogama u domacem prvenstvu...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Mogao bi i Radonjic da malo manje solira, bilo bi bas pozeljno.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Veceras dakle, pun forum ludih navijaca...

                  Comment


                  • Stadion Spartaka iz Trnave.

                    20 000, ali su ti najzajebaniji. Bez atletske staze, imaju verne navijače.
                    Miloje rekao da je impresivan objekat, ali da veruje u pobedu i prolaz dalje.

                    [IMG]www.thefootballstadiums.com/media2015/images/City%20Arena%20Trnava-open%2001.jpg[/IMG]

                    city-arena-tt2-500x333.jpg
                    Last edited by MarkoNFL; 14-08-18, 11:21.

                    Comment


                    • Štadión Antona Malatinského

                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Ebecilio mora da igra ovo pre Simić iz proste računice što čovek prvih 20 minuta svaku 4-5 utakmicu daje gol van 16. On je rodjen za ove utakmice gde se teško dolazi do gola. Nije ni on još u punoj formi za razliku od Simića koji je em spreman u fulu em gladan.

                        Comment


                        • Još da im je stvarno takav teren kao na slici. Vjerovatno će ga ofarbati jer je izgorio.

                          Comment


                          • Već su ga farbali, pa su igrači napuštali teren kao vanzemaljci..

                            Vidim, provejava neki blagi pesimizam međ' ciganijom (lesa don't like this) a samo treba izađi skoncentrisano, odigrati muški, i uz vetar u leđa od 3K dileja uz neizbežan kosovski ciklus, dati 2 kom (Ebi & Ben npr.) za siguran prolaz!
                            Ne verujem da će Miloje početi sa Jovančićem pre Jovičića, barem je do sad pokazao da ne voli puno da frikombinuje po Evropi..

                            Comment


                            • Acestream link za utakmicu?
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Ovo je taze slika kad smo kod stadiona.



                                Oranica.

                                Comment

                                Working...
                                X