Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzaba sve, nekom je lakse uterati nego objasniti...i kad prodje kazna, idioti ce ponovo pevati "srpskom heroju"...samo sto nas sledeci put ceka apstinencija iz evropskih takmicenja na nekoliko godina i totalni krah kluba...i naravno kao i uvek, nismo mi krivi...nego UEFA mafia i truli zapad....tacno nas treba politi benzinom....
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • "Uštipali" su vas za neki milion evra, a to je dva, više nego solidna igrača.....kad kažem milion evra, mislim na prihode s utakmice, TV prava itd....
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Originally posted by Constantin View Post
        "Uštipali" su vas za neki milion evra, a to je dva, više nego solidna igrača.....kad kažem milion evra, mislim na prihode s utakmice, TV prava itd....
        Izadje to i vise, ako se zna da cemo biti bez publike na vaznom mecu protiv Sazlburga ili Olimpije. Sever bolje neka se nada da ispadamo od Spartaka jer bi i steta sa zatvaranjem tribina bila manja.

        Inace, Uros je u pravu. Sramno je sto Sparta nije kaznjena za ono divljanje. To, doduse ne opravdava dileje da rade to sto rade.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Pa eto. To je tako. Bitno je da smo mi divljaci. Bolje sledeći put na teren da upadnu. Ja neću da relativizujem ničiju krivicu ali neću sigurno ni da ravnam varvarsko ponašanje Austrijanaca i Čeha, flaša u glavu i majmunski upadi u teren majmunčina sa kapuljačama nabildanih, sa glupim pesmama. Tu nema ravnjanja.

          Ali eto UEFA je prepošten.


          Varvari smrdljivi



          Last edited by Cassius Clay; 11-08-18, 21:33.

          Comment


          • Brajkula, kolega, mlađi si od mene

            Ajd probaj da obajasniš fizičku pojavu V. Vuletića u manje od elaborata

            Vodimo i Krosnosa i Uroša. Anglo sistem, oni su nam para-legal asistenti

            Comment


            • Nije to isto, prekrsaji navijaca Sturma i Sparte su daleko gori. Doduse, mislim da je pokrenut proces protiv Sturma. Upadanje u teren/nasilje prema ucesnicima igre naspram parola. Zna se sta je gore.

              Sutra Spartak, pa u utorak opet Spartak. Mislim da Spartak Zdrepcevu Krv mozemo da dobijemo i sa kombinovanim sastavom. Dakle, Jevtovic, Jovancic, Meleg i Joveljic na teren + Simic.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Ukoliko je ovaj tim tacan sa mocartsporta, mislim da je preveliko tumbanje, koje moze nacelno da nam se obije o glavu. Posle nam je kriv djavo kad je neuigrana halfovska linija ili beekovi ne udju u formu na vreme.

                Comment


                • Inače je Salcburg razmontirao i pokidao Austriju iz Beča. Iako rezultat nije tako razbijajući.

                  Napadač Dabur o kom je Fixni pričao, može da igra u bilo kojoj ligi i daje golove redovno.

                  Januzović upisao asistenciju, to je igrač koji prodaje fore i šalje po burek.

                  Comment


                  • Originally posted by MarkoNFL View Post
                    Inače je Salcburg razmontirao i pokidao Austriju iz Beča. Iako rezultat nije tako razbijajući.

                    Napadač Dabur o kom je Fixni pričao, može da igra u bilo kojoj ligi i daje golove redovno.

                    Januzović upisao asistenciju, to je igrač koji prodaje fore i šalje po burek.
                    I Spartak Trnava je rutinski slavio 3:0 protiv nekih iz Slovacke.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Sa'će i mi da razmontiramo domaći Spartak sa sve Pavkovom i kapetanom Mikijem..

                      Comment


                      • Jovelja igra valjda.

                        Comment


                        • Ovo deluje kao da ce biti ozbiljno mucenje...Sta je sa prijemom lopte, odbija se kao od drveta...fascinantno je koliko tehnicki neobucenih igraca ima u ovoj ligi...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Ne djeluje da će se ovo dobiti. Teško da je mogao goru postavu izvesti, eto vam i Milijaša

                            Comment


                            • Evo ga Meleg kakvog znam, stativa jbg. Meleg najbolji plej u celoj Zvezdi, to se zna, samo da udje u formu.

                              Comment


                              • Nema ga nigde (Meleg) a onda se napokon ponudi da primi loptu u 23. min, a u sledećem ona asistencija.. tako se igra druže Meleže..

                                Comment

                                Working...
                                X