Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pesme o Draži rasizam? Smejurija. Za Kosovo ne mogu da nas kazne, za Dražu ne mogu, jedino za Ratka ali tu nema rasizma. Voleo bih da ispadnemo iz evropskih takmičenja. Jebeš ti tu organizaciju koja je primala NDH u sastav, a ovamo se usudjuje da arbitrarno sudi.

    Smešno.

    Zbog Ratka Mladića dve utakmice bez publike. Licemerje.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Pesme o Draži rasizam? Smejurija. Za Kosovo ne mogu da nas kazne, za Dražu ne mogu, jedino za Ratka ali tu nema rasizma. Voleo bih da ispadnemo iz evropskih takmičenja. Jebeš ti tu organizaciju koja je primala NDH u sastav, a ovamo se usudjuje da arbitrarno sudi.

      Smešno.

      Zbog Ratka Mladića dve utakmice bez publike. Licemerje.
      Spominje se Draza kao glavni izvor za kaznu,ne to kao rasizam.Rasizam posebno mada ne znam ni kad ni zasto nisu napisali

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Ako ti je za utehu,i sve svetske kladionice su ozbiljni diletanti inace,2 na Zvezdu u Slovackoj je 1.85

        Mislim procena se pravi ne na osnovu jedne ekipe samo vec i na osnovu protivnika u nasem slucaju,pa recimo 4 tim Slovacke lige,koji je uspeo da izbaci Zrnjiski,i i Legiju koja ne zna gde udara

        Trnava koja je u svojoj ligi dala 1 gol u 3 kola i ima 2 poraza i jednu pobedu ,protiv donjeg doma Slovacke lige

        U najmanju ruku reci da su sanse da ih prodjemo 50/50 je laicki,mada u fudbalu je sve moguce

        Sa Salzburgom ce posle ove kazne a i pre nje biti bas zeznuto ali moguce
        Fixni, brate, rekoh ja tebi da ovi nisu naivni.

        Ipak ako njih ne možemo da prođemo u dvomeču... jbg... do nas je.

        Ne znam koji su rokovi, mislim da je realno da dobijemo praktično odlaganje žalbom i ako prođemo dočekamo Salcburg kod kuće.

        Comment


        • Mislim da je zbog ovoga kazna a ne samo zbog toga što je rečeno ovo ili ono:

          Njihova butiga, njihova pravila...samo o balunu.
          Last edited by nebitan; 10-08-18, 19:56.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • To je to. Ne zna se za šta rasizam i zbog čega je kazna. Znači pevati o Draži je rasizam. Ok. Ja zapravo nisam ni znao šta su oni toliko drastično uradili. Neko pominje da se minut pevalo nešto što nije smelo ali nisam skontao šta.

            Comment


            • Originally posted by MarkoNFL View Post
              Fixni, brate, rekoh ja tebi da ovi nisu naivni.

              Ipak ako njih ne možemo da prođemo u dvomeču... jbg... do nas je.

              Ne znam koji su rokovi, mislim da je realno da dobijemo praktično odlaganje žalbom i ako prođemo dočekamo Salcburg kod kuće.
              Znam.al ono opet,bas su tanki,i plus su prodali trenera,koji im je doneo titulu i taj neki stil igre,nisam ja ocekivao razbijnaje 1-0 ,al nisam ocekivao da nam daju gol na Marakani,a sad jbg ako ne mozemo da im damo jedan gol iz igre u 180min onda i nismo za LS,jer mislim da ako tamo damo jedan bice dovoljno

              Comment


              • Očekivao sam ovako nešto, pa i pisao ihahaj..

                Uroše, pisao sam na tu temu, ne znam da l' sam ti na ignore, or what .. mafijaši iz Niona naš prekršaj vode kao "chants" koji je nebulozno stavljen pod rasizam, jer značenje "chants"-a je slogan, parola, uzvikivanje, ratni poklič etc. te nužno nema veze sa rasizmom!

                O zločinačkokriminalnom udruživanju 30ak ljudi (vlast, služba & ološ sa ulice) koji uništavaju kako naš klub_tako i državu, neću ni redTka napisati.. nije mu mesto a i nema svrhe?!

                Nadam se u utorak dobrom izdanju u Slovačkoj, i obezbeđenoj Evropi, a onda u PO verovati u čudo_who knows, life is a bitch..

                No prvo, u nedelju nastaviti dominaciju na domaćim livadama..

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Pesme o Draži rasizam? Smejurija. Za Kosovo ne mogu da nas kazne, za Dražu ne mogu, jedino za Ratka ali tu nema rasizma. Voleo bih da ispadnemo iz evropskih takmičenja. Jebeš ti tu organizaciju koja je primala NDH u sastav, a ovamo se usudjuje da arbitrarno sudi.

                  Smešno.

                  Zbog Ratka Mladića dve utakmice bez publike. Licemerje.
                  Da jbt... zla i nepravedna UEFA nas je po n-ti put nepravedno kaznila. I sto je jos licemernije, niti jednom nas nije upozorila, vec odmah, bup drakonska kazna.

                  Ti divni mladici nisu zasluzili ovakvu kaznu, "nas semenkare" ko jebe, mi ne volimo i ne navijamo za Cz.


                  Sa kime ja delim virtuelni vazduh, majkomojamila

                  Comment


                  • Nisi mi na ignore što bi bio, promaklo mi. Ne volim da se banalizuju stvari i da se tako ovlaš to etiketira krivac.

                    Ne može pas biti kriv što je ujeo već vlasnik pisao sam 1000 puta. Država ih je postavila i klub vrlo dobro zna ko su vodje, mada i oni nisu očekivali kaznu jer su mislili da će rebusima izbeći.

                    Meni je krivo, većina parola je na mestu sem pesme za Smratka Mladića. Ali ovo je poslednje vreme.

                    Najbolje bi nam bilo da su nam navijači nabildani huligani koji se biju po livadama i koje boli dupe za klub i zemlju.

                    Dosta tih podela u narodu. Niko ne mrzi klub to je sigurno, samo su nepromišljeni a Marko ne može da iskontroliše u meri u kojoj je npr Arkan mogao da iskontroliše.

                    Kažu ljudi da je to Pedjina kuhinja i da ni tu nisu jednoglasni navijači ali kod nas nema nikada podela.

                    Šta je tu je.
                    Last edited by Cassius Clay; 10-08-18, 21:02.

                    Comment


                    • Urose, u UEFA se mogu registrovati i podsavezi neke drzave - najbolji primer ti je Skotska, Vels...
                      Zasto bi Kosovo, po tom pravilu, bilo izuzetak?
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Poenta je da sto cesce igramo grupnu fazu cesce ce biti tribina pod lipom. Ispada da je sve ovo regulatorni filter koji sluzi da se klubovi sa navijacima integrisu u savremenu industriju. Za dve godine verovatno ce podkultura navijanja biti drugacija na Marakani. U dovoljnoj meri drugacija da mozemo bez nekih ekscesa koji znace stetu za klub da kazemo konacno je to to. Zvezda igra fudbal, navijaci navijaju. Iz ugla zabrana meni licno vise smeta zabrana gostovanja. Mislim da su stariji izgustirali sve verzije Marakane i da su zeljni putovanja uy najjeftiniji obilazak Evrope a to je kroz navijanje za klub. Ipak sta je tu je. Da Zvezda elimise u utorak Trnavu. Eto dobro je sto se lomi dvomec u Salcburgu, a ne pred praznom Marakanom.

                        Comment


                        • Za posetioce sa jeftinijim ulaznicama: kaznjeni smo zbog "pesmica" o ratnom zlocincu i duhovitih doskocica "ko ne skace taj je ... " i sl , kao i "zaprecavanja prolaza". Kao visestrkim povratnicima ( po obe stavke) , kazna je ovolika kolika jeste. A nije da nas nisu upozoravali, i da sve pise u pravilniku ...

                          Avaj, ako je Gejlijama do iskazivanja politickih stavova i poruka, izvolte , osnujte politicku partiju. Stadion/tribine/teren prepustite sportu, sportistima i navijacima. Ali, ocigledno je da su idioti imaju gazdu i partiju, i nazalost stvari se nece promeniti na bolje.

                          O igri i sansama za prolazak ( ono o cemu najvise treba da pisemo) : odigrali smo jednu od losijih evropskih utakmica pod vodstvom Miloja. Vise je razloga ... procitali su nas, ubili i prebili, previse sitnih pametnih faulova, kojim su nam totalno isekli igru.

                          Jedna greska, tj kasnjenje Rodica i ispadanje Degeneka i slovaci su nas kaznili, iako u deganzivi nismo bili toliko losi.

                          Stoiljković od prvog minuta je greska, igrac manje i u napadu i u def zadacima.
                          Verujem da mozemo do pobede, iako ce slovaci igrati jos zatvorenije i agresivnije. Nadam se sudiji koji ce jos vise sankcionisati njihove faulove

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Urose, u UEFA se mogu registrovati i podsavezi neke drzave - najbolji primer ti je Skotska, Vels...
                            Zasto bi Kosovo, po tom pravilu, bilo izuzetak?
                            Zato što su Škotska i Vels osnivači fudbala i samostalno nastupaju kao samostalne reprezentacije, ne kao Britanija. To je tradicija i oni su priznati po osnivanju i tako je dogovoreno.

                            Ne možeš ti nepriznatu državu koja nije član UN, stavljati u FIFA. Ali od njih me ništa ne čudi, stavljali su i NDH i ostale fašističke zemlje kao članice, posle 1941. Dovoljno govori o karakteru te nadnacionalne organizacije političkog karaktera koja kobajagi ima samo pravne zadatke.

                            Comment


                            • Drugo bi bilo da mi priznamo i kažemo, ili da Španija prizna Kataloniju pa da Katalonci igraju. Albanci nemaju pravo na samoopredeljenje, jer imaju matičnu državu - Albaniju. Inače bi pola Crne Gore, BiH i deo Hrvatske se otcepio i postao srpski.

                              To ne ide tako. Oni su nacionalna manjina jer imaju matičnu državu - Srbiju.

                              Kurdi imaju pravo na samoopredeljenje jer su ispunili sve uslove. A oni ne dobijaju. Komedija.

                              Tako da Kosovo nema nikakva prava da se takmiči i naravno da smo ozlojedjeni jer smo okupirani.

                              Kažem, podržavam sve, sem skandiranja Ratku Mladiću koji je ubijao civile. Taj je bezbožnik.
                              Last edited by Cassius Clay; 10-08-18, 21:55.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Zato što su Škotska i Vels osnivači fudbala i samostalno nastupaju kao samostalne reprezentacije, ne kao Britanija. To je tradicija i oni su priznati po osnivanju i tako je dogovoreno.

                                Ne možeš ti nepriznatu državu koja nije član UN, stavljati u FIFA. Ali od njih me ništa ne čudi, stavljali su i NDH i ostale fašističke zemlje kao članice, posle 1941. Dovoljno govori o karakteru te nadnacionalne organizacije političkog karaktera koja kobajagi ima samo pravne zadatke.
                                Moze li neko da skrene ovu politicku propagandu koja se ponavlja vec vise stranica? Inace, Farska ostrva i Gibratar, kao i mnogi drugi savezi jesu u UEFA i FIFA iako nisu u UN i te teritorije nisu drzave. Mogao bi neko da poduci citiranog, da ne pise vise gluposti.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X