Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Czbg9 View Post
    Gde pise to da ne moze da igra, zanima me stvarno? Ja koliko znam moze da se registruje 1 igrac, bas me zanima da li ima negde napisano to ili svi prepisujete od nekud, neki pera rekao ne moze i svi ajd da slepo verujemo...
    Igra uzasna, idemo na centarsut, a sve midzeti u napadu...protok lopte slab, krsticic je sabio pozadi, ali napred ne pamtim da je 1 dobru loptu dodao nekome...radonjic ima bas nizak iq, nije on sebican, on je bas onako glup igrac koji zna par cirkuskih fora i talentovan je, ali jbg...napadac mora da se dovede u roku od odmah, 2miliona i sve u 3 lepe...zreb ti se otvori, bukvalno ti daju evropu i ove sezone i oni se kockaju, cicijase kao pravi cigani...7 meseci spica traze kao nlo da traze goveda...sram ih bre bilo
    Hvala na primjedbi. Ubuduće ću se truditi da ne ponavljam nešto ako je neko istu stvar napisao na drugom mjestu, makar ja i ne znao za to Pravila solidno znam i spisak igrača se uvijek slao za dvomeč. Je li se šta promijenilo u zadnjih godinu dana nisam upućen, čisto sumnjam (ako jeste slobodno napiši). Tako da to što imamo bacamo na drugu utakmicu i ako prođemo vjerovatno će biti prijavljena bar 2 nova igrača za Salzburg jer su mnogi sinoć zakazali.

    Comment


    • Mora Simic poceti umesto Ebsilija. Jednostavno nam treba igrac na toj poziciji koji je ofanzivniji, a Simic svakako da to jeste. Ebisilijo je odlican igrac i mnogo se trudi i gine i u odbrani, ali jednostavno nam treba malo ofanzivno kreativniji igrac.
      A mali Simic ima slifa i moze sam da napravi visak i sebi i suigracu, tako da mora on poceti.
      A u napadu takodjer mora Pavkoov. Ono sinoc je bilo toliko neinteligentno u par navrata, Srnic, Stojkoivc konstatno ubacaji a u napadu Ben, Radonjic pored njihovih 24 igraca u odbrani, oa jebote stani malo... Ako je vec tako plan, daj Pavkova on ce se bori sa njihivom buzdovanima sto ce i ostaviti vise prostora za Bena i Radonjica.
      Iskreno plasim se za revans. Ova antifudbal ekipa ce se jos vise povuci.

      Comment


      • Koja poenta ubacivanja Srnica protiv ovakbog bunkera, to mi nije jasno. Decko je operisan od tehnike, u napadu protiv ovakvih antifudbalskih ekipa ne moze jednostavmo nista da ponudi.

        Comment


        • Originally posted by zvezda samo zvezda View Post
          Koja poenta ubacivanja Srnica protiv ovakbog bunkera, to mi nije jasno. Decko je operisan od tehnike, u napadu protiv ovakvih antifudbalskih ekipa ne moze jednostavmo nista da ponudi.
          Zato sto se povredio Milic, koji je zamenio Stojiljkovica, a Pavkov i Joveljic nisu bili ni na klupi.

          Comment


          • Srnić je mašina, non-stop zuji, on i Stojković su motor, koji ako se rasturi eto havarije na desnoj strani.
            Slavoljub Srnić jednostavno mora da bude u timu, to je najlakša odluka u istoriji za bilo kog trenera. Kako organizovati navalu, drugo je pitanje.

            Nema više Boakyea, nema ljudoždera, novog Drogbe koga je Čelzi jurio u januaru. Tim je ostao obezglavljen, bez udarača i strajkera koji je lako rešavao i Keln i Spartu.
            Ben je fantastičan igrač, ali ne donosi ni 30% onoga što je bio Boakye, jednostavno su dijametralno suprotni.
            Ponavljam po stoti put, Boakye je imao važeći ugovor na još tri i po godine i pilićarski/kikiriki novac koji je dobijen za njega ne može da se meri sa beskonačnom štetom po klub koju je prouzrokovala njegova prodaja. Sve je poremećeno do te mere da juče mučenik Milojević u jednom trenutku ubacuje Milića u nadi da će mu on doneti Ligu šampiona.

            Odgovorni za prodaju Boakyea treba da plate ceh za eventualni neuspeh u Trnavi. Prodaja Boakyea je zločin protiv kluba.
            Last edited by La Jugoslavia; 08-08-18, 11:58.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Nisam ljubitelj Srnica, jednostavno je tehnicki mnogo los igrac, jos u utakmica gde napadamo bunker, nema on tu sta da trazi.

              Elem, je l se moze registrovati Kafu za revans ili ne moze??

              Comment


              • -Дабура из Салцбурга зову у Премијер лигу.
                -Са Острва стиже и вест да је Фулам решен да доведе везисту Салцбурга Дијадиа Самасекуа. Репрезентативац Малија процењен је на 20 милиона евра, један је од најтраженијих младих везних фудбалера.
                -За Црвену звезду би било одлично да Салцбург прода Дабура, све ће се знати ускоро кад се заврши прелазни рок у Енглеској.
                ЖУРНАЛ

                Comment


                • Daj da mi prodjemo Trnavu sa Salzburgom cemo lako

                  Comment


                  • Лично сам разочаран игром од синоћ.

                    Comment


                    • Naleteli smo na tvrdo...na uigranu, cvrstu ekipu koja savrseno pravi blok i iz tog bloka veoma brzo ide u tranziciju...Znali su Slovaci tacno sta zele...prostor su nam ostavljali po boku za centarsut...a tu smo najtanji, nema ko to da zavrsi...centralni koridor je bio potpuno zakljucan...vraski tesko ce biti u revansu bez obzira sto smo kvalitetnija ekipa...trebace nam tamo i malo srece, da se utakmica otvori sto je pre moguce...Jirka sjajan igrac, jedan od nekolicine koji su izasli iz njihovog omladinskog pogona...Mora u revansu brze lopta da ide, dobar blok puca pravovremenim utrcavanjima u prostor, kada se protivnicki igraci nateraju da vise trce u bloku i izadju iz svojih zona odgovornosti...Simicu kapa dole za energiju i zelju na debiju u Evropi...bukvalno je leteo po terenu tih 15-ak minuta...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Per aspera ad astra dobija nova tumacenja.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Degeneku pristaje prezime.

                          Video da bek i ovaj trče, pa ajde i on sa njima, a sredina prazna kad to nije do sad naučio...

                          Comment


                          • На целом свету само Црвена звезда оооо..

                            Comment


                            • Dobro dosao Kafu!!Onaj gol dok je igrao u Ludogorecu na Marakani, poezija!

                              Comment


                              • Ne bih da mracim, ali isto tako su sliku pravili i za condea i klip

                                Comment

                                Working...
                                X