Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne može.

    Comment


    • Nama je tamo potreban gol. Jedan gol. I zato, sve bi dao ja za gol, prvi ljubav detinjstvo, Zvezdo daj gol! Umesto Jovicica stavio bi Jovancica, ako ne moze Pavkov onda sa Benom u spicu kao lazan spic a sa Lorencom i Simicem u igri. Mene zbunjuje ovako aljkava igra, ali ocigledno je da je bila igra sa dosta kontakta i da se tu nismo snasli.

      Comment


      • Bakula je i preumoran i manje je kreativan od Jovančića i manja je opasnost u duelu. Jovančić ima mnogo bolji pas. Kafu mi se ne svidja. Za Salcburg bi bio odličan zbog kontri doduše.

        Nema Trnava šanse, primiće tamo 3 komada. Ne slušajte šarlatane šta pričaju.

        Comment


        • Gde pise to da ne moze da igra, zanima me stvarno? Ja koliko znam moze da se registruje 1 igrac, bas me zanima da li ima negde napisano to ili svi prepisujete od nekud, neki pera rekao ne moze i svi ajd da slepo verujemo...
          Igra uzasna, idemo na centarsut, a sve midzeti u napadu...protok lopte slab, krsticic je sabio pozadi, ali napred ne pamtim da je 1 dobru loptu dodao nekome...radonjic ima bas nizak iq, nije on sebican, on je bas onako glup igrac koji zna par cirkuskih fora i talentovan je, ali jbg...napadac mora da se dovede u roku od odmah, 2miliona i sve u 3 lepe...zreb ti se otvori, bukvalno ti daju evropu i ove sezone i oni se kockaju, cicijase kao pravi cigani...7 meseci spica traze kao nlo da traze goveda...sram ih bre bilo

          Comment


          • Naša bekovska linija je sinoć bila najslabiji deo tima, tome dodaj Bakulu koji u prvom poluvremenu nije znao šta će sa loptom i vrlo često kasnio sa odlukama, kao i u markiranju protivnika te Stojiljkovića koji (hajd da tako kažem) još nije u takmičarskom ritmu i nije doneo nikakvu prevagu na terenu. Radonjić je kao i Srnić sebičan do bola, e da, Stojković je proigrao tek ulaskom Srne.
            Trnava nas je odlično skautirala, zatorila Ebesilija i Bena a i ostali igrači su bili blizu naših tako da nije ni lopta mogla da se primi be kontakta koji je Španac dozvoljavao i sve one sitne prekršaje nije sudio (što nama nije odgovaralo). Sudija je teško vadio kartone pa su tako igrači Spartaka super prošli sa samo dva žuta, onaj lik tuče Radonju po nogama jedno 30-40 metara i tek onda sudija svira faul (mada je Radonja mogao i ranije da se oslobodi lopte)...Simić kada je ušao uneo je baš mnogo energije, da ga je uveo bar 10 minuta ranije ali šta je tu je. Mnogo smo se kockali sa dovođenjem špica (samo da nam se to ne osveti). Bolji smo i nadam se da sudija koji će suditi u Slovačkoj neće dozvoliti ove sitne faulove.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Sta mislite da li je sustinski Kafu zamena za Radonjica ili je stvarno spic?

              Comment


              • Slažem se, tim za revanš se praktično sam izabrao, Simić se nameće + Stojković mnogo pokretljiviji kada ima osigurača u vidu Srnića pored sebe = Ben centarfor. Srđan Babić mora u tim u Trnavi.

                4-2-3-1:
                82 Borjan
                30 Stojković - 90 Savić (kpn) - 15 Babić - 23 Rodić
                3 Jovičić - 7 Krstičić
                14 Srnić - 21 Simić - 49 Radonjić
                31 Ben

                Šansu za vikend treba da dobiju Gobeljić i Pavkov, imaju fizički kapacitet potreban za Trnavu.
                Uopšte, vikend treba iskoristiti da se spremi tim za Trnavu, liga treba da bude u drugom planu kada se juri Liga šampiona.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Ne moze ben spica da igra...visoki su ovi mnogo, probao bih pre sa milicem...srnica ni partizanu ne bih pozeleo, a ne da pocne...simic je vec dobar, ali ebisilio je tu

                  Comment


                  • Gobelja je bolji u ofsnzivi od Žuleta isto onoliko koliko je Žule bolji defanzivno. Žule je baš raspad ofanzivno, a i Rodić je niti tamo niti ovamo.

                    Babć mora da igra a na spoljnim pozicijams u napadu i na ofanzivnom gužva.

                    Gde će on Melega i Jevtovića

                    Comment


                    • Meleg naredne dve nedelje nece biti ni u protokolu verovatno, kao vaspitna mera za njegovo sramotno ponasanje na terenu. Covek je totalno van forme, to isto zasluzuje i Stoiljkovic. Kod navijaca je rolerkoster od sjaja do ocaja u roku od 5 minuta.

                      Comment


                      • Pa kako će se onda vratiti u formu? Slati ih van protikola jer početkom avgusta nisu u formi a dovedeni su pod znanjem da su slabo igrali, jako pametno bi to bilo. Oni su hronično van forme godinu i jače.

                        Zato će dogodine Meleg biti nosioc igre, možda već na zimu, on i Simić. Znam to. Tu smo super prošli.

                        Comment


                        • Jevtović mora da igra desno, a Ebecilio koliko god solidan bio, višak je. Mislim, Ben bi mogao to da odigra pa Jevtović desno krilo. da dobijemo na prodornosti.

                          Comment


                          • Ne kazem ja da oni nece da proigraju. Ajde onda kazi mi razlog zbog cega nije bio juce Meleg u protokolu. Pa mora malo disciplinska mera da se oseti. Meleg je trenutno busan kurton, kao i Stoiljkovic.

                            Comment


                            • Nije to disciplinska, jednostavno dečko nije spreman i čeka se. Imamo igrača. Što bi ga bacao u vatru da ga ishejtuju kao Stojiljka. Ni Stojiljko ne bi igrao da ima ko da igra.

                              Comment


                              • Ako nije za prvi tim, jer je van forme i ritma onda mu samo preostaje naporan rad na treninzima i to je to. U protokolu rezerva u prvenstvu. Pavkov sigurno ide do kraja prelaznog roka.

                                Comment

                                Working...
                                X