Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "if it ain't broke, don't fix it"

    Ako imaš tim koji igra grupe, prolazi Spartu i Krasnodar u kvalifikacijama, zlostavlja Keln i BATE, potpuno je jednak i ravnopravan sa Arsenalom, tim koji prolazi grupu, tim koji je jednu stopostotnu šansu daleko od 16 najboljih u Evropi, koja je tvoja reakcija?

    "Idem da ovo rasturim, da rasprodam pola tima, a rupe ću da popunim nesrećnicima koji igraju kao da su pali s' Marsa".

    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Primili ga kao u FIFI kada das gol, a protivnik odmah nasrne i izjednaci rezultat jer se tvoji u odbrani pogube. Bukvalno preslikano.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Sad će me svi ishejtovati ali kroz glavu mi je prolazilo 1-1 ili 0-0. Samo nisam napisao. Evo da napišem za revanš čisto da mogu da se hvalim 0-3 za Zvezdu.

        Comment


        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
          "if it ain't broke, don't fix it"

          Ako imaš tim koji igra grupe, prolazi Spartu i Krasnodar u kvalifikacijama, zlostavlja Keln i BATE, potpuno je jednak i ravnopravan sa Arsenalom, tim koji prolazi grupu, tim koji je jednu stopostotnu šansu daleko od 16 najboljih u Evropi, koja je tvoja reakcija?

          "Idem da ovo rasturim, da rasprodam pola tima, a rupe ću da popunim nesrećnicima koji igraju kao da su pali s' Marsa".

          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
          Zašto se praviš lud mesec i po dana. Hoćeš li mi odgovoriti ili ćeš da troluješ ili šta već?

          Comment


          • Ja sam ocekivao 1-0,a da smo pobedili i 5-4 sigurno bi vec prosli dalje,ovako moramo nekako da ga metnemo,ako damo gol ,prolazimo lagano ja cu da tipujem 0-2

            Vidim neki jedva docekali,ovakav rez ha,i sve je odjenom krs ne valja,a ustavri,jedini kiks je bio naivno primljene gol

            Ostalo sve po ocekivanju oni ovako igraju i u svojoj ligi kad su favoriti

            I da jbg propust,je mozda i najveci sto nismo doveli spica a znas da igras protiv bunker ekipe

            Comment


            • Meni je ovaj Spartak sranje. Ne vidim razliku izmedju njih i Spartaksa. Suduva je slaba.

              Organizovano se brane, ako ga metnu metnu. Za nijansu bolji u odbrani od Spartaksa i za nijansu kvalitetniji i pokretniji.

              Loš pristup utamici.

              Ja bih protiv ovakvig ekipa kući igrao na čekalicu. Njima je jedina nada da ih napadneš kad su u gostima da ti uvaljaju nešto iz 2-3 šanse maks.

              Zato, dao bih ih im loptu u noge i kvario igru.

              0-0 i tamo ih čekaš i posle 0-1 bi se raspali, a i ovako će. Lako je sad biti general posle bitke.

              Čak se i nismo toliko zaletali. Bukvalno ništa nisu pokazali.

              Comment


              • Da ga nismo primili onda, dali bi im još 2 verovatno.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Zašto se praviš lud mesec i po dana. Hoćeš li mi odgovoriti ili ćeš da troluješ ili šta već?
                  Evo sve trci. Lepo je napisao covek, sve tacno. Trebalo je da dovedu bar jos dve zamene za sve one koji su otisli, ali kvalitetne. I nema veze sto se sakrivas iza ignore, sramota je da ti nekome zameras da troluje, a pises post za postom ne obaziruci se na pravilima. Opciju edit ili ne poznajes ili je ignorises, boli te uvo. Postoji i zivot van foruma, ne moras da visis stalno ovde.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Ma jasno,njih Legija tamo gazila i dobila sa igracem manje,vise od poluvremena,na kraju imali i 2 igraca,umalo falilo da prime i drugi

                    Videcemo.Ja mislim da cemo umuljati jedan i onda je to to.

                    Samo ce me smoriti 7 dana cekanje umesto da mozgamo o pojacanjim za Salzburg
                    Last edited by 61563; 07-08-18, 23:18.

                    Comment


                    • U Prag se išlo sa 2-0, prednost Krasnodara se jurila na Marakani, Keln se dočekivao nakon pobede u gostima.
                      CSKA je prošao nakon 1-1 na Marakani, identičan rezultat je ostvarila Trnava.

                      Sve analize ukazuju na to da Zvezda ispada.

                      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Ti Fixni bolje da nepises takve stvari :P Prvo, oni su ih dobili u Poljskoj 2-0 valjda..ljudi igraju na rezultat, to cak i ja kao laik vidim. Da smo bolji, bolji smo ali ne prolazi uvek bolji. Nije bas tolika razlika da bi to bilo neko veliko iznenadjenje. Svakako ovaj tim CZ igracki ne zasluzuje LS, ali svojom zeljom mozda i mogu da ostvare..uz malo srece.

                        Sto pre napraviti ABA ligu kao u kosarci...Malo jakih utakmica tokom godine, ova nasa liga je jedna od gorih u Evropi..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Bolje on da ne pise nikakve stvari. Opasno su svi poceli da pisu o Salzburgu, vaznije je hvaliti se nekim kvazikafanskim i kvazikladionicarskim znanjem nego objektivno gledati da smo u ovom trenutku slabi i da smo dobili 5 krs timova. I da je bio potreban oprez za Spartak T.

                          Nema veze, bolje ovako, za LS ionako nismo. Za LS bi tim trebalo da bude ovakav:

                          Borjan - Rodic, stranac, Savic, Stojkovic - Krsticic, stranac, Ebisilio - Ben, Radonjic - stranac

                          Pozicija stranac treba da bude popunjena dobrim igracima koji prave razliku. Sta, otisli Donald, Kanga, Boakye, LeTalek pa moramo da trpimo domace JSL igrace? Glupost, sa njima mozemo dobiti samo Partizan, doduse neki bi bili ekstra zadovoljni sa tim.
                          Last edited by blond; 07-08-18, 23:32.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • I taj mec sam gledao,prvo igraci Legije ceo tim taj prvi mec bio pod virusom,ovi na pocetku dali gol,ovako ko nama i bunker u 93 minutu golman ispucva bekovsku,preskace lopta igraca Legije,i ovo daju drugi.

                            Revans sam opisao,al nebitno oni su jedva i Zrnjski prosli,pre Legije 1-1,1-0 a mislim da slabije lige u evropi nema od Bosanske

                            I ja sad ne kazem da cemo proci ,logicno bi trebali jer smo kavlitetniji,al posle 1-1 kuci ne mogu to tvrdim,ko neki ovde koji ubedjeni u prolaz Trnave

                            Videcemo
                            Jbg desi se dan kiksnemo ko sto i u nasoj ligi nekad odigramo 1-1,a desi se i Krasnodar,skuplji jaci igracki i mi ih izbacimo iako oni stvore mnogo vise sansi od Trnave i tamo nas dobiju lako,a mogli smo da ga primimo na kraju tog revansa u Bg u onoj nadoknadii onda ne bi bilo nicega,al sve ok

                            I sta bi onda bilo sa Donaldom,Kangom ,Ricmondom...
                            Last edited by 61563; 07-08-18, 23:35.

                            Comment


                            • Druze oni se zovu Spartak Trnava, i igraju sa domacim igracima, koji verovatno nisu njabolji u zemlji itd...Svi znamo da nisu neki tim..ali igraju na rezultat, imaju nesto slifa itd..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ako dodje pojacanje narednih dana, moze li da igra u revansu?Ako ne moze, crno nam se pise.

                                Comment

                                Working...
                                X