Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Simić ozbiljan apgrejd za cirkusanta.

    Nagomilani igrači na pozicijama ofanzivnih veznih, za 3 mesta konkurišu 7 igrača, 8 ako tu uračunamo i Milića. Ben, Srnić, Jevtović, Ebecilio, Meleg, Radonjić, Simić. Loše je to za hemiju tima. Bar dvojica se moraju prodati. Radonjić i Srnić su logičan izbor.

    Gazi Zvezda ovo u revanšu.

    Comment


    • Znaš da ne mogu da pročitam na ignore mi je. Trolere držim na ignore.

      Okreni obrni ti domaći igrači kao Radonjić i Simić bolji od svih stranaca. Znam ja da će i Meleg ući u formu i Stojiljko, ali neozbiljno je što za Stojiljka nije dovedena zamena u smislu prvi napadač ili kako već.

      Požurilo se sa Degenekom, čovek se okreće na desno non stop, a levi štoper. Babić je igračina nego je bio prehladjen sada.

      Ipak je taj Babić u sistemu godinu dana, ali voli Miloje malo da sere, samo malo. Da ne voli, trenirao bi Bajer Leverkuzen.

      Comment


      • Trnava slabija verzija Zvezde. Dobra odbrana, opasni iz kontre. Da su morali da nas napadnu, verovatno bi teže dali gol. Ova uloga blagog autsajdera im leži kao nama prošle godine.

        Mislim da prolazimo tamo, ne zbog rezultata Legije, već mislim da smo za klasu jači od njih. Ali eto napadač nas može koštati.

        Comment


        • Dobro, lepa atmosfera 50 hiljada ljudi, ovaj nivo takmicenja je ozbiljan ipak. U revansu moramo biti svesni da igramo za ulazak u grupe i lep novcani prihod..Idemo dalje, napadac pod hitno.

          Comment


          • Ma nije Degenek ništa kriv večeras. Tačno je da je malo ograničen, ali eto.

            Uprava je kriva, nemamo špica i iskopali smo ovog Holanđanina iz naftalina, klasičan foraš ko Donald, plafon igranja fudbala Zvezda ili neki turski prvoligaš koji se grčevito bori za opstanak gde će odigrai 14 utakmica za sezonu. APOEL je poluklub to ne računam, kao i tu ligu.

            Srnić je isto tako poluproizvod, vrhunski bek, ništa preko, dečka pojela sujeta, da hoće da igra beka bio bi reprezentativac, možda u Seriji A u tipa nekoj Romi sa Kolarovim.

            Jbg Bože, bez špica je tako, a i nismo sreće večeras imali, biće bolje u revanšu siguran sam, ovi su dupeglava tim.

            Comment


            • Srnić je ono možda što si napisao za Kandrevu danas.. Nisam neki poznavalac Kandreve ali iz posta kako si opisao..

              Fali špic opasno, jer badava nam centaršutevi.

              Još jedan minus za Miloja je korner igra.

              I meni bi ovo igrao Jovančić umesto Bakule ali to sam samo ja. Em ima bolji pas, em se ovi samo brane. A veća je opasnost na prekiduZ
              Last edited by Cassius Clay; 07-08-18, 21:51.

              Comment


              • Originally posted by Ventspils View Post
                A po cemu to nisi siguran? Ne, ozbiljno, samo na osnovu trijumfa nad sledecim protivnicima: Spartaks, Dinamo Vranje, Radnicki Nis, Suduva, Cukaricki. Mi tek treba da vidimo kako cemo protiv Slovaka.
                Da se citiram, kada su ljudi padali u zanos ovde i pisali da niko ne moze da nadigra Zvezdu. Da nam je liga normalnija vec bi se videlo koliko je ovo losiji tim od proslogodisnjeg, ali nije.

                Originally posted by Brajkula View Post
                A ovi što su se smejali nek se prebace na odbojku da gledaju.

                Manite me foraša tih stranaca.
                Da, manite me stranaca, nek igraju nasi sto ginu za klub. Kada cete da shvatite da u JSL nema dovoljno dobrih domacih igraca? Samo mi se pravimo ludi, ogranicavamo broj stranaca, a u svim klubovim imas 4-5 stranaca u prvoj postavi.

                Pisao si nesto za banovanje, ja bih banovao Urosa i tebe jer pravite temu za caskanje od ove. Toliko godina na forumu ni opciju edit ne znate da koristite.

                Originally posted by notorious View Post
                Samo da nas pilićarenje s napadačem ne košta, a obično tako biva kad otegneš i da ti je maksimalan rezultat bez rizika, šipak. Ako se ispadne od ovih i prođe preko Olimpije recimo, opet je gubitak veliki oko 3.5 miliona čini mi se. Zato ne razumijem zašto ne gurnu milion nekom Cafu ili Nestorovskom, prihvatio bi neko.

                Simić za 15 minuta najbolji igrač, to dovoljno govori. Ne znam zašto nije dobio više vremena kad djeluje prespremno za mnoge. I Joveljić može komotno ko sve i u kakvoj formi igra.
                Ma bice kao sa Rangersom. Ljudi su se zaludeli pobedama nad drugorazrednim ekipama, nije ni Spartak iz Trnave los, samo nisu totalni nemaci pojma i vec mucenje.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Prebili su nas. Igraju cvrsto, disciplinovano. U revans moramo uci kao Djokovic posle izgubljenog prvog seta. Znatno cvrsce u duelima.

                  Comment


                  • Originally posted by Ventspils View Post
                    Da se citiram, kada su ljudi padali u zanos ovde i pisali da niko ne moze da nadigra Zvezdu. Da nam je liga normalnija vec bi se videlo koliko je ovo losiji tim od proslogodisnjeg, ali nije.

                    Da, manite me stranaca, nek igraju nasi sto ginu za klub. Kada cete da shvatite da u JSL nema dovoljno dobrih domacih igraca? Samo mi se pravimo ludi, ogranicavamo broj stranaca, a u svim klubovim imas 4-5 stranaca u prvoj postavi.

                    Pisao si nesto za banovanje, ja bih banovao Urosa i tebe jer pravite temu za caskanje od ove. Toliko godina na forumu ni opciju edit ne znate da koristite.
                    Kao prvo, ako si hteo da kažeš da je ova Trnava bolja od nas, opet te savetujem da probaš sa odbojkom.

                    Kao treće ako je neko stranac ne mora da znači po pravilu da je bolji od domaćeg, evo ja sam ti lepo rekao da je Simić za Ebisilija, David Silva....otprilike.

                    Jedino što ne znam za tolike godine na forumu u ulozi moda jeste kako se banuje, ali kako stvari stojie moraću da naučim.

                    Comment


                    • Ovo večeras nije bila Milojeva Zvezda, kao da nas je Krstaja vodio!
                      Verovatno prva utakmica pod Milojem da su svi do jednog imali veći broj grešaka, što je bilo bolno za videti, jer su traume od "prethodnih" generacija još sveže..

                      Ono što nije do nas, slovaci su nas vrhunski skenirali, i šta više, primenili naš recept te nam udarili jak presing na sredini, a bogme uz blagoslov sudije, i pretukli!

                      Milić i Srnić su jubilarni 50. put pokazali da su ofanzivno potentni kao moj deda! Svi smo videli večeras def da se mora naći mesto za Simića..
                      Krstičić, Jovičić & Rodić od očaja, preko sjaja do očaja.. Prva dvojica su još u uvodnim minutima NE presecajući neke lagane lopte oko/pored njih, pokazali nedovoljnu koncentraciju za današnji meč, izgoreo sam! Radonja takođe..
                      Ben mačka, dao je danas 110% al' ne može sam, a i Trnava je daleko najkvalitetniji protivnik u sezoni do sada.

                      Momci da se odmore, u SLS ćemo sa drugim, trećim timom (jer smo tako u mogućnosti ) a onda da se odigra u revanšu muški, SKONCENTRISANO, kako umemo, i naravno JOVELJIĆ MORA IGRATI!!

                      Gledao sam na SK, zbog HD-a, i malo crnog humora za kraj .. Saša & Dejan Matić bi bolje raspoznavali igrače Zvezde od nesretnog Gojka, da l' je do imanja alkohola ili nemanja naočara, ne znam, ali nešto mora da menja!

                      Gojko,

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Kao prvo, ako si hteo da kažeš da je ova Trnava bolja od nas, opet te savetujem da probaš sa odbojkom.
                        Ali nisam to hteo da kazem. To si ti tako rastumacio. Pisano je ovde na temi da je Zvezda favorit protiv Salzburga i da bilo ko iz zreba ne moze da je nadigra, a ne mozemo ni Spartak T. da dobijemo.

                        Nije trebalo uopste da se pise o Salzburgu pre zavrsetka dvomeca, pogotovo na taj nacin.

                        Kao treće ako je neko stranac ne mora da znači po pravilu da je bolji od domaćeg, evo ja sam ti lepo rekao da je Simić za Ebisilija, David Silva....otprilike.
                        Valjda kao drugo? Ne mora da znaci, ali za to sluzi skauting. Mozes ti da dovedes i 7 amatera iz Juzne Amerike, ne pricamo o tome. Minimum cetvorica igraca moraju biti dovedena sa strane, ako zelimo zapazenu ulogu u Evropi. Video si sta je bilo prosle sezone.

                        Jedino što ne znam za tolike godine na forumu u ulozi moda jeste kako se banuje, ali kako stvari stojie moraću da naučim.
                        Ne mozes ti da banujes za iskazano misljenje. Svi imaju pravo na stav, ugao gledanja, utisak. Ban bi trebalo da ide za one koje zlouptrebljavaju forum i guse ljude svojim upisima. Mislim, ok, rekao si sta si hteo, ponovio si, sledece je opomena pa ban.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Ma neću da te banujem, opusti se.

                          Gorim malo zbog tekme.

                          Ali eto skapirao sam bar da je Ebisilo laž. Prosek.

                          Comment


                          • Jedino sto nismo smeli da uradimo je da ga primimo,i to bzvz,na brzaka,jeftino.

                            A Trnava je ono sto smo i znali krsina teska,oni ce ovako igrati i tamo,bunker dok ga ne prime,ne znam koja je fora sa Joveljicem,kad vec nismo doveli spica

                            Nema puno razlike izmedju Slovaka i onog Spartaksa ili neke ekipe iz nase lige koja dodje da bunkerise na Marakani,i tad smo se mucili,dali ga nekako,al sacuvali mrezu.

                            Da ga jebes ako nedamo ovima bar jedan gol iz igre za 180min onda i nismo za LS
                            Last edited by 61563; 07-08-18, 22:15.

                            Comment


                            • Spartak T. je mnoooogo bolja ekipa od Spartaksa, Vranja, Suduve i slicnih. Dosli ljudi po bod, ostvarili povoljan rezultat, ugrozavali su zadnju liniju naseg tima tek toliko da sav fokus ne bude na napadu. Letonci tri pasa nisu mogli da povezu, sedeli su u sesnestercu i cekali da prime gol. Vranje ne bih ni komentarisao.

                              Cvrsta ekipa, nesto sto bi mnoge iz nase lige mogle da budu, kada bi imali takve ambicije. Ovaj tim Zvezde je bas zreo da se muci sa bunkerima, osim Radonjica i Bena nema dobrih igraca u napadu.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Mozzart prenosi da cekamo Kafua. Potvrdio Mrkela.

                                Comment

                                Working...
                                X