Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by suptil View Post
    Kako ide prodaja karata za utakmicu?
    Kako sam ja pročitao jedna tribina je zatvorena, što je poseban skandal. Igraš ključnu utakmicu u kvalifikacijama za Ligu šampiona i kao pripremu za utakmicu odlučiš da zatvoriš jednu četvrtinu stadiona?
    Sramota kakvi sve bilmezi i nesposobnjakovići vode klubove. Klub je taj koji je odgovoran i za bezbednost na stadionu i za organizaciju utakmice, a pogotovo je odgovoran da sebe izreklamira na najmaksimalniji mogući način, da se za svaku utakmicu u Evropi traži karta više.

    Najbolji primer kako se privlače gledaoci je sezona kada je Robert Prosinečki postavljen za trenera. Na utakmicu protiv Spartaka na Marakanu je došlo preko 40.000 gledalaca.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Jug nije pušten u prodaju jerbo je plan prvo napuniti ostale tribine tj. istok/zapad .. najlakše je otvoriti jug ako bude neka veća navala danas, a nadam se da će biti.

      Comment


      • Odigrao iz 1-1 i 3 plus. Mislim, sta reci

        Comment


        • 1-1 ti je realno, 3+ je hrabro. Mislim, nije nemoguce, ako ih rano otvorimo.
          Vreme je da Stojiljko odigra dobru partiju u evropskoj utakmici, zasto da ne postigne i gol.
          Gol sigurno daje Radonja.

          Comment


          • Borjan,
            Stojković, Savić, Degenek, Rodić,
            Jovičić, Krstičić,
            Ben, Ebisilio, Radonjić,
            Stoiljković.

            Comment


            • Bez pola tima iz prošle sezone, nema tu sreće gde se prodaju najbolji igrači. Le Tallec, Donald, Kanga, Srnić, Boakye.

              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Dobro, fino popunjene tribine.

                Lepo veče za fudbal.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Ako pričamo o omladincima prošlogodišnjim Terzić je već zabeležio minute u JSL sa tendencijom da ide u tom smeru. Dva Ilića smo prodali, a tu nam ostaje još Veljko Nikolić doktor fudbala.

                  Jedino ako sam ja promašio generaciju.

                  I Joveljić je valjda izašao iz te generacije omladinaca.

                  Što se Ebisilija tiče, Veljko Simić mi se nameće kao čovek koji će ipak imati prednost. Dečko pokidao juče, a ako se po jutru dan poznaje....

                  Što se tiče ovog iz Tondele, to je panic buy, ja bih zaobišao i dao minute Jovelji.
                  A ovi što su se smejali nek se prebace na odbojku da gledaju.

                  Manite me foraša tih stranaca.

                  Comment


                  • Mislim da smo svi po malo razocarani, iz vise razloga. Jebiga...

                    Comment


                    • Samo da nas pilićarenje s napadačem ne košta, a obično tako biva kad otegneš i da ti je maksimalan rezultat bez rizika, šipak. Ako se ispadne od ovih i prođe preko Olimpije recimo, opet je gubitak veliki oko 3.5 miliona čini mi se. Zato ne razumijem zašto ne gurnu milion nekom Cafu ili Nestorovskom, prihvatio bi neko.

                      Simić za 15 minuta najbolji igrač, to dovoljno govori. Ne znam zašto nije dobio više vremena kad djeluje prespremno za mnoge. I Joveljić može komotno ko sve i u kakvoj formi igra.

                      Comment


                      • Svaka čast Brajko iskreno. Nema šta.

                        Ova utakmica je dobra jer je pokazala da Babić mora biti prvi štoper, Simić ispred Ebecilia, a treba nam napadač baš u stilu Blanko Leščuk 190cm, da nabija ove odbitke i da ga trese glavom.

                        Comment


                        • Joveljić je morao da udje. Jednostavno. Milić je 0. Brate gde ide defanzivni napadač.

                          Comment


                          • Ma jok nek igra Ebisilo ceo meč 103 pasa od toga 4 unapred i sva četiri presečena. To je fudbaler kao da su mene pustili večeras dole u rupu isto bih odigrao životom garantujem, jaja kao morinjno jaje, nije ni čudo što mu je maksimum Zvezda.

                            Kanga je za njega Iniesta lično, mamojeb klasičan Kanga, uzme loptu zabode ga, reši i odemu u grupnu fazu. Ovaj....ko da je krenuo u jagode, naše skupo pojačanje, čovek koji će da nam pravi igru.

                            Treće, idemo na neke centaršuteve, mučimo se, centriramo, a špica nema ni na mapi.

                            Stoiljko, može da se šegači sa Voždovcem, ovi ljudi došli rešeni da poginu za X i uspeli, Bog ih nagradio, 8 paseva odigrali odigrali 1:1.

                            Comment


                            • Ma kakav Kanga, slab je načisto. A za Ebecilia se znalo da nema pas unapred. On je igrao krilo. vidno je spor sada. Mislim u Ajaksu.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Svaka čast Brajko iskreno. Nema šta.

                                Ova utakmica je dobra jer je pokazala da Babić mora biti prvi štoper, Simić ispred Ebecilia, a treba nam napadač baš u stilu Blanko Leščuk 190cm, da nabija ove odbitke i da ga trese glavom.
                                A pazi ovaj post

                                http://www.sportklub.info/forum/show...46#post1866546

                                koja količina ćoravštva i neznanja fudbala.

                                Sad bih banovao čoveka trajno samo da imam ovlašćenje.....ali eto, nije čovek kriv što je takav.

                                Comment

                                Working...
                                X