Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim na forume. Ljudi danas na stadionu culi informacije. Nista zvanicno.

    Comment


    • Znaci Salzburg.

      Daleko od proslogodisnjeg,al daleko i da su slabi,mnogo bitna stvar ce biti publika,ako je bude bilo

      Prodali Cara,bitan stoper ,Berisa po meni najbitniji igrac ,i od da kazem zvucniji Lazaro i Oberlan

      Roma im trazi Samasekua,poredjenje ko kad bi nam neko uzeo Krsticica i da nemamo zamenu,bilo odlicno kad bi kupila Roma

      Doveli su Junuzovica cini mi se za vikend da sam ga video,i da je igrao,al najjaci im je centarfor koji je i najbolji strelac prosle,a isto krenuo i ovu sezonu Dabur

      Po meni za njih nam vise sad fali stoper nego spic,tesko ce Degenek da zaustavi sve

      Al kazem mnogo je bitno da igramo sa navijacima kao i to da su bas luzeri,stalno prvi i uvek izvise za LS

      Comment


      • Originally posted by suptil View Post
        Gotov je zreb, to je sto je. Manite se price koliko su drugi bolja ili losija opcija za Zvezdu. Salcburg je najmanje ime. Sprdacina od imena. Ajmo malo pozitivno da razmisljamo. Potrebni su nam dobra izdanja bekova. Da nas Salcburg nadigra to nece. Bice vuna kico kad pocnemo da ih hapsimo na sredini terena. Nalazost morali smo nekog da izvucemo, nije moglo na lepe oci i na titulu prvaka Evrope.
        Steta sto imena ne igraju, vec igraci na terenu. Da je po imenima bolje bi bilo da izvucemo Lajpcig nego Ajaks, nidje veze. 2. najgora opcija, prva je Dinamo naravno.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Jeste Januzović. Ušao je sa klupe. Ali deluje da je skroz spreman.

          Još gore deluje da nije ništa slabiji igrač nego što je bio.

          Comment


          • Recite mi da grešim ali Junuzović je u Verderu igrao zadnjeg veznog !?

            EDIT: Aha Dabur je špic, Junuzović vezni, sjebao sam se u čitanju posta fiksnog telefona.
            Last edited by Brajkula; 06-08-18, 21:14.

            Comment


            • Evo povraća mi se od napadača. To čekanje ubija, bolje da su rekli da neće nikoga dovoditi i da nas iznenade, nego ovo.

              Mora Stojiljko protiv Trnave.

              Comment


              • Originally posted by Ventspils View Post
                Steta sto imena ne igraju, vec igraci na terenu. Da je po imenima bolje bi bilo da izvucemo Lajpcig nego Ajaks, nidje veze. 2. najgora opcija, prva je Dinamo naravno.
                Nisam siguran da bilo koja ekipa koja je mogla da nam se padne danas moze da nas nadigra. Stvar je pristupa, percepcije ima i do karaktera. Nego, ukoliko igramo Ligu Evrope ove godine u kom bi sesiru bili?

                Comment


                • Nije Miloje čudotvorac.

                  Nadigrao nas je Krasnodar u Rusiji, razbio nas. Srnić i Pešić izvukli sezonu, i Miloje izmenom i ubacivanjem Pešića.

                  Nismo imali tako jakog protivnika, kao Salcburg. Naravno da nisu nepobedivi...

                  Comment


                  • Lakse bi izasli na kraj sa Sosjedadom nego sa CSKA. Ipak ima nesto i do zreba. Salcburg je to iskoristio i proso dalje u prolecnu igru. Sve u svemu ne vidim kako ce Salcburg da nas nadigra. Prstace na sve strane. Moraju bekovi da proigraju i halfovi da ne kiksiraju da budu donekle na nivou. Nama samo fali evropskog iskustva. Evropa leci komplekse i stvara samopouzdanje. Kontinuitet je najvazniji.

                    Comment


                    • Po meni imamo dobre sanse.

                      Ali,pod 1 da nas ne kazne bez publike

                      Pod 2 da im nekako zaustavimo spica Dabura,to mora Miloje nekom magijom
                      Pod 3 Igrati ,napadati njihovu desnu stranu,jer bukvalno su ostali bez 3 DR svi povredjeni i nece biti spremni za nas,vrv,ne znam im se jos uvek povratak i bukvalno im desnog beka igra neki klinac koji stigao iz Tuzle ove godine
                      Znaci Radonjic bi morao da odigra kako zna i ok sve

                      Comment


                      • Originally posted by suptil View Post
                        Nisam siguran da bilo koja ekipa koja je mogla da nam se padne danas moze da nas nadigra. Stvar je pristupa, percepcije ima i do karaktera. Nego, ukoliko igramo Ligu Evrope ove godine u kom bi sesiru bili?
                        A po cemu to nisi siguran? Ne, ozbiljno, samo na osnovu trijumfa nad sledecim protivnicima: Spartaks, Dinamo Vranje, Radnicki Nis, Suduva, Cukaricki. Mi tek treba da vidimo kako cemo protiv Slovaka. Protiv Salzburga smo autsajderi, ali i autsajderi znaju da iznenade, pogotovo jer je nama bitnije nego njima tih 15 miliona od LS + ko zna koliko jos indirektnih miliona.

                        Da ti odgovorim na pitanje:

                        Group Stage (48 teams):

                        https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert...eedel2018.html

                        Izvinjavam se na editu, bolje je ovako nego da prepravljam tabelu. Mi smo u 4. sesiru.

                        Za LS, projektovani sesiri bi bili:

                        1. sesir: Real Madrid Esp 162.000
                        Atlético Madrid Esp 140.000
                        FC Barcelona Esp 132.000
                        Bayern München Ger 135.000
                        Manchester City Eng 100.000
                        Juventus Ita 126.000
                        Paris Saint-Germain Fra 109.000
                        Lokomotiv Moscow Rus 22.500

                        Sedam azdaja i Lokomotiva.

                        2. sesir: Borussia Dortmund Ger 89.000
                        FC Porto Por 86.000
                        Manchester United Eng 82.000
                        Shakhtar Donetsk Ukr 81.000
                        Benfica *3 Por 80.000
                        Napoli Ita 78.000
                        Tottenham Hotspur Eng 67.000
                        AS Roma Ita 64.000

                        Uglavnom ne one najzvucnije ekipe, ali mnogo mocne .

                        3. sesir: Liverpool Eng 62.000
                        Dinamo Kiev *3 Ukr 62.000
                        Schalke 04 Ger 62.000
                        Olympique Lyon Fra 59.500
                        AS Monaco Fra 57.000
                        CSKA Moscow Rus 45.000
                        PSV Eindhoven *4 Ned 36.000
                        Borussia Dortmund Ger 89.000

                        Salzburg bi bio u trecem sesiru sa koefc. od 55.000. Tu je i PSV. Ako zelimo u LS, pravog rivala smo dobili, taman da vidimo da li smo tamo ili smo zalutali.
                        Last edited by blond; 07-08-18, 00:01.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Kako ide prodaja karata za utakmicu?

                          Comment


                          • Originally posted by suptil View Post
                            Kako ide prodaja karata za utakmicu?



                            Kažu, standardno (za ovu sezonu) polu_kilavo, ali stižu polako cigani sa svih strana Srbije i sveta pa će biti I guess 35-40 hiljada..

                            Comment


                            • Po informacijama koje ja imam...do sinoc je prodato preko 30k...bice odlicna atmosfera...steta je samo sto cemo zbog nekoliko kretena eventualni playoff igrati bez publike...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                                Po informacijama koje ja imam...do sinoc je prodato preko 30k...bice odlicna atmosfera...steta je samo sto cemo zbog nekoliko kretena eventualni playoff igrati bez publike...
                                Nemoj iskljuciti mogucnost da i u grupnoj fazi Ls/Le igramo jedan mec bez navijaca, obzirom da smo pod uslovnom kaznom bili pred meceve u kojima su "najverniji" pravili sranja.

                                Comment

                                Working...
                                X