Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledao sam ga u jednoj dve utakmice sećam se, samo se ne sećam kada, čini se relativno skoro. Možda je bila i prošla sezona jbš ga, preliva mi se. ALi nešto mislim da nije. Hvalio ga komentator da je jedan od najboljih igrača Palerma..

    Comment


    • Nek dotični pita Pančeva, Najdoskog & Kanatlarovskog šta i kako..

      Comment


      • Sledeće sezone sa Nestorovskim da se napadne prolazak grupe LŠ

        Borjan, Rodić, Milunović, Savić, Gajić, Bakula, Krstičić, Rade Krunić, Kafu, Katai, Ilija Nestorovski.

        Comment


        • Originally posted by salelesa View Post
          Nek dotični pita Pančeva, Najdoskog & Kanatlarovskog šta i kako..
          A Tričkovskog ?

          Spoiler

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            A Tričkovskog ?

            Spoiler
            Madre mia, zaboravih Đurovskog i legendu nad legendama čika Šekija from Štip!

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              A pazite ovo pre godinu dana kakva se priča okretala

              https://www.mozzartsport.com/fudbal/...a-video/184472

              Odvede me link na vest, pošto sam radoznao, kad ugledah prezime Zamparini.... Jel znate vi ljudi da je on pre 10 godina u više navrata "kupovao" Radnički, a u Niškoj Banji "napravio" Aqua park....prvi i najveći na Balkanu...
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Jel stvarno protiv Salcburga bez publike? Zbog toga su skenjani ovi nasi na snimku u Beogradu. Znali su za kaznu.

                Comment


                • Kakav uspeh dileja, egzaltiran sam - ako je to istina...treba ih rasturiti i pohapsiti, zabraniti im bilo kakav vid okupljanja, čuj oni sjebu klub koji kao vole...lebe mekani.
                  Ali odluka je tek 10-og kaako se već zna kazna?
                  Last edited by nebitan; 06-08-18, 18:14.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Ako pričamo o omladincima prošlogodišnjim Terzić je već zabeležio minute u JSL sa tendencijom da ide u tom smeru. Dva Ilića smo prodali, a tu nam ostaje još Veljko Nikolić doktor fudbala.

                    Jedino ako sam ja promašio generaciju.

                    I Joveljić je valjda izašao iz te generacije omladinaca.

                    Što se Ebisilija tiče, Veljko Simić mi se nameće kao čovek koji će ipak imati prednost. Dečko pokidao juče, a ako se po jutru dan poznaje....

                    Što se tiče ovog iz Tondele, to je panic buy, ja bih zaobišao i dao minute Jovelji.
                    Ovo moje pisanje se odnosilo na igrace koji su igrali prolecni deo sezone, vec tada Joveljic i Ilic su bili pri prvom timu, Terzica se ne secam (mozda je bio u Graficaru ili nije igrao utakmice koje sam gledao ). Ako uz Ilice,Joveljica dobijemo jos jednog/dvojicu prvotimaca (Terzic, Erakovic ), moze se reci da je "uspesna generacija" i da se dobro radilo u mladjim kategorijama,


                    Ja sam zadovoljan protivnikom ... ekipa sa kojom se moze igrati, ekipa koja nije "izraziti" favorit, ne tako zvucnog imena i itekako znaju da odigraju lose i izgube od losije rangiranih ekipa ...

                    Da mi prvo 'preskocimo' Slovake, o Salcburgu kada za to dodje vreme.

                    Comment


                    • Originally posted by Constantin View Post
                      Odvede me link na vest, pošto sam radoznao, kad ugledah prezime Zamparini.... Jel znate vi ljudi da je on pre 10 godina u više navrata "kupovao" Radnički, a u Niškoj Banji "napravio" Aqua park....prvi i najveći na Balkanu...
                      Ja ovo sad prvi put čujem, kao i za ovu kaznu za Delije.

                      Što se Salcburga tiče, to je kataklizma, prošle godine su igrali najlepši fudbal u Evropi, melem za oči, koliko je to sad slično prošlogodišnjem izdanju da ga j.....

                      Al ajde sad, borićemo se da kraja, pa kako bude, što neko reče nadao sam se da će Milanko Rašković da zabije gol Didi da se ne nadam danas.

                      Comment


                      • Jel postoji mogucnost da se organizovano navija ispred stadiona ukoliko kazna bude prazna Marakana?

                        Comment


                        • Teško.

                          Treba da odobri policija. Neko bi morao da bude organizator. Drugim rečima da preuzme odgovornost.

                          Jedno ako bi klub stao iza. Pa organizovao negde drugde u kontrolisanim uslovima sa video-bimom.

                          Comment


                          • Iako su ovo samo spekulacije takav scenario je moguć ali tek 10-og kada Uefina komisija zaseda. Do tada Damoklov mač samo visi...
                            Last edited by nebitan; 06-08-18, 18:48.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Pise na raznim mestima da se neformalno zna da ce biti 2 tekme suspendovan stadion, tj. bez publike. Da li ce diplomatija otvoriti vrata bar posle prve tekme kazne pitanje je.

                              Comment


                              • Originally posted by suptil View Post
                                Pise na raznim mestima da se neformalno zna da ce biti 2 tekme suspendovan stadion, tj. bez publike. Da li ce diplomatija otvoriti vrata bar posle prve tekme kazne pitanje je.
                                Može li link te vijesti, nisam u stanju da iskoristim google kao pomoć.
                                Prošle godine se razglasilo da će Hajduk biti kažnjen i dočekaše Engleze pred punim tribinama, a i ove godine nastaviše, niko više ni riječi.

                                Comment

                                Working...
                                X