Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Namučićemo se protiv Trnave samo tako. Babić mora da igra inače Degenek ako bude igrao... Ebecilio takodje nije toliko beskoristan, jer iako nema završni pas kao ni Kanga, vraća se i trči i svaki jebni put je bio najbolji na terenu. Kad stranac ima toliku želju...

    A ja i dalje čekam gol posle prekida iz kornera.

    Comment


    • Ja mislim da je Degenek brži od Babića a nama će opasnost pretiti samo od njihove kontre.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Nije, to je laž. Slične su visine, a Degenek mnogo slabije otvara levu stranu jer je desni štoper- a nekada i desnog beka odigra. U 1na1 Babić mnogo manje ispada. Da li se bolje postavi ili šta, ne znam.

        Comment


        • Razmišljanje u stilu "...ako ispadnemo, onda..." je odlika teških luzera. Komentari tipa "...Dinamo iz Zagreba će..." je odraz iskompleksiranosti.

          Samo su pobede i prolasci ono što treba da bude tema, priče o drugim klubovima su promašene priče, isto kao i priča o ispadanju. Sav fokus treba da bude na prolaz protiv Trnave i Salcburga, samo tako klub može da napreduje i da izađe iz žabokrečine u koju je gurnut.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • A šta ako Škendija izbaci Salcburg ?
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Utakmica protiv trnave je utakmica ove generacije, nakon toga je samo bonus plej of za LŠ...tako da u tom dvomeču mogao je MUTD da bude rival, koga briga? Pun Rajko ludaka i naprženi fudbaleri...zato je potrebno Spartaku dati 3 komada u BG a ne primiti.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Constantin View Post
                A šta ako Škendija izbaci Salcburg ?
                Ako Shkendija izbaci Salcburg imaćemo 4S protivnika u kvalama a to je mora se priznati dobitna kombinacija.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Ilija Nestorovski novi target. Ovo se neko šali. Pa kojim trikom bi njega doveli, moralo bi da padne bar 2 miliona i 30%. Ja ne vidim minimalniju opciju.

                  Plata milion najmanje. Ma ovo se sprdaju ljudi izmišljaju gluposti.
                  Last edited by Cassius Clay; 06-08-18, 14:34.

                  Comment


                  • Ko je taj igrac uopste. Prvi put cujem za njega. Siguran sam da cemo dovesti nekog za koga ljudi nisu culi u smislu spekulacija do sad.

                    Comment


                    • Ja koliko pratim Palermo, vrlo malo, ali mislim da je njihov najbolji igrač. Ja sam još kontao da je otišao negde u Seria A. Bolji je od svih navedenih, jedno 3 puta bolji od Boaćija. Na Areni sa gledao nekad i nekad pošto je imam, pratim Italijane s vremena na vreme a i znam da je na ceni.

                      Comment


                      • Nesterovski doktor fudbala iz Palerma. Kajišao po Seriji A fino.

                        Daj mi Bože jaknu od kože.

                        Comment


                        • Comment


                          • Ukratko, kao dovesti Nenada Krstičića na pozicju napadača. Taj kalibar. Mislim za svoju poziciju. Logično.

                            Po meni šanse za njega su nam 1%

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Ja koliko pratim Palermo, vrlo malo, ali mislim da je njihov najbolji igrač. Ja sam još kontao da je otišao negde u Seria A. Bolji je od svih navedenih, jedno 3 puta bolji od Boaćija.
                              Ma jok, igrao je prošle godine Seriju B, tj. uglavnom bio na fosni jer su oni ( Palermo ) iskopali nekog njihvogo Italijana koga sad traži ceo donji dom Serije A, valjda su ga na kraju i prodali.

                              Odličan igrač, preozbiljan.

                              Sad ako je ozbiljno....nadam se nekoj priči pozajmica ono ovo pa da platimo dogodine i tako to. Rate, krediti....

                              Comment


                              • A pazite ovo pre godinu dana kakva se priča okretala

                                https://www.mozzartsport.com/fudbal/...a-video/184472

                                Comment

                                Working...
                                X